Darts

19 feliratkozó

több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Price-hoz felírjátok a nevem köszi, Hajrá Gerwin😁

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Miért kellene fikázni? Senki nem Taylorként kezdte 😊

És ne a 90-100-as átlaghoz viszonyíts, gondolom ha focizni mész, akkor sem az a cél, hogy ugyanolyan legyél, mint Messi 😀
A magyar élvonal sem dob 90-100-as átlagot (stabilan. 1-1 meccsre azért többekben is benne van).
Érdemes eljárni amatőr versenyekre (még akkor is, ha eleinte nem lesz sikerélmény), mert csak úgy tudsz igazán fejlődni. A 4 fal között, steril környezetben dobálás gyakorlásnak nem rossz, de az igazi akkor is a versenyhelyzetben való játék.

Érdemes nyilakat/szárakat/tollakat próbálgatni, mert nagyon ritka, hogy valaki azonnal rátaláljon arra a kombinációra, ami neki a leginkább fekszik.

Azzal meg ne törődj, hogy nem jön azonnal a dupla. Idővel jönni fog, egyre hamarabb. Sokszor én is eltökölök vele 4-5 kört, olyankor már szinte drukkolok az ellenfélnek, hogy mentsen meg és dobja meg ő a kiszállót 😀
(volt már olyan is, hogy 9 nyíl után 100 körül voltam lent, na mondom, ebből rekord lesz (az 16 nyilas nálam jelenleg), de még a 27. nyíllal is a duplára dobtam 😀)
Bálesz
Először sima 3 ezer forintos nyilat vettem haverokkal sörözés mellé, aztán két hét múlva vettem rendeseket amikor kettőnek telibe letört a hegye vége és ezekből ugye nem lehet cserélni, csak a jobbakból.
De így próbáltam egészen könnyűtől nehezebbekig is, vettem egy 23 g-os Nodor Black Warrior szettet és hozzá minden féle hosszúságú szárral és tollal. Most rövid szár és normal toll-al ez a legkényelmesebb kombó pár hónapja.
Arra gondoltam, hogy benézek a darts suliba, hogy kontaktba kerüljek amatőr versenyekkel kicsit, jó lenne arra is, ahogy te mondod, rágyúrni tapasztalatszerzés okán.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Peter Wright, megérdemelne egy VB címet bár ez persze nem így működik
Gorcsev
Volt lehetősége, nem élt vele.

***

Nah én betippelem a kőbunkó Price-t, hátha végig ott tud lenni fejben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 499
Peter Wright, megérdemelne egy VB címet bár ez persze nem így működik

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 879 — Illegális gyakorló
Kifejezetten azért kérdeztem, mert én Áprilisban dobtam először életemben steel darts-al, azóta gyakorolgatok, viszont a környezetemben nincs igazán kihez mérni magam, és mondjuk egy 90-100-as átlaghoz viszonylag indokolatlan lenne 😊
Bár elég hamar, de én váltottam a dupla kiszállóra, hogy azzal a gyakorlás szám nőjön, így az átlagom viszont nagyjából úgy alakul, hogy valahol 18-24 nyíl körül tudom letermelni a 301-et, majd onnan általában egy ugyanennyi megdobni a kiszállót is 😕
Around the clock esetén nagyjából a helyes szektor megdobása is 30% körül van, legalábbis a legutóbbi 50 gyakorlásom átlaga a telefonos app alapján.
Gyanítom, hogy nekem nem ez lesz a megélhetésem, persze nem is ez a cél, de jó lenne egy értelmes 20% körül tudni kiszállózni, élvezetesebbé téve a játékot.
Eazzy
Na valaki fikázzon már le 😀
Eazzy
Miért kellene fikázni? Senki nem Taylorként kezdte 😊

És ne a 90-100-as átlaghoz viszonyíts, gondolom ha focizni mész, akkor sem az a cél, hogy ugyanolyan legyél, mint Messi 😀
A magyar élvonal sem dob 90-100-as átlagot (stabilan. 1-1 meccsre azért többekben is benne van).
Érdemes eljárni amatőr versenyekre (még akkor is, ha eleinte nem lesz sikerélmény), mert csak úgy tudsz igazán fejlődni. A 4 fal között, steril környezetben dobálás gyakorlásnak nem rossz, de az igazi akkor is a versenyhelyzetben való játék.

Érdemes nyilakat/szárakat/tollakat próbálgatni, mert nagyon ritka, hogy valaki azonnal rátaláljon arra a kombinációra, ami neki a leginkább fekszik.

Azzal meg ne törődj, hogy nem jön azonnal a dupla. Idővel jönni fog, egyre hamarabb. Sokszor én is eltökölök vele 4-5 kört, olyankor már szinte drukkolok az ellenfélnek, hogy mentsen meg és dobja meg ő a kiszállót 😀
(volt már olyan is, hogy 9 nyíl után 100 körül voltam lent, na mondom, ebből rekord lesz (az 16 nyilas nálam jelenleg), de még a 27. nyíllal is a duplára dobtam 😀)

Szerkesztette: Bálesz

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Kifejezetten azért kérdeztem, mert én Áprilisban dobtam először életemben steel darts-al, azóta gyakorolgatok, viszont a környezetemben nincs igazán kihez mérni magam, és mondjuk egy 90-100-as átlaghoz viszonylag indokolatlan lenne 😊
Bár elég hamar, de én váltottam a dupla kiszállóra, hogy azzal a gyakorlás szám nőjön, így az átlagom viszont nagyjából úgy alakul, hogy valahol 18-24 nyíl körül tudom letermelni a 301-et, majd onnan általában egy ugyanennyi megdobni a kiszállót is 😕
Around the clock esetén nagyjából a helyes szektor megdobása is 30% körül van, legalábbis a legutóbbi 50 gyakorlásom átlaga a telefonos app alapján.
Gyanítom, hogy nekem nem ez lesz a megélhetésem, persze nem is ez a cél, de jó lenne egy értelmes 20% körül tudni kiszállózni, élvezetesebbé téve a játékot.
Eazzy
Na valaki fikázzon már le 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Szimpátia szavazatom az Rob Cross, gyöztes viszont ha nem MvG re raknék akkor legyen egy vicces Adrian Lewis 😂
Eazzy
Taylor!!!
🤘gaben🤘
Aki esetleg nem látja a nevét a tippelők között, az azért van, mert nem tudom értelmezni a tippjüket.
Ha egyetlen, egyértelmű, beazonosítható név érkezik, már írom is be. 😉
Sobri Jóska
Bocsi, a hecc kedvéért Adrian Lewis.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Price



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 152
Gurney

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 335
Gerwen
több mint 4 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Adrian Lewis



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szimpátia szavazatom az Rob Cross, gyöztes viszont ha nem MvG re raknék akkor legyen egy vicces Adrian Lewis 😂
Eazzy
Taylor!!!
🤘gaben🤘
Aki esetleg nem látja a nevét a tippelők között, az azért van, mert nem tudom értelmezni a tippjüket.
Ha egyetlen, egyértelmű, beazonosítható név érkezik, már írom is be. 😉

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Rob Cross 😕
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Price



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Gerwen.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Taylor!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Szimpátia szavazatom az Rob Cross, gyöztes viszont ha nem MvG re raknék akkor legyen egy vicces Adrian Lewis 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 675 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kapja be a jóllakott napközis a kopasz fejével, go Wright!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
De ha mindenki ennyire türelmetlen csináljuk.
Kérem kitenni fentre kékbe, aztán majd szerkesztgetem:

DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska
Rob Cross:
Gerwyn Price:
Michael Smith:
Gary Anderson:
Daryl Guerney:
Peter Wright:
James Wade:
Sobri Jóska
Úgy látom J. Lewis idén nem játszik!
Akkor Aspinall nevét vésd oda, kérlek, az Én tippemnek
Fattyu
Mindenki játszik, csak egyelőre az első 8 kiemeltet csináltam meg. De bárkire lehet tippelni.
Sobri Jóska
Tudom hogy bővíted a listàt majd a tippek alapjàn, tavaly is úgy volt.
Én a VB indulók között nem làtom Lewist.
Ezért tippeltek Aspinall-ra 😀

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
De ha mindenki ennyire türelmetlen csináljuk.
Kérem kitenni fentre kékbe, aztán majd szerkesztgetem:

DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska
Rob Cross:
Gerwyn Price:
Michael Smith:
Gary Anderson:
Daryl Guerney:
Peter Wright:
James Wade:
Sobri Jóska
Úgy látom J. Lewis idén nem játszik!
Akkor Aspinall nevét vésd oda, kérlek, az Én tippemnek
Fattyu
Mindenki játszik, csak egyelőre az első 8 kiemeltet csináltam meg. De bárkire lehet tippelni.

több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 879 — Illegális gyakorló
+1 Gerwen (akit már kevésbé utálok, de jó lenne más végső győztest látni. Sajnos ezen a VB-n nem fogunk.)

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
De ha mindenki ennyire türelmetlen csináljuk.
Kérem kitenni fentre kékbe, aztán majd szerkesztgetem:

DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska
Rob Cross:
Gerwyn Price:
Michael Smith:
Gary Anderson:
Daryl Guerney:
Peter Wright:
James Wade:
Sobri Jóska
Úgy látom J. Lewis idén nem játszik!
Akkor Aspinall nevét vésd oda, kérlek, az Én tippemnek

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kovács Misi mellé mehet a nevem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
DARTS VB TIPPJÁTÉK 2019:

Michael van Gerwen: Sobri Jóska, Bálesz, Coolearie, Leonidasz007, Löfli, Fast Willie, yooker, cspeti98, Mikey, zavi27
Rob Cross: kristof, empty taxi, Chargers LT
Gerwyn Price: KoporShow, peach, kishaszi, Heisman Trophy, kaszo, Padrinaggio
Michael Smith: eaglesmcnabb, tenorx
Gary Anderson: jusssipekka
Daryl Gurney: KeyG
Peter Wright: warr_b, Gorcsev, Kampman
Nathan Aspinall: Fattyu, bergerdani, gaben
Adrian Lewis: Bruschi85, Eazzy
Simon Whitlock: Tito05
Glen Durrant: Tony Adams
Raymond van Barneveld: dande


DARTS VB "KI GYŐZZÖN?" 2019:

Michael van Gerwen: zavi27
Michael Smith: eaglesmcnabb
Gary Anderson: cspeti98
Peter Wright: yooker, warr_b, Mikey
James Wade: Sobri Jóska
Nathan Aspinall: Eazzy
Adrian Lewis: peach, Padrinaggio
Simon Whitlock: kaszo, Chargers LT, bergerdani
Stephen Bunting: Fast Willie
Glen Durrant: tenorx, Löfli
Chris Dobey: Heisman Trophy
Raymond van Barneveld: empty taxi, Bálesz, jusssipekka
Paul Lim: kristof
Devon Petersen: Fattyu

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nagyon színvonalas a mezőny, nagy kedvenceim lettek idén az Aspinal, Dobey, Price, régebbről Smith, Cross, Wright.
Jó kis VB lesz, már a sorsolások meg is vannak.
Eazzy
Hajrá Aspi és Dobey. (Azért leginkább GoGary, bár szerintem már sose lesz a régi, de ne legyen igazam...)
kishaszi
Mondtam én pár éve, hogy nem bírja végig. 😉
Sobri Jóska
Mikor tippelünk? 😊
peach
A VB elött egy héttel.
Minek elkapkodni?
Sobri Jóska
A Te MVG tippedet azért már most írjuk be szerintem!
Bocs a kapkodásért ! 😊
yooker
Dehát neki drukkolok, ő a legesélyesebb, evidens tipp. 😊
Sobri Jóska
és ő is fogja nyerni..
szóval tippverseny ezzel le is tudva 😊
persze egy ilyen szimpátia szavazás szerű tippelés ami szokott azért mehet

Szerkesztette: yooker