Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
és kíváncsi vagyok shawnkának sikerült-e akkor a kép az abszolút high scoreról 😀Igor
nem.

77-ről és 55-rőt dobtam kiszállókat, ezekre igen büszke vagyok. 4-ről viszont megint nem jöttek a nyilak 😕 😀
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jó volt ez a darts, uccsó körbe érkeztem, sikerült is nyernem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Áhh, ez ma nem ment úgy.. egy-két villanást leszámítva egészen ócska teljesítményt hoztam, ha nincs az a 110-es villanásom és a 76-os kiszállóm a dupla hússzal, majdhogynem azt mondom kuka az este.

Max respect Farky van Taylornak, aki ma leiskolázta a mezőnyt.. és kíváncsi vagyok shawnkának sikerült-e akkor a kép az abszolút high scoreról 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
akkor beírom, hogy ne felejtsétek el: holnap 19:00, Noiret. Arany János utcai M3 megálló. de lehet akár 18:30 is, akkor nagyobb valószínűséggel lesz táblánk.shawnka
foglalni nem lehet? vagy nem érdemes?MattMiller
mivel ingyen darts van nem nagyon lehet foglalni, ezért érdemes korábban menni. Ha valaki odaér, menjen be és kérjen nyilat, a táblát meg az élete árán is szerezze meg 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
akkor beírom, hogy ne felejtsétek el: holnap 19:00, Noiret. Arany János utcai M3 megálló. de lehet akár 18:30 is, akkor nagyobb valószínűséggel lesz táblánk.shawnka
foglalni nem lehet? vagy nem érdemes?

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
akkor beírom, hogy ne felejtsétek el: holnap 19:00, Noiret. Arany János utcai M3 megálló. de lehet akár 18:30 is, akkor nagyobb valószínűséggel lesz táblánk.shawnka
vettem, akkor 18:30. valaki kossuth tér vagy batyi környékéről?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
akkor beírom, hogy ne felejtsétek el: holnap 19:00, Noiret. Arany János utcai M3 megálló. de lehet akár 18:30 is, akkor nagyobb valószínűséggel lesz táblánk.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
amúgy az megvan, hogy most megy a másik szövetség VB-je? mondjuk mind színvonalban, mind hangulatban messze van a PDC-től mint Makó Jeruzsálemtől....peach
hát ja, abból van a videó is egyébként, ebből is látszik minden különbség.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
amúgy az megvan, hogy most megy a másik szövetség VB-je? mondjuk mind színvonalban, mind hangulatban messze van a PDC-től mint Makó Jeruzsálemtől....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
 www.facebook.com/novoparts.hu/posts/394554770630610

speaker arcán felröhögtem azért, de ellenfele se rossz, ahogy felhúzza a szemöldökét, meg utána összenéz a bíróval 😀

több mint 11 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
jönnék én is szívesen 😊

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
egyébként ahogy nézem jövő csütörtök is free nap lesz a Noiretben 😀shawnka
na, akkor most már én is jövök szerintem 😊 mcnabbel majd küzdünk az utolsó helyért 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nekem a 10. megint csak nem jó, vizsga f*szom. 😀
Egyszer csak sikerül majd elmenni. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Én mondjuk egyszer lenéznék, de annyival drágább amúgy steel táblára játszani? Egyszer tényleg szeretném prónak érezni magam 😀Rajna
ingyenes napon semmi se drága :-P
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én mondjuk egyszer lenéznék, de annyival drágább amúgy steel táblára játszani? Egyszer tényleg szeretném prónak érezni magam 😀

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
"Viszont az a D5 kisérteni fog h 2x is azt dobtam meg a sima 5 helyett" - ez már itt jelzésértékű, hogy a dupla 5 nem volt jó kilépőnek, és Farky túldobta magát

"a legjobb egyébként az volt, amikor kb. 9 nyíllal nem tudtam 4-ről(NÉGYRŐL) kimenni" - a legalja. 😂
Igor
na igen, ezeket úgy próbáltam megmagyarázni magamnak, hogy biztos 15-ről akart kerekíteni 10-re, de 5 maradt, csúnyán túlgondoltam, alap 😀

Válogatás a signature play-ek közül:
- kipattanó nyíl, amire mindig bullt nyögött be a gép (Igor, minimum négyszer), vagy néha tripla 20-at (Shawnka/Farky)
- esetleg megdobni a tábla tetejét Zelezny-féle dobótechnikával (Igor)
- úgy kapni tripla tizennégyest/tizennyolcast (má nem tudom mi is volt, pedig görnyedtem egy percig utána a röhögéstől), hogy a nyíl farka(!), vagy inkább csak a dobásnak a szele ért a táblához (Shawnka)
Igor
lol, kurvanagyok, mondjuk láttam már olyat is, hogy a tábla tetejét dobta meg valaki, és onnan vágódott bele a nyíl a táblába, az is hasonló kategória 😀
ezért kell rendes táblán játszani 😛 😀

köszi a beszámolókat 😊
több mint 11 éve
killkenny 118 — Stream felelős
csocsó vb finálé élőben közben ES2-n 😊

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
dupla kiszállóval játszottatok?kaszo
szerinted? 😀shawnka
hát eddig azt hittem hogy ilyen kurvajók vagytok, aztán az 50-es átlag elbizonytalanított, azért kérdeztem rá inkább 😀kaszo
Hát, szerintem voltak rá utalások a színvonalra 😀

"azt(sic!) itt látott 129 volt az este legnagyobb dobása. Igor csinált valahogyan egyszer egy 103-at"

"senki nem vált le úgy a tripla egyről szimpla 3-ra, majd vissza az egyesre, mint Te!" - Igor style.

"Viszont az a D5 kisérteni fog h 2x is azt dobtam meg a sima 5 helyett" - ez már itt jelzésértékű, hogy a dupla 5 nem volt jó kilépőnek, és Farky túldobta magát

"a legjobb egyébként az volt, amikor kb. 9 nyíllal nem tudtam 4-ről(NÉGYRŐL) kimenni" - a legalja. 😂
És ugye nem duplára játszottunk.. de mivel jófej vagyok, nem írom oda melyik S betűs résztvevő volt 😛

Az eleje nagyon szánalmasan indult (pláne nekem, de egy uccsó nyilas T20-szal nyert high score meccs után én is beindultam), aztán kicsit belemelegedtünk, és a fiúknak megvolt az 50+, nekem inkább csak 45+ sztem.

Válogatás a signature play-ek közül:
- kipattanó nyíl, amire mindig bullt nyögött be a gép (Igor, minimum négyszer), vagy néha tripla 20-at (Shawnka/Farky)
- esetleg megdobni a tábla tetejét Zelezny-féle dobótechnikával (Igor)
- úgy kapni tripla tizennégyest/tizennyolcast (má nem tudom mi is volt, pedig görnyedtem egy percig utána a röhögéstől), hogy a nyíl farka(!), vagy inkább csak a dobásnak a szele ért a táblához (Shawnka)


Most egyébként főképp kedvcsinálónak írtam ennyi, hogy legközelebb többen jöjjenek 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
dupla kiszállóval játszottatok?kaszo
szerinted? 😀shawnka
hát eddig azt hittem hogy ilyen kurvajók vagytok, aztán az 50-es átlag elbizonytalanított, azért kérdeztem rá inkább 😀
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
egyébként ahogy nézem jövő csütörtök is free nap lesz a Noiretben 😀shawnka
ezt mondtam 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
egyébként ahogy nézem jövő csütörtök is free nap lesz a Noiretben 😀shawnka
benne vagyok! 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
egyébként ahogy nézem jövő csütörtök is free nap lesz a Noiretben 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
dupla kiszállóval játszottatok?kaszo
szerinted? 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
dupla kiszállóval játszottatok?
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Srácok, ezt most kurvára benéztem, pedig be akartam nézni (helyette sikerült egy 4 liter bort elfogyasztani a 2es fizika tiszteletére), a legközelebbire biztos megyek 😀