Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
szóval ma este hét, remélem nem felejtettétek el 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
én remélem taylor marad legalább még egy évet. ha MvG jövőre összerakja az elődöntőben dobott tömeget a döntőben dobott kiszállókkal,és azt kiviszi a tábla elé, nah azt nagyon megnézném, hogy taylor akkor mit csinál... 😊peach
Hát azért ha azt összerakja akkor szerintem Taylor is csak tapsolni fog 😀 De azért nem olyan egyszerű mint innen tűnik 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
én remélem taylor marad legalább még egy évet. ha MvG jövőre összerakja az elődöntőben dobott tömeget a döntőben dobott kiszállókkal,és azt kiviszi a tábla elé, nah azt nagyon megnézném, hogy taylor akkor mit csinál... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
a 2 elődöntő kevésbé magas színvonala kicsit csalódás volt, de ez a meccs nagyon ott van!yooker
Nem tudom te milyen elődöntőket néztél, de a Wade - van Gerven az egyik legjobb meccs volt, amit addig láttam. És a Barneveld-Taylor meccs második fele is izgalmas lett. GRAFI
persze csodás volt a 9 nyilas, meg volt sok 180 , ez eleve sokmindent megszépít egy meccsen, de
Wade abszolút fásultan játszott (ezt mondták is),
Gerwen pedig gyengén dobta a kiszállókat! ezért nekem színvonalban ( nem izgalomban) igenis csalódás volt a meccs!
a Barney-Taylor pedig ekkora előnyről tuti volt hogy nem bukja el az öreg...

a döntő ezekhez képest sztem. toronymagasan jobb volt...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Amennyire szimpatikus volt eddig Taylor annyira nem volt az a két utolsó meccsén. Hatalmas játékos, megérdemelten nyert. A kopasznak kicsit hosszú volt még ez a meccs.Bazzani
benne volt megint az az indulatos feszültség ami Barney ellen ki is jött a végére az látszódott a rentgeteg erőltetett "vigyorgáson", túlgesztikulált jeleneten, de a játéka az egyszerűen zseniális volt !
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amennyire szimpatikus volt eddig Taylor annyira nem volt az a két utolsó meccsén. Hatalmas játékos, megérdemelten nyert. A kopasznak kicsit hosszú volt még ez a meccs.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Igazi, döntőhöz méltó meccs volt. Sajnos van Gerwen fejben már nem volt a topon kb. a felétől. Azért Tayloron is látszott a feszültség, nem szokott ő szektort hibázni, ahogy többször is tette, de ő túl tudott ezen lépni.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
a 2 elődöntő kevésbé magas színvonala kicsit csalódás volt, de ez a meccs nagyon ott van!yooker
Nem tudom te milyen elődöntőket néztél, de a Wade - van Gerven az egyik legjobb meccs volt, amit addig láttam. És a Barneveld-Taylor meccs második fele is izgalmas lett.
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
kaszo találta, nem leszek semmi jónak az elrontója 😊

 sport.vatera.hu/jateksportok/darts/dart_tabla_unicorn_eclipse_pro_1692748934.htmlshawnka
aaaaand it's gone, "házon belül" maradt legalább? 😀kaszo
7,9 egy ilyen tábláért... Nice
Nekem egy winmau blade 3 van, ami tan picivel gyengébb, de azóta van már blade 4 is azzal nem találkoztam.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
kaszo találta, nem leszek semmi jónak az elrontója 😊

 sport.vatera.hu/jateksportok/darts/dart_tabla_unicorn_eclipse_pro_1692748934.htmlshawnka
aaaaand it's gone, "házon belül" maradt legalább? 😀
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Taylor végig hozta, amit tud, baromi konzisztens, és néha még rá is tud tenni egy lapáttal 😊

Barney a meccs első, Gerwen meg a második felében nem tudta azokat a tömegeket dobni, amik ellene kellenek. Gerwennél ez azért kicsit meglepő, mégiscsak ez volt az erőssége eddig, de első vb döntőben érthető, főleg, hogy Taylor elkezdett nagyon jól játszani.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért Phil végigdominált mindenkit a torna során (Barney ellen valami elkattant nála), és MVG is csak addig bírta amíg 105-ös tömeget dobált.

Hihetetlen setátlagokat dobott, a végén pláne, nagy meccs volt.. bár valóban mintha MVG a vége felé elkapkodta/lélekben már feladta volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
van sport tv streametek?zavi27
 datafix.hu/OnlineTVshawnka
köszi!
több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Taylor lassan befejezi és akkor ezé a srácé lesz a jövő.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beszarás az öreg. 😊

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Bírom Taylort is, de sajnálom, hogy nem lett meg Gerwennek, megérdemelte volna.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na VILÁGBAJNOK TAYLOR!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
van sport tv streametek?zavi27
 datafix.hu/OnlineTV
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Most már a kiszállót se tudja dobni a kopasz, ennyi volt.Jakehomer
Nagyon nagy playa, a jövő az övé ha az öreg abbahagyja. Óriási meccs.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
van sport tv streametek?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
na gyerünk Taylor, meg kell lenni

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Most már a kiszállót se tudja dobni a kopasz, ennyi volt.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mi van itt????????

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
COMEONNNN bazzzzzzzzz

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Közben facebookon: " Gyorsan dobtam egy kört a szünetben. 11 pont lett... Rettegj Power! 😀"