NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Én egyelőre probable vagyok mindkét napra.. bring it on!
 www.youtube.com/watch?v=nnWJGghixr0

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Ha nem kedden lesz a darts akkor mennék én is(kedden Barca meccs van)Kenny
szerda vagy csütörtök lesz belőle.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Ha nem kedden lesz a darts akkor mennék én is(kedden Barca meccs van)

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
csütörtök/péntek/vasárnap nekem jó, szerintem draft előtt lenne csak igazán buli 😊jjncaa
mehetünk akár csütörtökön is, csak a draft miatt azt nem mertem javasolni 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
beszéltük Schleckkel, hogy jövő hétre be kéne iktatni egy rendkívüli dartsozást. 420 ft/óra a bérlés, ha lemegyünk 4-en mondjuk, akkor az úgy szerintem teljesen vállalható 2-3-4 órára.

steel táblán fogunk játszani.shawnka
Én benne vagyok, de melyik nap?
És cricket vagy 301?Sobri Jóska
mindkettő, a telefonomon van már számoló app 😀

kedd oder szerda szerintem.shawnka
Jó ötlet, letöltök én is hasonlót.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 870 — no es importante
csütörtök/péntek/vasárnap nekem jó, szerintem draft előtt lenne csak igazán buli 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
beszéltük Schleckkel, hogy jövő hétre be kéne iktatni egy rendkívüli dartsozást. 420 ft/óra a bérlés, ha lemegyünk 4-en mondjuk, akkor az úgy szerintem teljesen vállalható 2-3-4 órára.

steel táblán fogunk játszani.shawnka
Én benne vagyok, de melyik nap?
És cricket vagy 301?Sobri Jóska
mindkettő, a telefonomon van már számoló app 😀

kedd oder szerda szerintem.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
beszéltük Schleckkel, hogy jövő hétre be kéne iktatni egy rendkívüli dartsozást. 420 ft/óra a bérlés, ha lemegyünk 4-en mondjuk, akkor az úgy szerintem teljesen vállalható 2-3-4 órára.

steel táblán fogunk játszani.shawnka
Én benne vagyok, de melyik nap?
És cricket vagy 301?

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
beszéltük Schleckkel, hogy jövő hétre be kéne iktatni egy rendkívüli dartsozást. 420 ft/óra a bérlés, ha lemegyünk 4-en mondjuk, akkor az úgy szerintem teljesen vállalható 2-3-4 órára.

steel táblán fogunk játszani.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 870 — no es importante
jövő héten akkor Dzsúdó EB a Sportarénában, május 9. és 12. között pedig Karate EB a Jégpalotában

a női röplabda döntő negyedik meccsét a digisport holnap 18:30-tól élőben közvetíti, de aki teheti, menjen ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 870 — no es importante
Most megy a magyar női röplabdadöntő, ma egyenlített a Vasas a Gödöllő ellen, még a tévében (digisport) is elég szórakoztatóak a meccsek, hát még élőben... Kedden harmadik felvonás Gödöllőn, aztán a negyedik a Folyondár utca 15.-ben pénteken, tudom ajánlani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
úgy ezúttal még a maestro ellen is lett volna esélyünk.Igor
Önámítás.
De legalább az önbizalom fejlődik hétről-hétre, az is valami. 😛

Pár napja dobáltam steel táblán, és kb 10. sorozatra pár mm hiányzott csak a 180-hoz, 60-20-60, és kamera is rögzítette, bár az tény, nem szabályos magasságban volt a tábla.Sobri Jóska
májusban lejössz? 😀shawnka
Ha készen álltok rá. 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
úgy ezúttal még a maestro ellen is lett volna esélyünk.Igor
Önámítás.
De legalább az önbizalom fejlődik hétről-hétre, az is valami. 😛

Pár napja dobáltam steel táblán, és kb 10. sorozatra pár mm hiányzott csak a 180-hoz, 60-20-60, és kamera is rögzítette, bár az tény, nem szabályos magasságban volt a tábla.Sobri Jóska
májusban lejössz? 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
úgy ezúttal még a maestro ellen is lett volna esélyünk.Igor
Önámítás.
De legalább az önbizalom fejlődik hétről-hétre, az is valami. 😛

Pár napja dobáltam steel táblán, és kb 10. sorozatra pár mm hiányzott csak a 180-hoz, 60-20-60, és kamera is rögzítette, bár az tény, nem szabályos magasságban volt a tábla.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
eléggé rendben volt ez a mai, talán minden idők legszorosabb cricket meccsét játszottuk le 😀

az utolsó körben 110-zel mentem Igor előtt, erre gond nélkül rám zúdított két T20-at. szerencsére helyén volt a szívem, és elrontottam a bulit az utolsó 3 nyíllal, de le a kalappal a főholló előtt, nem semmi clutch moment volt 😀shawnka
Szerintem "csak" 88-cal vezettél, azért is bosszankodtam az elején, mert azt hittem az egyik ment csak triplába, a másik szimpla lett, és az utolsó meg éppen beleállt az egyesbe.. és azt hittem az nem elég.
Aztán mikor láttam, hogy 2 tripla őrjöngtem, mert láttam hogy neked min 2 nyíl fog kelleni... amit persze szokásos, kláccsember módra meg is dobtál.

Utána annyira nem éreztem.. de mindent összevetve hatalmas a fejlődés, és mivel az elején a lenti szektorokat is viszonylag stabil módra dobtam, úgy ezúttal még a maestro ellen is lett volna esélyünk.
Shawnka dominált, fölugrott a Darts Power Ranking második helyére, de Schleck teljesítménye is megsüvegelendő.. szerintem a legjobb rookie teljesítmény volt mindünk közül (excl. a betyár urat)

A tripla 24-esemet pedig nem adtátok meg... brühühü, pedig azt még Taylor v. van Gerwen se csinálja utánam 😛
Amúgy utánaolvastam, és van rá szabály 😮 sőt neve is van.. hívjatok Robinnak 😀
 www.crowsdarts.com/scoring.html

Mivel nem érte el a táblát/nem állt bele, ezért 0 pont jár érte 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck is lejött rookie-ként. ő kinézte magának a 16-os és 19-es szektorokat, és az összes cricket alatt csak ezekre dobált. a 7 mérkőzésből szerintem 4-5-ön simán ott volt az első-második hely környékén, mert Sobrit megszégyenítő magabiztossággal lövöldözte a tizenhatokat. 😊shawnka
Remélem nem tiltanak ki valami videófelvétel alapján, mert akkor nekem az első az utolsó is volt. 😀

És Igor nyíl a tizenkettesbe, majd nyíl a nyílba kombója is megemlítendő azért!

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
eléggé rendben volt ez a mai, talán minden idők legszorosabb cricket meccsét játszottuk le 😀

az utolsó körben 110-zel mentem Igor előtt, erre gond nélkül rám zúdított két T20-at. szerencsére helyén volt a szívem, és elrontottam a bulit az utolsó 3 nyíllal, de le a kalappal a főholló előtt, nem semmi clutch moment volt 😀

Schleck is lejött rookie-ként. ő kinézte magának a 16-os és 19-es szektorokat, és az összes cricket alatt csak ezekre dobált. a 7 mérkőzésből szerintem 4-5-ön simán ott volt az első-második hely környékén, mert Sobrit megszégyenítő magabiztossággal lövöldözte a tizenhatokat. 😊
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
urak, váratlanul közbejött egy esemény, 8-8:30 körül tudok csak odaérni.shawnka
lehet én is, ha elengednek melóból nyolckor. ha nem érek oda f9ig, akkor nem vagyok ma.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
urak, váratlanul közbejött egy esemény, 8-8:30 körül tudok csak odaérni.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Csütörtökön megyünk dartsozni ismét a Noiretbe. 18:30 legyen mondjuk a kezdés, gyertek 😊shawnka
Az nekem lehet korán lesz :S 7-7:30 közt jövök.. foglaljatok steel táblát!
Vagy ha odajössz a munkahelyre (100 méterre a megállótól), oda is adom a nyilakat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Csütörtökön megyünk dartsozni ismét a Noiretbe. 18:30 legyen mondjuk a kezdés, gyertek 😊
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
nem tudom biliárdozni szokott-e valaki értelmes asztalon (nem milliós versenyasztalra gondolok nyilván, csak mondjuk ne lejtsen nagyon, és ne legyen rajta fél négyzetméternyi boroskóla folt) , de nemrég vettem egy dákót, semmi extra igazából, viszont még így is ég és föld a különbség a játék élvezhetőségének szempontjából, sokkal jobban lehet kontrollálni a fehéret. értsd: kocsmai dákóval kb csak stoppolni tudtam, ezzel meg simán visszahúzok fél asztalnyit.
szóval ha valaki szokott járni viszonylag rendszeresebben, akkor a saját steel darts-nyílhoz hasonlóan ebbe is érdemes lehet befektetni párezer forintot.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Akkor ez lefújva/jövő hétre halasztva.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
szintén kihagyom, de a jövő hét eddig oké.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Csütörtökön lesz valami?

Szereztem steel nyilakat (2*3-at), és belegondolva, a krikettet a steel táblán sem sokkal nehezebb számolni.. ilyen szempontból jobb mint az 501! 😊Igor
én nem leszek csütörtökön, csak jövő héten.