NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Sastin vmi távoli rokony, de nincs kapcs. azzal az ággal... 😀 szóval bibibi nekem van vb aranyermes a családban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 058 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok Mariannak! Nem tudom mennyi néző volt egyáltalán de mindegy is a lényeg, hogy ő nyert, Hajrá kötöttfogású fiúk is tovább!!!!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Monduk most utánanéztem, mert ez nem az a csávó aki olimpiát nyert.. iráni(?) fórumokon azt látom, hogy elég nagy kavar volt, és az egész kötöttfogású csapatuk új, ráadásul 55kg-ban nem egy nagy név a srác, és nem tartják éremesélyesnek.. szóval, kopp-kopp reménykednék azért.

Ezt meg azért beteszem holnapra/hétvégére

 fila-official.com/sites/ultimate/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=83&lang=en

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ez mondjuk elég gáz így, hogy a start előtt másodpercekkel lefújják mára a versenyt..jjncaa
Előző nap már a starttól is eljöttek, amikor másodpercekkel később visszafújták a futamot a szélerősség miatt... Korábban nem volt ilyen. Ennyit változott a szél sajnos..
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
sajnos nem vagyok a héten Pesten, pedig kimentem volna 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Már a vitorlázásról is többet írnak az emberek, mint mondjuk egy birkó VB aranyról/két éremről.. 😕 pedig JJ te épp ágáltál anno, amikor kivették a sportot 😉

Sajnos összefoglalót tudtam csak nézni, pedig gondolkodtam hogy Sastinra ki kéne menni esetleg.. nagy grat neki, nagyon szép volt. Én holnap kilátogatok, reméljük Módos Peti/Godó Kitti is el tud esetleg az éremig jutni.. bár pont iráni ellen kell nyitnia, ez eléggé no comment 😕
A két hölgy első köre azért könnyebb.

Igazából a vasárnap az igazi jolly joker nap, ha valakit még tudok buzdítani rá hogy kimenjen.. 1000 a jegy felső szektorba, 2500 alulra, azért egy VB-re ennél olcsóbban nem fog bejutni az ember semmilyen sportban (na jó, maratonfutást kivéve 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
Ez mondjuk elég gáz így, hogy a start előtt másodpercekkel lefújják mára a versenyt..


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
ez sima volt, de legalább lesz még egy futam 😊jjncaa
A negyedik szakaszra először forduló hajó gyakorlatilag nyeri is a futamot, utána már szinte lehetetlen előzni. Az amerikaik végig gyorsabbak voltak. Meglepő.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
ez sima volt, de legalább lesz még egy futam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kezdődik:  www.youtube.com/watch?v=3dLs7KzCszA
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
ja már megy a háttérben az első két futam, csak hogy szokjam, tényleg remek a közvetítés 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
jjncaa
Érdemes 22 órától követni, mert van pályabemutatás és olykor szabálymagyarázat is, különösen ha vki elsőnéző, hogy a futamot már lehessen élvezni.DoM
kösz az ajánlót, a sportnaptárt is ezért csináltam anno, hogy ne csússzak le az ilyen király sporteseményekről, csak aztán így is sikerül aztán gyakran elsiklanom felettük... tökéletes program a két esti meccs előtt 😊jjncaa
9 perc 55-től ezen a videón van a pályarajz (ez minden futam előtt is szerepel), de utána van pár percben knowing the game rovat alapvető szabályokkal, ha közel vannak egymáshoz a hajók, amit viszont csak ritkán mutatnak és ennek ismeretében jobban érthető a verseny és helyezkedés:  www.youtube.com/watch?v=MKL7LiUTvB8&list=PL4jyS1DaVhX_4sSOARbcOObnqywOkRzYl

Talán még annyit írok, hogy a hátszeles szakasz van az 1-2 és 3-4 markok (bóják) között. A 2-3 bója közötti szembeszeles szakasz általában a kulcs, mert ott lehet sokat nyerni és veszíteni. Ugye itt van a sok forduló, oldalváltás, mert csak úgy tudnak előrehaladni a szembe szélben.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
jjncaa
Érdemes 22 órától követni, mert van pályabemutatás és olykor szabálymagyarázat is, különösen ha vki elsőnéző, hogy a futamot már lehessen élvezni.DoM
kösz az ajánlót, a sportnaptárt is ezért csináltam anno, hogy ne csússzak le az ilyen király sporteseményekről, csak aztán így is sikerül aztán gyakran elsiklanom felettük... tökéletes program a két esti meccs előtt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
jjncaa
Érdemes 22 órától követni, mert van pályabemutatás és olykor szabálymagyarázat is, különösen ha vki elsőnéző, hogy a futamot már lehessen élvezni.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A közvetítésről meg valóban csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.DoM
látom 22-kor kezdődik a mai két futam, kb. meddig tart?jjncaa
22:10 körül van a rajt (már a rajt előtt két perccel megkezdődik a helyezkedés, manőverezés a minél jobb pozícióért). A szélerősségtől függően 35-45 perc egy futam. Ha Új-zéland nyeri az elsőt, akkor nincs is második, mert azzal nyerik a kupát. A második futam kb. 30 perccel az első után kezdődik, ha szükség van rá és vmivel gyorsabb szokott lenni, mint az első, mert picit mindig erősödik a szél.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
A közvetítésről meg valóban csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.DoM
látom 22-kor kezdődik a mai két futam, kb. meddig tart?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Esküszöm, ez a legszínvonalasabb sportközvetítések egyike, amelyet bármilyen sportban láttam.
DoM: A trimarános vonallal mi lett? Valamelyik évben láttam a kupát és az szemre valami elképesztően szépen nézett ki szerintem. Nem jött be, vagy a szabályok tiltották ki őket?Schleck
Nem tiltották be. Az Oracle a trimaránnal és merev vitorlával nyerte el a kupát legutóbb az Alinghivel szemben 2010-ben. Most úgy döntöttek, hogy mást találnak ki és másfajta kategóriában bonyolítják le a versenyt (a szabályok szerintem lehetőséget biztosítottak volna, hogy most trimaránokkal küzdjenek, de az Oracle másként döntött). Meg kell hagyni, baromi jól néz ki, ahogy ezek a gyönyörű katamaránok szinte repülnek a víz felett.

A közvetítésről meg valóban csak szuperlatívuszokban lehet beszélni.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Esküszöm, ez a legszínvonalasabb sportközvetítések egyike, amelyet bármilyen sportban láttam.
DoM: A trimarános vonallal mi lett? Valamelyik évben láttam a kupát és az szemre valami elképesztően szépen nézett ki szerintem. Nem jött be, vagy a szabályok tiltották ki őket?

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nagyon profik ezek a közvetítések. Érdemes még az ismétléseket is megnézni. Régen többet követtem, most ha jól veszem ki, a Louis Vuitton Cup sorozatot v. versenyt nyerő lesz a kihívó. Az Új-Zélandiak régen is jól nyomták, de a Oracle Team USA neve előbb beugrott még régről.

Én úgy tudom, hogy új fejlesztésű katamaránokat vetett be az Oracle és mégis ennyire alázza a Emirates Team New Zealand őket?

Valószínűleg ez a verseny már eldőlt.danyly
Végre valaki más is nézi!

A címvédő (jelen esetben Team Oracle USA) határozhatja mg, hogy milyen paraméterekkel rendelkező hajóval bonyolítják le a versenysorozatot. Ők ezt a katamaránt választották (rossz nyelvek szerint azért, mert a szokatlanul nagy fejlesztési költségek miatt így korlátozni bírták a kihívók számát és pénzügyi előnyükre építve bíztak benne, hogy technikailag lépéselőnyben lesznek a végső kihívóval szemben is). A kihívók is ugyanúgy nulláról építették ezeket a hajókat, mint az Oracle. Az új-zélandiak mellett csak két másik kihívó volt (svédek, meg az olasz Luna Rossa). Ők hárman vettek részt a Louis Vuitton kupán, ami hagyományosan a kihívó személyéről dönt.

Egyöntetű a vélekedés, hogy az Új-zélandi katamarán lett a kiforrottabb konstrukció és jóval könnyebben hajózható (széllel szembeni szakaszon a fordulókkal verték agyon többek között az amerikaikat az első futamokon). Érdekes figyelni, hogy a grinderek például, miközben tekerik a karokat szembenülnek/térdelnek a vitorlával, viszonylag kényelmes pózban, mert elég helyük van. Ezzel szemben az Oracle kis boxokat csinált, amiben a grinderek a vitorlának oldalt dolgoznak. A másik, hogy kiwik orrvitorlájánál van hidraulikus rásegítés az oldalváltásoknál, míg az amerikaiknál teljesen manuális.

A technikai fölény mellett a kiwik oldalán van az ész is. A kormányosukat is jobbnak tartom Spithillnél, de az igazi különbség a taktikusoknál, stratégáknál jön ki (akik igazából diktálják a versenyt a kormányosnak, hogy mindig jó döntés szülessen). Ray Davis nagyon érti a dolgát, míg a másik oldalon JK-t ki is baszták féltávnál, mert taktikai baklövések is voltak szép számmal. A legutóbbi futam remek példa erre (11. talán a sorszáma). A széllel szembeni harmadik szakaszon is már úgy tűnt, hogy befogják őket, majd a negyedik sprint szakaszon is úgy tűnt, hogy az amerikaiak találták meg a jó oldalt és olyan sebességkülönbséget értek el a boundary mentén haladva lefelé, amire még megközelítőleg sem volt példa a korábbi futamokon, de mindkét fordulónál mégis elől tudott maradni az ETNZ hajó.

Ha nincs a két büntetőpont, akkor azért izgalmasabb lett volna a küzdelem.

A viszonylag kisebb pálya is új találmány most, de a futamok magukban kellően izgalmasak lettek.

Remélem a széllel minden rendben lesz ma és lehet futamot (ha kell futamokat) tartani.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
America Kupa

Előfordulhat, hogy ma esti lesz az utolsó versenynap. Ha mind a kettő futamot nyeri Új-Zéland (most 7-1-re vezetnek), akkor új bajnokot avatnak. A futamokat élőben közvetítik parádés körítéssel a youtube csatornájukon:  www.youtube.com/user/AmericasCup?feature=watch ahol minden futam vissza is nézhető. Összefoglalók, interjúk stb.

Eddig csak ezzel a majdnem borulással (hidraulikus hiba miatt) sikerült bekerülni az itthoni hírfolyamba:  www.youtube.com/user/AmericasCup?feature=watchDoM
Nagyon profik ezek a közvetítések. Érdemes még az ismétléseket is megnézni. Régen többet követtem, most ha jól veszem ki, a Louis Vuitton Cup sorozatot v. versenyt nyerő lesz a kihívó. Az Új-Zélandiak régen is jól nyomták, de a Oracle Team USA neve előbb beugrott még régről.

Én úgy tudom, hogy új fejlesztésű katamaránokat vetett be az Oracle és mégis ennyire alázza a Emirates Team New Zealand őket?

Valószínűleg ez a verseny már eldőlt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
America Kupa

Előfordulhat, hogy ma esti lesz az utolsó versenynap. Ha mind a kettő futamot nyeri Új-Zéland (most 7-1-re vezetnek), akkor új bajnokot avatnak. A futamokat élőben közvetítik parádés körítéssel a youtube csatornájukon:  www.youtube.com/user/AmericasCup?feature=watch ahol minden futam vissza is nézhető. Összefoglalók, interjúk stb.

Eddig csak ezzel a majdnem borulással (hidraulikus hiba miatt) sikerült bekerülni az itthoni hírfolyamba:  www.youtube.com/user/AmericasCup?feature=watch
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Valaki jön a birkozó-VB valamelyik napjára?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bámulatos a közvetítés:  www.youtube.com/watch?v=zY5S66FGfTM

Kezdődik az első futam!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ma startol az America Kupa:  www.youtube.com/user/AmericasCup?feature=watch

Új-zélandi kihívója van amerikai címvédőnek. Kilenc futamot kell nyerni a végső sikerhez. A BMW Oracle két pont mínuszból indul, amivel korábbi szabályszegésért sújtották őket.

A sportnaptárból:

The America's Cup (3-4 évente) – 2013
Az 1851-es londoni világkiállításra a New York Yacht Club építtetett egy vitorlást, az amerikaiak hajóépítési tudományát megmutatva az angoloknak és remélve, hogy be is bizonyíthatják rátermettségüket a korszak legnagyobb és legbüszkébb hajós nemzetének. Pár héttel később a Wight-sziget körüli közel 100 kilométeres versenyben jelentősebb ellenállás nélkül győztek le 14 brit hajót, és nyertek el trófeaként egy díszített ezüst kupát (kancsót). A sikert arató hajót hívták Americának, melyről nagyon hamar a kupát is elnevezték, majd az amerikaiak a kupát egy országok közötti barátságos verseny állandó vándordíjának ajánlották fel. Ha a kihívó legyőzi a címvédőt hazai pályáján, akkor megszerzi az America Kupát és várhatja az újabb kihívót. Az összecsapások közötti időtartam nem lett állandó az évek során (3-5 év a jellemző az utóbbi időszakban).

132 évig állt fent a nemzetközi sport leghosszabb veretlenségi sorozata, amikor a kihívó ausztrál hajó győzedelmeskedett a 25. America Kupán, stílusosan a hetedik összecsapáson (az amerikai profi sportokhoz hasonlóan itt is négy győzelmet kellett szerezni a végső sikerhez – a kihívó a címvédővel egy előre kijelölt pályán küzd meg a tengeren). Ettől az időponttól kezdve vált valódi nemzetközi eseménnyé az, ami addig csak a vitorlássport csúcsa volt, ahol a legjobb hajók, tervezők, legénységek csaptak össze (a hőskorszakban olyan mágnások, mint a Vanderbilt család vagy éppen J.P. Morgan által támogatott szindikátus védte a Kupát, míg a hetvenes években például Ted Turner). Az Australia II, akkori győztes hajónak és legénységének volt a hivatalos indulója a "Down Under" sláger, lobogójuk a ma már minden aussie sportrendezvény elmaradhatatlan kelléke, a "Boxoló Kenguru". 1983-at megelőzően szállt be a Louis Vuitton cég a kihívók versenysorozatának támogatásába (2007-ig), ami szintén emelte a Kupa presztízsét. 2003-ban fordult elő, hogy svájci színekben induló hajó szerezte meg a kihívás jogát, és később le is győzte az új-zélandi címvédőt.

A 34. America Kupára 2013-ban kerül sor, valahol San Francisco térségében, 18 év után így ismét amerikai címvédés szemtanúi lehetünk.DoM
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Ennyi kurvára fontos embert... 😛