NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát azt hittem az olasz kardcsapatnál nincs cigányabb brigàd de keleti szomszédaink bizonyították ebbéli képességeiket. Ennek ellenére csak magunkat okolhatjuk.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Elég bosszantó, hogy sehol nincs kint a csapat-sorsolás, bazz.. pláne úgy hogy előre el van készítve, nem igaz hogy ilyen ótvar információszolgáltatást kell nyújtani.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Ha vasárnap mennél hívj fel, ha nem jön közbe semmi kb. du 4-től a döntőig mennék.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Gondolkozom hogy kimegyek valamelyik hétvégi napra... melyikre érdemesebb szerintetek? Megy vki esetleg amúgy?

Inkább szombaton elmélkedek, mert férfi kardban bízom, elég jó formában voltak a "többiek" is.. de mivel olaszok ellen kell vívni 4-ért, izgulós meccs lesz, mondjuk őket verni lenne az abszolút élvezet/őrjöngés 😀
Alapvetően a vb előtt a férfi párbajtőrre esküdtem volna.. de észt v. venezuelai lesz a negyeddöntős ellenfél, ami a mai nap után keményebbnek tűnik 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Kinn voltam, elképesztően izgalmas volt, nagyon jó volt nézni annak ellenére, hogy Áron kikapott. Mondjuk baszott sok ruszki volt, vívó vb-re külföldre több száz szurkoló elutazzon, nem semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez nagyon rossz meccs volt és elidegeskedte Áron, ami azért természetes ilyen nyomásnál, de azért nem örülök. 😕

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
eaglesmcnabb kedvéért: A volt MTK-s S.Kovács Ádám karate világbajnok magyar színekben indulva aranyérmes lett a Jeruzsálamben rendezett "Zsidó Olimpián".
 www.timesofisrael.com/history-in-the-making-at-the-19th-maccabiah-games/

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Snooker Austral open döntő nagyon jó lett. Robertson - Fu, órási meccsek. Aki tudja, és szereti a sportot, töltse le.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A diplomatikus krónikás (gondolom csak véletlenül), lehagyta a nap csúcspontját jelentő és az egész estés küzdelmeket méltó katarzisként megkoronázó parádés csocsórangadót, ahol a Julcsi-Igor fölényes magabiztossággal lemosta ellenfelét 😛

Sajnos nem pörögtem ma száz százalékon.. de az alantas célozgatást, miszerint létszámpótló szerepen kívül mást nem tettem volna hozzá a játékélményhez, kikérem magamnak 😛 Farkyt a szivatós krikettben is elkaptam egyszer elég könnyedén.. de a legfényesebb éremhez még valóban gyakorolni kell egy picit. Na majd kipróbálom ezt a jobblábas behajolós technikát.

Kéne majd egy bajnokságot is szervezni amúgy, ha 8-10-12 főt össze tudunk hozni egyszer, már egész jó lehetne (Rajna, eaglesmcnabb ugye állandóan ígérgetik, iktriad is bejelentkeztt egyszer, stb.) - és akkor talán nem mindig én szopnám a legnagyobbakat 😛Igor
ácsi uram, én voltam már többször is , csak sajnos akkor te nem voltál. Amióta hazaköltöztem vidékre azóta meg egyszer sem ígértem hogy megyek 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Nem a fenét nem. 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
A diplomatikus krónikás (gondolom csak véletlenül), lehagyta a nap csúcspontját jelentő és az egész estés küzdelmeket méltó katarzisként megkoronázó parádés csocsórangadót, ahol a Julcsi-Igor fölényes magabiztossággal lemosta ellenfelét 😛

Sajnos nem pörögtem ma száz százalékon.. de az alantas célozgatást, miszerint létszámpótló szerepen kívül mást nem tettem volna hozzá a játékélményhez, kikérem magamnak 😛 Farkyt a szivatós krikettben is elkaptam egyszer elég könnyedén.. de a legfényesebb éremhez még valóban gyakorolni kell egy picit. Na majd kipróbálom ezt a jobblábas behajolós technikát.

Kéne majd egy bajnokságot is szervezni amúgy, ha 8-10-12 főt össze tudunk hozni egyszer, már egész jó lehetne (Rajna, eaglesmcnabb ugye állandóan ígérgetik, iktriad is bejelentkeztt egyszer, stb.) - és akkor talán nem mindig én szopnám a legnagyobbakat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Büszkén őrzöm veretlenségemet normál krikettjátékban steeltáblán.
Bár úgy érzem, már nem sokáig, mivel Farky személyében igazi kihívóm akadt, és két partiban is csak megalkuvást nem ismerő győzniakarásomnak, és bősz imáimnak köszönhetően tudtam nyerni, olyan kiélezett partikban, ahol az 556 vagy az 515 pont se volt elég a győzelemhez.
Az egyik partiban keletkezett a 681 pont, mint személyes rekordom.
Igor meg ott volt velünk.

A végeredmény hűen tükrözi a PR-ben elfoglalt helyet.
A szikár tények:
Sobri 5 első hely,
Farky 4 második, 1 harmadik hely,
Igor 1 második (itt keletkezett zavar a mátrixban), 4 harmadik hely.


Aztán a második felvonásban megérkezett berger90 és húga, és jött a cut throat (szivatós) krikett, itt megingottam egyszer, és Farky is szerzett 2 gyűrűt. Majd a csúcson hazament.
Zárásképp, négyesben a párost játszottuk addig, míg az Igor-berger90 duó is összeizzadt egy megérdemelt győzelmet, így mindenki bajnokként mehetett haza.
Örülök, hogy sikerült megtalálni az egyetlen sportot, ahol élemedett korom, és nem optimálisan sportos alkatom dacára győzelmet győzelemre halmozhatok.
Köszönet mindazoknak akik ebben segítségemre vannak. 😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
én kicsit késni fogok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Fél 8-tól. Szabad lesz.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
De steelt, és krikettet játszunk!
Semmi dedós 301, meg műanyag nyilak.Sobri Jóska
és ha a steel foglalt?

meg akkor hánytól játszunk, h szabad tábla is legyen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
De steelt, és krikettet játszunk!
Semmi dedós 301, meg műanyag nyilak.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Engem nem zavar a hőmérséklet, sztem fél 8 fele ott leszek, így már vagyunk négyen.. az már elég egy jó páros crickethez 😊Igor
Tesóm is odamegy nyolcra, én kilencig melózom, sietek át. Addig is párosan lesztek.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Engem nem zavar a hőmérséklet, sztem fél 8 fele ott leszek, így már vagyunk négyen.. az már elég egy jó páros crickethez 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Nincs a Noiret-ben lent 600 fok meleg és 200%-os páratartalom?
De!
Sobri Jóska
Basszus, ez eszembe se jutott. 😕

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
én forgatok egész héten, itthon is alig vagyok.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Nincs a Noiret-ben lent 600 fok meleg és 200%-os páratartalom?
De!

De én készen állok:


több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Csütörtökön darts?Farky
részemről mehet, várjuk a többiek válaszát.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Csütörtökön darts?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Nekem ez a hét nagyon tele van.. jövő hétre viszont benne lennék egy kis dobálásban.Igor
rendben van, nekem már nagyon hiányom van.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem ez a hét nagyon tele van.. jövő hétre viszont benne lennék egy kis dobálásban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)