Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
170ről száll ki az öreg.azigen.Kenny
350-ről szállt ki 6 nyíllal!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Eléggé bekezdtek... huhh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
170ről száll ki az öreg.azigen.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kezdődjön a móka. 😊

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
Nem lennék Taylor helyében a bevonulásakor.
Ettől függetlenül minden Taylor mellet szól.Taylorra toltam a fogadást,de jobban örülnék ha Gerwen nyerne😀

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Na, kezdjünk! Hajrá Mighty Mike!

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
az kemény:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/phil-taylor-a-ma-esti-lesz-az-utolso-tanc-2203845Newman
Sajnálnám, ha így lenne. Hülyeségnek érzem, mert Lewis is mindenkinek beugatott már kétszeres világbajnokként (az igaz hogy rühelli is a fél világ), de hogy emiatt visszavonulni...berger90
Egy erős kézfogás miatt balhézni is elég nagy hülyeség, ha tényleg azért volt.BMG
Én imádom Taylort mert a valaha volt legjobb és emberileg sincs vele gond, de sztem azért is fontolgatja a visszavonulást, mert úgy érzi hogy a versenyhelyzet ezt hozza ki belőle és nem akarja tovább csinálni.
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
az kemény:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/phil-taylor-a-ma-esti-lesz-az-utolso-tanc-2203845Newman
Sajnálnám, ha így lenne. Hülyeségnek érzem, mert Lewis is mindenkinek beugatott már kétszeres világbajnokként (az igaz hogy rühelli is a fél világ), de hogy emiatt visszavonulni...berger90
Egy erős kézfogás miatt balhézni is elég nagy hülyeség, ha tényleg azért volt.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
az kemény:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/phil-taylor-a-ma-esti-lesz-az-utolso-tanc-2203845Newman
Sajnálnám, ha így lenne. Hülyeségnek érzem, mert Lewis is mindenkinek beugatott már kétszeres világbajnokként (az igaz hogy rühelli is a fél világ), de hogy emiatt visszavonulni...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
az kemény:  www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/phil-taylor-a-ma-esti-lesz-az-utolso-tanc-2203845

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hm....
 sportgeza.hu/sport/2012/12/31/hozongessel_valaszolt_a_vesztes_gratulaciojara/

Mivel Barneyt nagyon bírom ( igaz, Taylorral sincs bajom ) remélem van Gerven behúzza a döntőt. Hatalmas formában van, Taylor szerintem csak a rookie mistakben bízhat.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
szerintem az ilyenek miatt rohanok el holnap délelőtt a teszkóba egy Darts tábláért.shawnka
Remélem voltál, mert pont akciósan van Harrows. Itt a váciban majdnem féláron adták. 4990,-
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én még azon is gondolkoztam, hogy elkezdek dartsozni, csak az a baj, hogy Debrecenben nem igazán tudok semmilyen profi egyesületről. (shawnkanak kivételes kutatási módszerei lehetnek, ha megtalált face-en 😀 )Newman
két pillanat és adom a klubhelyek listáját 😀

itt is van:  magyardarts.hu/index.php?option=com_wrapper&Itemid=72shawnka
Nekünk itt a kerületben kb 5 utcára van,lehet lenézek megnézem milyenKenny
Lelki szemeim előtt látom, hogy ebben a topikban alakul meg a következő nagy darts generáció. 😀Newman
nem véletlenül durrantottam be tegnap az ingyen házibajnokság lehetőségét 😀 jó móka lenne, és még sör is fogyna!shawnka
Ámen.Irány a kocsma!Kenny
túl van tárgyalva. január 3. 19:00 Noiret! 😀shawnka
Fél órára van tőlem, de lehet benézek 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
kaszo találta, nem leszek semmi jónak az elrontója 😊

 sport.vatera.hu/jateksportok/darts/dart_tabla_unicorn_eclipse_pro_1692748934.html
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
 www.youtube.com/watch?v=z24vPWKr9XU

gyönyörKenny
Itt van magyarul is. (bár a következő kör nincs benne sajnos)

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
akkor már ha táblaválasztás előtt álltok 😀
lehet, hogy alap, de azért jótanács: csövitáblák helyett tessék szizál alapút (sisal kender) venni, az nem lesz tele lyukakkal 10 parti után. nekem Winmau Blade 3 van, ezek az "újabb" technikák annyiból jobbak, hogy a mezőket elválasztó drótháló ki van élezve rajta, és így sokkal kevésbé pattan ki a nyíl belőle, még ha azt is találod el, sokszor bevezeti a táblába (azért nyilván így is van kipattanás). van már újabb változat is, a 4-es most kerül annyiba, mint amennyiért én vettem anno a 3-ast (~12k), kicsit többért vannak még vékonyabbak, Unicorn pl., de biztos a többi gyártónál is, csak azokat nem ismerem 😀


nyilam nekem 21 grammos Harrows Club Steeltip van, beugró nyílnak ajánlom, aztán meg ha játszogattok többfélvel idővel, úgyis kialakul mindenkinek egyénileg, hogy könnyebb vagy nehezebb nyilakkal érzi jobban a táblát, meg hogy milyen toll illik a stílusához, szerintem ez kezdőknek elég jó alapot nyújt, nem is drága.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
 www.youtube.com/watch?v=z24vPWKr9XU

gyönyörKenny
Totál beteg a csávó. 😀

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=z24vPWKr9XU

gyönyör

több mint 11 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kár h Barney későn ébredt, de így is nagy meccs volt. A döntőben hajrá MvG!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Behúzta az öreg, de ez a balhé ez gáz.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Vége, de nagy meccs lett belőle.

Taylor-van Gerwen, másnaposan, durva lesz... 😀

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
Taylor haragszik a 3 bull miatt látszik rajta.
Mit fog kapni a hollandoktól a döntőben.
GYERÜNK KOPASZ.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
Taylor nagyon elgerwenezi a kiszállóit.

előtte Taylornak drukkoltam, de Barney annyira szimpatikusan játszik, hogy mindkettőnek örülnék már 😊shawnka
Milyen hangulat lenne egy holand házidöntőn..

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Taylor nagyon elgerwenezi a kiszállóit.

előtte Taylornak drukkoltam, de Barney annyira szimpatikusan játszik, hogy mindkettőnek örülnék már 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Esküszöm mint 2007-ben, ott szarakodtak ennyit éppen ők. 😀 Beszarás

Mindig jövőre