NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
azért a végére odarakták magukat 😀

jönnek az angolok!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Kezd izzasztó lenni ez a meccs a skótoknak, 4-0-ról 4-3.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
áh, Whitlock 😀 zseni a faszi.shawnka
Nicholson már megint nem tud kiszállni... Whitlock az isten.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
áh, Whitlock 😀 zseni a faszi.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
tévedtem, most még az ausztrálok jönnek. 😀

 www.firstrow1.eu/watch/166535/1/watch--pdc-world-cup-of-darts,-germany---group-matches,-day-1.html
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
elkezdődött a World Cup of Darts. most megy egy remek Wales-Spanyolország rangadó, de utánuk jönnek a hollandok a lengyelek ellen, de lesz még Phil Taylor-Adrian Lewis páros a japánok ellen is.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Pénteken PDC-versenyen játszik Bezzeg Nándor és Mészáros Zsolt, a World Cup of Darts-on.

Azon szörnyülködtem, hogy ha sikerülne behúzni a második helyet a csoportban (nyilván a kenguruk behúzzák a sajátjukat), akkor a mieink Whitlock-ék ellen játszanak egyet... bővebb infó a dartsvilag.hu-n, remek írásokkal.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Rapport Ricsi 16 évesen megnyerte a holland tatasteel szupertorna B-csoportját, ami bravúros teljesítmény, így jövőre az A-csoportba automatikus meghívása lesz, és kipróbálhatja magát a sakk elitje ellen is! Dupla zárójel, hogy Carlsen meg 7 győzelemmel nyerte a nagytornát 6 döntetlen mellett...

 www.chessgames.com/perl/chess.pl?tid=80073&crosstable=1
 www.rapportrichard.hu/
 www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=6165
 www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=6230DoM
 sportgeza.hu/sakk/2013/01/29/a_tabla_mellett_kijon_az_allat_belolem/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem Players?  en.wikipedia.org/wiki/Gentlemen_v_PlayersSchleck
de, király vagy, köszi 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
pont a krikett is benne van a topik nevében, szal itt kérdeznék. 1970-ig gentlemennek hívtak az amatőr játékosait a sportnak, de mi volt a neve a profiknak? könnyítésnek csak három közül kell választani: staff, workers, players. (én a középsőre tippelek, de rövid és felületes keresés után nem találtam ilyenre utalót jelet 😀)kristof
Nem Players?  en.wikipedia.org/wiki/Gentlemen_v_Players

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
pont a krikett is benne van a topik nevében, szal itt kérdeznék. 1970-ig gentlemennek hívtak az amatőr játékosait a sportnak, de mi volt a neve a profiknak? könnyítésnek csak három közül kell választani: staff, workers, players. (én a középsőre tippelek, de rövid és felületes keresés után nem találtam ilyenre utalót jelet 😀)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Rapport Ricsi 16 évesen megnyerte a holland tatasteel szupertorna B-csoportját, ami bravúros teljesítmény, így jövőre az A-csoportba automatikus meghívása lesz, és kipróbálhatja magát a sakk elitje ellen is! Dupla zárójel, hogy Carlsen meg 7 győzelemmel nyerte a nagytornát 6 döntetlen mellett...

 www.chessgames.com/perl/chess.pl?tid=80073&crosstable=1
 www.rapportrichard.hu/
 www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=6165
 www.chessbase.com/newsdetail.asp?newsid=6230
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Mondjuk fljebb fúrni még lehet, a tábla úgy is eltakarja. 😀 Ha nincs mivel fúrni, az nagyobb probléma. GRAFI
főleg hogy általában nem a tábláBA kell fúrni a lyukat, hanem azt csak fel kell akasztani 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mondjuk fljebb fúrni még lehet, a tábla úgy is eltakarja. 😀 Ha nincs mivel fúrni, az nagyobb probléma.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Vettem ma egy Winmau steel táblát, csak felszerelni azt nem tudom mert nincs fúrógépem 😀 Ilyen is csak velem történhet... berger90
az enyém meg 20 centivel alacsonyabban lett felfúrva, mint kellene, az se sokkal jobb 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Vettem ma egy Winmau steel táblát, csak felszerelni azt nem tudom mert nincs fúrógépem 😀 Ilyen is csak velem történhet...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ha az 1-es helyén lenne a 20-as, egy 80-as körátlagom lett volna, de így... 😀
Newman
hát akkor célozd az 5-öst... 😀
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tegnap egy unalomba fulladt buli végén nyomtunk 2 kört haverral egy soft táblán. Dobtam egy 140 körülit ez volt a legmagasabb. Még 1 szektoron belül is maradtam, komolyan, ha az 1-es helyén lenne a 20-as, egy 80-as körátlagom lett volna, de így... 😀
Rámentünk a dupla kiszállókra is, 2 nyillal kiszálltam 3-ról egy 1, D1 kombóval, büszke voltam magamra.... 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Oké de 02.07 re akkor foglaljatok egy külön táblát mert én speciel kurvára nem akarom nézni hogy Sobri dobálgat magában 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
hehh, tehát nem vagy teljesen kezdő, meglepett volna ha igazat mondasz, illetve van még egy hónapod gyakorolni, de úgy vagyok vele, hogy a te kezedet Tebow vezeti, és lófaszt sem ér ha engem Herremans terelget az élet helyes ösvényeire!eaglesmcnabb
Én nem azt mondtam, hogy teljesen kezdő vagyok, hanem azt, hogy nem tudok dartsozni.
Igazat mondtam, 10 éve egyáltalán nem játszottam, de természetesen párszor már dobáltam életemben, mint gondolom mindenki. Ettől még nem tudok, hidd el. 😊
Ha majd odakerülünk úgyis meglátod hogyan dobálok, és ha úgy érzed, hogy egy látens profi vagyok, nyugodtan visszaléphetsz.
Nem a pénzedre utazok, csak azt írtam, hogy jó oddsért szívesen fogadok, és megpróbálom kidobni a 180-at, miközben tudom, hogy a valós oddsok (1:1000-hez? 10000-hez?) ellenem szólnak, de jó mókának ígérkezik.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hehh, tehát nem vagy teljesen kezdő, meglepett volna ha igazat mondasz, illetve van még egy hónapod gyakorolni, de úgy vagyok vele, hogy a te kezedet Tebow vezeti, és lófaszt sem ér ha engem Herremans terelget az élet helyes ösvényeire!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Azt nem tudom mi a soft tábla, de ezen ne múljon. (A műanyag tábla műanyag nyilakkal?Sobri Jóska
Igen, olyan, amiről a képek is be lettek téve kicsit korábban.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Sobri. 02.07. Ott leszek. És fogadok veled, hogy nem dobsz soft táblán 180-at 100 kör alatt.
ha dobsz kapsz tőlem 20.000-t, ha nem te fizetsz nekem 100-at. Ott találkozunk! eaglesmcnabb
Azt nem tudom mi a soft tábla, de ezen ne múljon. (A műanyag tábla műanyag nyilakkal?)
Most teljesen jó a 02.07. csütörtök, a fogadás is.


Rendes táblán, rendes nyilakkal szerintem leszűkíthető, begyakorolható a találati felület 40-50 dobásból egy 5x5 cm-es területre, annak meg már csak kb. a 10%-át kell háromszor egymás után eltalálni.
50 bemelegítő dobás után fogadok, hogy 50 kör alatt kidobom a 180-at, ha valaki tart egy 1:200-hoz oddsot, vagyis 100 forintot rakok a 20.000 ellen.
Sobri Jóska
1. Azt hittem, csak olyanra fogadsz, aminek tudod az eredményét.
2. Nincs az az isten, hogy soft táblán 50 kör alatt 180-at dobj, ha tényleg kezdő vagy. Kurvanagy mázlival sem.
3. Mégis ki fogja végignézni a kínlódásodat száz forintért? 😀 😀kaszo
1. Ennek tudom az eredményét. Ennek ellenére megpróbálom. 😊
2. Nem kezdő vagyok, hanem outsider. Játszottam már kocsmában krikettdartsot műanyagtáblán, utoljára vagy 10 éve, szerintem is kicsi a sansz, de ha a reális 1:1000 vagy annál betegebb odds lenne a fogadás, senki se tartaná. Így meg már van is 1 partner. Hátha beszáll még más is.
3. Aki 20 rugót veszíthet, ha Tebow vezeti a kezem. 😊

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sobri. 02.07. Ott leszek. És fogadok veled, hogy nem dobsz soft táblán 180-at 100 kör alatt.
ha dobsz kapsz tőlem 20.000-t, ha nem te fizetsz nekem 100-at. Ott találkozunk!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Rendes táblán, rendes nyilakkal szerintem leszűkíthető, begyakorolható a találati felület 40-50 dobásból egy 5x5 cm-es területre, annak meg már csak kb. a 10%-át kell háromszor egymás után eltalálni.
50 bemelegítő dobás után fogadok, hogy 50 kör alatt kidobom a 180-at, ha valaki tart egy 1:200-hoz oddsot, vagyis 100 forintot rakok a 20.000 ellen.
Sobri Jóska
1. Azt hittem, csak olyanra fogadsz, aminek tudod az eredményét.
2. Nincs az az isten, hogy soft táblán 50 kör alatt 180-at dobj, ha tényleg kezdő vagy. Kurvanagy mázlival sem.
3. Mégis ki fogja végignézni a kínlódásodat száz forintért? 😀 😀