A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Darts

19 feliratkozó

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Murphy, Bingham, Brecel is out, Robertson meg ég. Érdekes lesz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Ronnie csak kiszenvedte
Farky
na, ezt csak most látom, mert tegnap óta csak minimálisat netezek.
amikor a délutáni session végén Selby 2-7-re, Ronnie meg 3-6-ra állt, estére meg Selby ki is zúgott, akkor azt gondoltam, hogy Ronnie annyival szerencsésebb, hogy neki a második session csak következő nap lesz, az meg egy teljesen más meccs lehet, mert szerintem még életében nem játszott szarul két egymást követő napon.
tulajdonképpen bejött.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ronnie csak kiszenvedte

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 498
Így egy nap után nem úgy fest hogy jön/jött a papirforma már az első körben a snooker vbn. Kívancsi leszek mi sül majd ki belőle. Ki lesz ha lesz a vb meglepetés embere?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jimmy white

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 325 — Cowboys fan
Magnum
empty taxi
Atya. Úr. Isten. Magnum! 😊
(de sajna ez már sosem hangozhat el élőben...)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Szamár! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Magnum


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dawyd728 3 836
Higgins
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 629 — Bears fan
Snooker vb tippversenyre lenne igény? 😊
Amennyiben igen, 1. szavazat Ronnie.
Padrinaggio
+1
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Egymás után kikapott kétszer Van Gerwen, rádásul Rotterdamban, nem semmi, öröm volt nézni!😊
több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 217
Snooker vb tippversenyre lenne igény? 😊
Amennyiben igen, 1. szavazat Ronnie.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gary ezt elbandzsította, hiába a tömeg, ha nem jön a dupla - 28 vs. 41.
Smith pörkölt Barney ellen pedig Barney nem volt rossz (7 sima wow).
Kopaszmahjong meg űrlény, mint mindig.

Eric Bristow, nyugodjon békében. :/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
A tegnapi liverpooli PL forduló alatt egy nagy egyéniségét elvesztette a darts világa, Eric Bristow szívrohamot kapott az Echo Arena-ban és meghalt. Nélküle maga a sportág se lenne az, ami, meg hát ő fedezte fel és indította el útjára Phil Taylort is. Nyugodjon békében! 😕
StormST
Sőt, maga a pdc sem lenne, mivel alapító tag volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Smith kezd belendülni 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
A tegnapi liverpooli PL forduló alatt egy nagy egyéniségét elvesztette a darts világa, Eric Bristow szívrohamot kapott az Echo Arena-ban és meghalt. Nélküle maga a sportág se lenne az, ami, meg hát ő fedezte fel és indította el útjára Phil Taylort is. Nyugodjon békében! 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Ez a tegnapi Gurney-Cross az idei Premier League szezon legjobb, leghangulatosabb meccse volt eddig!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ez a Wattimena - Anderson meccs nem lassú 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
Nagyjából a dobóvonalra mutogatott, ott kifogásolt valamit. De már a bevonulásnál látszott rajta, hogy valami nem oké, ez szerintem csak egy mondvacsinált indok lett a végén. Fura volt, mert Wright-ot nem nagyon láttam még ilyennek.
Bálesz
én is meglepődtem rajta nem jellemző rá , és Cross sem az a fajta aki tiszteletlen vagy szabálytalan lenne...nem volt jó napja Wrightnak az biztos és nincs is valami jó bőrben úgy láttam...
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Én se értettem mit szenved, nem volt méltó hozzá. Nem semmi azért a két hibátlan listavezető.😊
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Nagyjából a dobóvonalra mutogatott, ott kifogásolt valamit. De már a bevonulásnál látszott rajta, hogy valami nem oké, ez szerintem csak egy mondvacsinált indok lett a végén. Fura volt, mert Wright-ot nem nagyon láttam még ilyennek.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
azt tudja esetleg valaki hogy Wrightnak mi a jó ég baja volt tegnap Crossal, azon kívül hogy kikapott?
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
nem használ kosmodisket | fáj a háta, de kurvára |
Löfli
Azt vágom, hogy maródi, de jó lenne tudni mi baj van pontosan. Kevesebb sört kéne innia, vagy illenék foglalkozni vele komolyan 😊 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ne aggódj, majd jön M. Smith
eaglesmcnabb

empty taxi
Steve Martin tesója.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
nem használ kosmodisket | fáj a háta, de kurvára |
Löfli
| kurvára az ember foga szokott fájni, nem a háta 😊 |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)