A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Darts

19 feliratkozó

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ha valaki, akkor a VB-n látott fejjel megáldott Cross képes lesz ezt helyre tenni 😊

(És végre Corey Cadby is kezd életjeleket mutatni idén 😊 )

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
nem használ kosmodisket | fáj a háta, de kurvára |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ne aggódj, majd jön M. Smith
eaglesmcnabb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...
kishaszi
Ne aggódj, majd jön M. Smith

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kár lenne, ha ilyen VB után nem hozná magát. Kb. úgy voltam vele, hogy majd MvG megállítja, erre nem, na majd utána már be fog görcsölni, erre bakszi utána sem, sőt...
Nagyon kéne, hogy Jamie Lewis meg Cross meglépjék ezt a szintet, mert akkor Gerwen is felköthetné a gatyát. Pláne, ha Wright is tartja magát - Garyvel fogalmam sincs mi van...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Cross pedig, amennyire megingathatatlan volt fejben a VB-n, most annyira nem bírja el a nyomást és hogy mindenki tőle várja a nagy teljesítményt. Remélem nem lesz Bunting 2 :/
Bálesz
Azért Buntingot én sose láttam úgy játszani, mint Crosst.
kishaszi
Anno, amikor a PDC-nél feltűnt, kifejezetten jó VB-je volt (és ne feledd, akármennyire is más szint a kettő, a BDO-világbajnoki címet sem a búcsúban lövik két pálcáról). Annyira nyilván nem, mint Crossnak most, ez nem is kérdés.
De nem is ez a lényege a posztomnak. Adott egy jó játékos, aki berobban a mezőnybe, gyakorlatilag teher nélkül játszva (ok, Cross nem véletlenül volt a tavalyi éve után olyan magasan rangsorolva), majd utána mindenki azt várta/várja, hogy az a teljesítmény legyen az alap. Bunting ezt nem bírta el (nem kellett volna neki az a PL egyből), azóta sem találja magát. Cross jelenleg ugyanúgy önmagát keresőnek tűnik, de remélem ő legalább megtalálja.

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cross pedig, amennyire megingathatatlan volt fejben a VB-n, most annyira nem bírja el a nyomást és hogy mindenki tőle várja a nagy teljesítményt. Remélem nem lesz Bunting 2 :/
Bálesz
Azért Buntingot én sose láttam úgy játszani, mint Crosst.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Whitlockot megkérdőjeleztem, azért nem gyengén kezdett, bár nála benne van, hogy innen egye se nyer.
Smith pedig zseni, én mondtam :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Jackpotnak talán jól is jön ez az eltiltás, nagyon úgy néz ki, hogy szüksége lenne egy kis pihenésre, hogy összerázódjon fejben...

Az eltiltás szerintem jogos, még akkor is, ha sokan tudják, hogy könnyű őt kihozni a sodrából és rá is játszanak, (az a vigyorgós rész se kellett volna annyira példáu) ilyen lökdösődés megengedhetetlen a szememben...
StormST
Felfüggesztett eltiltás csak, szóval nem igazán fog pihenni 😊

Cross pedig, amennyire megingathatatlan volt fejben a VB-n, most annyira nem bírja el a nyomást és hogy mindenki tőle várja a nagy teljesítményt. Remélem nem lesz Bunting 2 :/

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Amikor mvg 170-ről mentette a kezdését nem hittem, hogy wright behúzhatja. Azt hittem jön a daráló.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Jackpotnak talán jól is jön ez az eltiltás, nagyon úgy néz ki, hogy szüksége lenne egy kis pihenésre, hogy összerázódjon fejben...

Az eltiltás szerintem jogos, még akkor is, ha sokan tudják, hogy könnyű őt kihozni a sodrából és rá is játszanak, (az a vigyorgós rész se kellett volna annyira példáu) ilyen lökdösődés megengedhetetlen a szememben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/
H_Marko
Sztem meg ezért szánalmas az eltiltás. Meg azért, mert sztem dobás közben direkt megzavarni a másikat sokkal ganébb dolog, mint egy enyhe lökés a leg végén.
peach
Vagy pedig az a szánalmas, ha valakit lökdösődésért nem tiltanak el.
Én így billenteném helyre az inkonzisztenciát.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/
H_Marko
Sztem meg ezért szánalmas az eltiltás. Meg azért, mert sztem dobás közben direkt megzavarni a másikat sokkal ganébb dolog, mint egy enyhe lökés a leg végén.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?
peach
A döntéseket még mindig nem én hozom, és így arról sem tehetek, hogy nem konzisztensek... :-/

Szerkesztette: H_Marko

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.
H_Marko
Taylort eltiltották miután meglökte barneyt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
szvsz ez teljesen rendben van... mármint az, hogy a lökdösésért nagyobb bünti jár, mint a szándékosan zavaró köhögésért.
Másrészt, akármilyen (nem küzdő-) sportban jogosnak vélem, hogy az effajta lökdösésért azonnali eltiltás járjon.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
Mi a sztori?
Én csak a végén a lökdösődést láttam.
Sobri Jóska
Nincs nagyon story. Emez heccelte jackpot meg kicsit felhergelte magát. Azért az óriási lökésért a végén kapta az eltiltást.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.
peach
Mi a sztori?
Én csak a végén a lökdösődést láttam.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Ez a lewis eltiltás elég szánalmas. Pipe megúszta a vb-t pénzbüntetéssel ezért meg eltiltás jár. Vicc.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
atyavilág, milyen hangulat van a Cross - MVG meccsen


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
De örülök smithnek a PL részvételért, nekem kicsit meglepetés, mert már a 2. körben búcsúzott a VB-ről.
Whitlock nálam wtf kategória, van den bergh inkább megérdemelte volna, vagy a fiatal lewis. De azért így is ott lesz egy walesi, ami azért örvendetes.
eaglesmcnabb
Smithnek en is orulok, kicsit alul van ertekelve. Whitlock mellett meg Price is furcsa nekem, de hat fel kellett tolteni a letszamot. Remelhetoleg ok nyernek meccset, nem ugy mint legutobb Huybrechts

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"BREAKING!
The BetVictor World Matchplay is to be renamed the Phil Taylor trophy.
A 16-time champion of the tournament, it was only right. "
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Whitlock a jelenlegi Order of Merit 9. helyén áll (8. ha kivesszük Taylort), szerintem egyáltalán nem meglepetés a bekerülése, előrébb van, mint Barney, Smith vagy Price. Szép csendben összedobált magának 310 250 fontot az elmúlt két évben... 😊
StormST
Plusz ausztrál.

Nem ez a hivatalos?

Rank Player Country Prize
1 Michael van Gerwen Netherlands £2,730,468
2 Gary Anderson Scotland £1,180,033
3 Peter Wright Scotland £1,120,627
4 Phil Taylor England £978,378
5 Rob Cross England £638,600
6 Adrian Lewis England £601,824
7 Raymond van Barneveld Netherlands £591,966
8 Dave Chisnall England £558,878
9 James Wade England £538,466
10 Mensur Suljovic Austria £531,000
11 Daryl Gurney Northern Ireland £491,250
12 Michael Smith England £374,822
13 Simon Whitlock Australia £367,250
Sobri Jóska
Nem, ez a még a tavalyi, a hivatalos elvileg ez:

1 Gerwen, Michael van £1,799,250
2 Wright, Peter £754,250
3 Cross, Rob £611,250
4 Taylor, Phil £508,000
5 Anderson, Gary £458,250
6 Gurney, Daryl £416,750
7 Suljovic, Mensur £373,500
8 Chisnall, Dave £332,500
9 Whitlock, Simon £310,250
10 Wade, James £276,250
11 Barneveld, Raymond van £273,750
12 Smith, Michael £267,750
13 Price, Gerwyn £264,750
14 Pas, Benito van de £255,000
15 White, Ian £253,250
16 Norris, Alan £244,250
17 Huybrechts, Kim £236,750
18 Klaasen, Jelle £233,000
19 Cullen, Joe £219,250
20 Webster, Darren £209,000
20 Lewis, Adrian £209,000

 www.pdpa.co.uk/pdc-tours/world-series/



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Whitlock a jelenlegi Order of Merit 9. helyén áll (8. ha kivesszük Taylort), szerintem egyáltalán nem meglepetés a bekerülése, előrébb van, mint Barney, Smith vagy Price. Szép csendben összedobált magának 310 250 fontot az elmúlt két évben... 😊
StormST
Plusz ausztrál.

Nem ez a hivatalos?

Rank Player Country Prize
1 Michael van Gerwen Netherlands £2,730,468
2 Gary Anderson Scotland £1,180,033
3 Peter Wright Scotland £1,120,627
4 Phil Taylor England £978,378
5 Rob Cross England £638,600
6 Adrian Lewis England £601,824
7 Raymond van Barneveld Netherlands £591,966
8 Dave Chisnall England £558,878
9 James Wade England £538,466
10 Mensur Suljovic Austria £531,000
11 Daryl Gurney Northern Ireland £491,250
12 Michael Smith England £374,822
13 Simon Whitlock Australia £367,250

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Egyáltalán nem bánom, hogy jackpot idén kimarad a buliból. A két évvel ez előtti elvesztett vb döntő óta valami nagyon félre ment nála ami az idei év végén a sérüléses cirkusszal és a csúfos vb fiaskóban csúcsosodott ki. Szedje csak össze magát, pihenjen, járjon pszichológushoz mit bánom én, de rakja újra össze magát. Egy bomba formában lévő lewis egyszerűen kell az elitbe 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...