Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Tényleg jó volt, a 129-emre külön büszke vagyok, főleg h 9, T20, T20 elősztásban jöttek. Viszont az a D5 kisérteni fog h 2x is azt dobtam meg a sima 5 helyett 😀Farky
hiába, az utolsó 4-5 meccsen úgy jöttek a kiszállóid, hogy senki nem akarta elhinni 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Tényleg jó volt, a 129-emre külön büszke vagyok, főleg h 9, T20, T20 elősztásban jöttek. Viszont az a D5 kisérteni fog h 2x is azt dobtam meg a sima 5 helyett 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.shawnka
Meg volt egy 123-asom is, kétszer dobtam 100 fölé 😛 (T20, T19, meg a szokásos moslék harmadikra...)Igor
+ 3 törött hegy 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.shawnka
Meg volt egy 123-asom is, kétszer dobtam 100 fölé 😛 (T20, T19, meg a szokásos moslék harmadikra...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Ez jó volt.. nem tudom jött-e más, mi hárman (Farky, shawnka, jómagam) megtaláltuk egymást, és jó sok izgalmas meccset toltunk.
Hiába voltam a (kis)bull és az 1-es mező koronátlan királya (sajna a tripla 20 annyira nem ült ma), (meg én azért általában eltaláltam a táblát, kivéve amikor magas volt 😀) végül Farky vitte el az első bajnoki trófeát jelentő virtuális címet 😛 utolsó kláccs dobásával, de úgy hiszem parádés stílusommal számtalan rajongót szereztem. 😀
Igor
senki nem vált le úgy a tripla egyről szimpla 3-ra, majd vissza az egyesre, mint Te! 😂
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.shawnka
Arra már remélhetőleg én is eltudok menni (talán akkor nem lesz előtte do or die vizsgám), de akkor mindenképp steel táblán játszunk. 😀 Newman
pedig bennemaradt ebben is 😛

a legjobb egyébként az volt, amikor kb. 9 nyíllal nem tudtam 4-ről(NÉGYRŐL) kimenni 😀shawnka
át kell értékelni a 9 darter finish fogalmát 😀berger90
az tuti. de mindhármunknak akkor jöttek a t18-19-20-ak, amikor random szimplákat kellett dobni a kiszálláshoz 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.shawnka
Arra már remélhetőleg én is eltudok menni (talán akkor nem lesz előtte do or die vizsgám), de akkor mindenképp steel táblán játszunk. 😀 Newman
pedig bennemaradt ebben is 😛

a legjobb egyébként az volt, amikor kb. 9 nyíllal nem tudtam 4-ről(NÉGYRŐL) kimenni 😀shawnka
át kell értékelni a 9 darter finish fogalmát 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.shawnka
Arra már remélhetőleg én is eltudok menni (talán akkor nem lesz előtte do or die vizsgám), de akkor mindenképp steel táblán játszunk. 😀 Newman
pedig bennemaradt ebben is 😛

a legjobb egyébként az volt, amikor kb. 9 nyíllal nem tudtam 4-ről(NÉGYRŐL) kimenni 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.shawnka
Arra már remélhetőleg én is eltudok menni (talán akkor nem lesz előtte do or die vizsgám), de akkor mindenképp steel táblán játszunk. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀Newman
azt itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at, meg nekem volt egy 100-asom.

azt számolgattuk, hogy simán megdobtuk az 50-es átlagot, ami miatt most kifejezetten boldog is vagyok 😀 egyébként nagyon király volt, a következőt rendesen felpromózzuk.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hogyhogy nem steel táblán játszottatok? 😀Newman
az nem számolta 😛

erről nekem senki se szólt? 😮
mentem volna utolsó helyezettnek, végre találtatok volna valamit amiben kikúrtszar vagyok 😀eaglesmcnabb
végülis csak hatszor mondtam el, hogy megyünk 😀shawnka
jó én ezt a topikot nem olvastam máshol meg nem volt. 😀 de azért grat Farkynak, és nektek is Igorral a dobogóhoz! 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kár, hogy nem jöttetek többen 😀

ilyenekről maradtatok le:



shawnka
szervezzetek még, és eskü megyek. megint a munka... jó, holnap vizsga de hát look at all the fuck i give.berger90
én már dobtam 180-at is softon, igaz, hogy csak 171 kellett volna, de gondoltam, ha már az első kettő ott van, akkor rámegyek a harmadikkal is 😀

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hogyhogy nem steel táblán játszottatok? 😀Newman
az nem számolta 😛shawnka
Jaj de kényelmesek... 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
hogyhogy nem steel táblán játszottatok? 😀Newman
az nem számolta 😛

erről nekem senki se szólt? 😮
mentem volna utolsó helyezettnek, végre találtatok volna valamit amiben kikúrtszar vagyok 😀eaglesmcnabb
végülis csak hatszor mondtam el, hogy megyünk 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
erről nekem senki se szólt? 😮
mentem volna utolsó helyezettnek, végre találtatok volna valamit amiben kikúrtszar vagyok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hogyhogy nem steel táblán játszottatok? 😀

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
kár, hogy nem jöttetek többen 😀

ilyenekről maradtatok le:



shawnka
szervezzetek még, és eskü megyek. megint a munka... jó, holnap vizsga de hát look at all the fuck i give.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Ez jó volt.. nem tudom jött-e más, mi hárman (Farky, shawnka, jómagam) megtaláltuk egymást, és jó sok izgalmas meccset toltunk.
Hiába voltam a kisbull és az 1-es mező királya, (meg én azért általában eltaláltam a táblát, kivéve amikor magas volt 😀) végül Farky vitte el az első bajnoki trófeát jelentő virtuális címet 😛 utolsó kláccs dobásával, de úgy hiszem parádés stílusommal számtalan rajongót szereztem. 😀
Igor
hozzátenném, hogy Farky azért is volt clutch, mert mi az elején elfutottunk 4-4-1-re a nyert meccsek számában és innen nyert 5-6-7-re 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez jó volt.. nem tudom jött-e más, mi hárman (Farky, shawnka, jómagam) megtaláltuk egymást, és jó sok izgalmas meccset toltunk.
Hiába voltam a (kis)bull és az 1-es mező koronátlan királya (sajna a tripla 20 annyira nem ült ma), (meg én azért általában eltaláltam a táblát, kivéve amikor magas volt 😀) végül Farky vitte el az első bajnoki trófeát jelentő virtuális címet 😛 utolsó kláccs dobásával, de úgy hiszem parádés stílusommal számtalan rajongót szereztem. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
kár, hogy nem jöttetek többen 😀

ilyenekről maradtatok le:


több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jól láttam, hogy Taylor az aláírt táblát a pontbemondó bírónak(?) adta oda?Habi
Valószínűbb, hogy vele is aláíratta.BMG
először aláíratta vele, utána mással is, majd odaadta neki, ekkor kapcsoltak el pont. de akkor sztem odaadta neki, ha visszavonul.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
jól láttam, hogy Taylor az aláírt táblát a pontbemondó bírónak(?) adta oda?Habi
Valószínűbb, hogy vele is aláíratta.BMG
De az is lehet, hogy odaadta neki, hiszen ez volt az utolsó meccse, visszavonul. (Mármint a pontbemondónak.)

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
jól láttam, hogy Taylor az aláírt táblát a pontbemondó bírónak(?) adta oda?Habi
Valószínűbb, hogy vele is aláíratta.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jól láttam, hogy Taylor az aláírt táblát a pontbemondó bírónak(?) adta oda?


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szóval ma este hét, remélem nem felejtettétek el 😀shawnka
nem tudok menni, vizsga miatt
de majd részletes beszámolót kérek 😀