NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
nem értünk rá, mert éppen egymást gyilkoltuk a Noiretben 😀shawnka
Átlagok, highest score, Sobri-féle 180.. hol marad a beszámoló? 😛Igor
5-en voltunk. 7-et nyertem én, 6-ot Farky, 5-öt Berger, és 4-4 meccset Sobri és EMC. Legalábbis így emlékszem 😀

Az átlagok nagyon ingadoztak, volt olyan, hogy 4 kör alatt már mindenki 100 alatt volt, de olyan is, hogy ezt csak a 7. három nyílra sikerült elérni. A triplák se úgy jöttek, ahogy kellett volna, viszont hiányodban átvettem a szerepet, és én dobáltam a kisbullokat 😀

Ja igen, Sobri jóvoltából lettek hivatalos Bowl.hu dartsnyilak! 😊shawnka
Pontosítanék: a triplák akkor jöttek, mikor kurvára nem kellett senkinek, és rendszeres volt a bust emiatt. 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nem értünk rá, mert éppen egymást gyilkoltuk a Noiretben 😀shawnka
Átlagok, highest score, Sobri-féle 180.. hol marad a beszámoló? 😛Igor
5-en voltunk. 7-et nyertem én, 6-ot Farky, 5-öt Berger, és 4-4 meccset Sobri és EMC. Legalábbis így emlékszem 😀

Az átlagok nagyon ingadoztak, volt olyan, hogy 4 kör alatt már mindenki 100 alatt volt, de olyan is, hogy ezt csak a 7. három nyílra sikerült elérni. A triplák se úgy jöttek, ahogy kellett volna, viszont hiányodban átvettem a szerepet, és én dobáltam a kisbullokat 😀

Ja igen, Sobri jóvoltából lettek hivatalos Bowl.hu dartsnyilak! 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem értünk rá, mert éppen egymást gyilkoltuk a Noiretben 😀shawnka
Átlagok, highest score, Sobri-féle 180.. hol marad a beszámoló? 😛Igor
szerintem utolsó lettem, de a nap dobása az enyém volt egy 127-el 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Meglesz a 180, csak türelem.
A helyszín telítettsége okán a fogadást elnapoltuk, de azt el kell ismerjem, hogy egy hangyányit nehezebb lesz, mint gondoltam.
De ugye nincs lehetetlen...

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
nem értünk rá, mert éppen egymást gyilkoltuk a Noiretben 😀shawnka
Átlagok, highest score, Sobri-féle 180.. hol marad a beszámoló? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nem értünk rá, mert éppen egymást gyilkoltuk a Noiretben 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom néztétek-e,de most lett vége a Premier League Darts első fordulójának Belfastban.
Elég jó kis meccsek voltak,főleg Taylor-MvG. Taylor bekezdett az első legben két 180-nal,vezetett is,de aztán Gerwen megforditotta a meccsen vezetett 6-4-re is de a vége 6-6 lett.(fogadás szempontjából pedig aranybánya ez a Darts bajnokság,csak ajánlani tudom)

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
ki jön holnap? 😊 shawnka
Én jövök! Igor, jobbulást.berger90
mikor találkozunk?Farky
Shawnka fél7-et mondott, de addigra én tuti nem érek oda. Gondolom, ő ott lesz...berger90
ugyanott megtalálsz, ahol a múltkor

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én nemtok menni, mert máris le kell adnom egy cuccot pénteken... úgyhogy marad a jövő hét nekem minden bizonnyal.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
ki jön holnap? 😊 shawnka
Én jövök! Igor, jobbulást.berger90
mikor találkozunk?Farky
Shawnka fél7-et mondott, de addigra én tuti nem érek oda. Gondolom, ő ott lesz...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
ki jön holnap? 😊 shawnka
Sobri 180-áról videót várokkaszo
Videón összehozom bármikor. 😛

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
ki jön holnap? 😊 shawnka
Én jövök! Igor, jobbulást.berger90
mikor találkozunk?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
ki jön holnap? 😊 shawnka
Én jövök! Igor, jobbulást.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
ki jön holnap? 😊 shawnka
Sobri 180-áról videót várok
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
ki jön holnap? 😊 shawnka
alap 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
ki jön holnap? 😊 shawnka
Én sajna passzolom (hiába mondtam mást vasárnap), elég betegesen vagyok..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ki jön holnap? 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Ó, je, kiestek a németek.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Adrian L. kikapott a japó gyerektől? Wow....GRAFI
Elég szánalmas volt, borzalmasan dobált.. és a gyengébbik japó ellen kapott ki 😊
Taylor úgy nyert 4-1-re (nem könnyen amúgy, végig nyomás alatt volt), hogy a másik japán 100+ átlagot dobált 😊 (Power asszem 107-108 körülit)
Sőt, 2-0-ra elmentek az ázsiaiak döntő szettben is.. aztán kicsit kevesebb triplát dobtak a vége felé, és Taylor egyedül megnyerte gyakorlatilag.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Adrian L. kikapott a japó gyerektől? Wow....
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez most elég állat volt, 245-ről kiszállni 6 nyíllal, úgy hogy Burnettnek 24 volt.. a rövid formátum miatt, elég csúnyán buknak a favoritok... bár nem tudom elképzelni, hogy az angolok is szívjanak, de kifejezetten érdekes lenne mondjuk egy SPA-ENG, FIN-BEL elődöntő.. nem sokan tippeltek volna erre.

Áhh, elhülyülték a spanyolok :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A soft tábla szépségei közé tartozik, hogy mikor 6-ról akarsz kiszállni és dobsz egy 18-ast, akkor is kiszálltál... 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
leírom, hátha elfelejtette valaki:
02.07, 02. 14. -> ingyen darts a Noiretben, tehát bowl.hu jelenlét.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ez a mi meccseinket megszégyenítő szenvedés volt a németek részéről a végén. 8 nyíl a dupla kettőre, és nem jött... 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
a finnek meg a belgák nagyon mennek, csodálkoznék ha nem valamelyikük lenne az angolok ellenfele a döntőben.