NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bocs, nekem mostanában nem jó ez a hét se, és valszeg a jövő hét se (max csüt)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Bocsánat, részünkről ez ma kimarad. 😕

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nekem sehogy se jó, egy gólyatábort kell majd éppen igazgatnom akkor.shawnka
nem tudom, hogy választhatod fő gólyaként, a temérdek részeg, feszes, beindult, gátlástalan 18-20 éves kiscsajt a dartsozás helyett 😛 Dpeach
sehogyse vagyok már sajnos gólya 😀shawnka
az tök m1, a ribizlik még ott lesznek... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nekem sehogy se jó, egy gólyatábort kell majd éppen igazgatnom akkor.shawnka
nem tudom, hogy választhatod fő gólyaként, a temérdek részeg, feszes, beindult, gátlástalan 18-20 éves kiscsajt a dartsozás helyett 😛 Dpeach
sehogyse vagyok már sajnos gólya 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
nekem sehogy se jó, egy gólyatábort kell majd éppen igazgatnom akkor.shawnka
nem tudom, hogy választhatod fő gólyaként, a temérdek részeg, feszes, beindult, gátlástalan 18-20 éves kiscsajt a dartsozás helyett 😛 Dpeach
tudnád milyen bevállalósak a lyányok errefele 😀
húhú 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nekem sehogy se jó, egy gólyatábort kell majd éppen igazgatnom akkor.shawnka
nem tudom, hogy választhatod fő gólyaként, a temérdek részeg, feszes, beindult, gátlástalan 18-20 éves kiscsajt a dartsozás helyett 😛 D



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nekem edzésem van szerda este, így az tuti nem jó :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nekem sehogy se jó, egy gólyatábort kell majd éppen igazgatnom akkor.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Nekem jó a szerda, ahogy írtam.


.Igor
?
.Farky
?
.shawnka
?

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
23.36-kor megy az utolsó buszom az Örsről, szóval a 9-es kezdés nekem kicsit kései, de igyekszem megjelenni 😊
már ha a szerda alatt jövő hét szerdát kell értünk 😀kristof
nekünk jövő héttől hajtás van, szóval két nap múlva esedékes a darts.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
23.36-kor megy az utolsó buszom az Örsről, szóval a 9-es kezdés nekem kicsit kései, de igyekszem megjelenni 😊
már ha a szerda alatt jövő hét szerdát kell értünk 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
nem tudom mi vár rám a reg.héten, de ha épp semmi szívesen mennék én is.
egy pontos címet kaphatnék?kristof
tessék, itt minden van:
 noiret.hu/

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem tudom mi vár rám a reg.héten, de ha épp semmi szívesen mennék én is.
egy pontos címet kaphatnék?
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Körvonalazódott, nekünk csak a szerda jó, az is kilenc után.

Többiek?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Urak,
így a szorgalmi időszak előtt dobálunk még egyet, nyárzáró gyanánt? Várom az időpont-javaslatokat, ha van rá igény.berger90
Ha steel, és cricket akkor SZ-CS okés.Sobri Jóska
mi más?berger90
Hátha valaki megtéved. 😊

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Urak,
így a szorgalmi időszak előtt dobálunk még egyet, nyárzáró gyanánt? Várom az időpont-javaslatokat, ha van rá igény.berger90
Ha steel, és cricket akkor SZ-CS okés.Sobri Jóska
mi más?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Urak,
így a szorgalmi időszak előtt dobálunk még egyet, nyárzáró gyanánt? Várom az időpont-javaslatokat, ha van rá igény.berger90
Ha steel, és cricket akkor SZ-CS okés.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Urak,
így a szorgalmi időszak előtt dobálunk még egyet, nyárzáró gyanánt? Várom az időpont-javaslatokat, ha van rá igény.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
hát ez kurva jó 😀 héder barna meg egy vki sporzvezetők épp most szopj*k fel magukat, hogy ilyen tévé közvetìtés még a történelemben nem volt, ìgy vìvást a világon senki nem tud közvetíteni és mindenki még az usa is oda meg vissza van az mtva-tól..... kar h itthon normálisan nem lehetett nézni csak napi összefoglalót de biztos kurva jó volt 😀 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
 sportgeza.hu/sport/vivovb/2013/08/11/becsapta_edzoit_veszelyeztette_tarsait/

Nem tudom, Niko annyira nem vívott rosszul, kivéve a románok ellen, ahol "már nagyon fájt a lába" Somlai szerint.Gyurma Pappa
Ha nincs Niko,akkor a franciák ellen kiesünk.. nem merek belegondolni, mekkora nagy blamázs lett volna.
Amúgy nem tudom, hogyha Szatmári bombaformában volt, miért Gaál volt a negyedik ember...

Ettől függetlenül teljesen egyetértek, és kell valamiféle következménynek lenni..de azért egy sima másnapos estétől 2 nap alatt simén helyrejön az ember (még én is, nemhogy egy 22 éves fiatalember)

Egyébként Niko Dolniceanu-tól kapott ki 10-4-re, aki egész nap bombaformában vívott (5-1-re lépte le pl az első oroszt a döntőben...), de igazból azt 44-41-ről nem szabad bukni 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt fiúk! Nem gondoltam, hogy pont ez a nem túl fiatal, nem túl nyerő típusú arcoknak tűnő emberekből álló csapat fogja behúzni, de nagyon szépen megcsinálták. 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
 sportgeza.hu/sport/vivovb/2013/08/11/becsapta_edzoit_veszelyeztette_tarsait/

Nem tudom, Niko annyira nem vívott rosszul, kivéve a románok ellen, ahol "már nagyon fájt a lába" Somlai szerint.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Éreztem, hogy rossz napot választottam 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha vasárnap mennél hívj fel, ha nem jön közbe semmi kb. du 4-től a döntőig mennék.Sobri Jóska
Valszeg kinézek holnap is.. de ha négykor jössz, akkor már gyakorlatilag semmit nem fogsz látni, csak a két döntőt/bornzmeccset valóban.
Reggel 10 és du 4 közt van az igazi action.. furcsa az időpontbeosztás, na majd erről is +/- pontokat írok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Majd írok egy hosszabbat is, szervezésről, laikus emberként az észrevételekről.. de a tény, hogy napközben már hazajöttem/ugrottam, nem jó jel 😕

Már a franciák ellen is izgulni kellett (sikerült becserélni Gaál Csabát, aki 1-8-at vívott, mondjuk ezt még Niko 9-0-lal kimentette...), de valahogy a románok ellen sokkal jobban indult.. és egyszerűen nem éreztem bennük, hogy ennyire jók. ***** mákos (ugyanakkor clutch) banda, de 44-41-ről ezt illik megnyerni.
Dolniceanu nagy spíler, azért az tény (ez látszott, hogy aki azért TOP 10 egyéniben, az a csapatban is hozta magát: Bujkevics, Limbach, az oroszok,stb)

Voltak azért necces döntések utolsó 10 tus alatt, nyílt lázadás nem volt, de a végére közel került a lincshangulathoz a nép...

PS: aztán a románok fordítottak 27-33-ról a 43-37-re a beloruszok ellen.. innen sikerült elchokerkedni, vagy hát Bujkevics volt nagyon kláccs, de a végén Badea megint "bemákolta"

PS2: krva sok orosz volt.... és érdekes volt a közönség demografikája is.
Na még megnézem

PS3: olasz nő tőrcsapat meg.. no comment.. Belefért nekik, hogy Vezzali padozott az elődöntőben 😊 és így nyertek 45-19-re.. 😂 (talán annyira nem ment jól neki ma)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)