NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bébé
Sobri Jóska
Link a második játszmához (video & live commentary):  www.youtube.com/watch?v=VLgTVKZxRcA

5 perc és kezdődik.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 302 — Cowboys fan
nem követem a sakkot. nekem ez túl pörgős.

Carlsent eddig nem láttam, de most Kurt Russell ugrott be az arcáról, valami vidéki csávós szerepben 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Így végigpörgetve ez nem gyenge.
Vannak fent vhol magyarul meccselemzések?Bébé
Az origonak van sakkblogja (másról én nem tudok), de ha nem zavar az angol, akkor a chessgames.com oldalnál nehéz jobbat találni. +  chessbase.com/ illetve kingscrusher youtube csatornáján már fent van a mai parti elemzése is:  www.youtube.com/watch?v=ufPfgH-NUDU
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Egy ilyen döntetlent én is szívesebben néztem volna:  www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1338514DoM
Így végigpörgetve ez nem gyenge.
Vannak fent vhol magyarul meccselemzések?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hát ez az első parti egy kicsit kiábrándító volt. Ezzel a sok döntetlennek az idegeimre tudnak menni, meg hogy lépésismétléssel. 😀
Bébé
Egy ilyen döntetlent én is szívesebben néztem volna:  www.chessgames.com/perl/chessgame?gid=1338514

Anand szekundánsai között egyedül Lékó volt a meglepetés. Carlsen fintora szerintem annak szólhatott, hogy Anand miért árulta el, illetve hogy tőle ilyet biztos nem fognak "kicsalni". 😉
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
7:27-nél Anand felsorolja a szekundánsait. Carlsen arca 😀
 www.youtube.com/watch?v=QtkRh3y0VNU
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Pár napja megint elkezdett érdekelni a sakk (korábban 8 évet versenyszerűen sakkoztam, de az utóbbi 10 évben szinte semmi, évente talán, ha 2 partit játszottam.) és pont most láttam, hogy mi zajlik jelenleg.
Hát ez az első parti egy kicsit kiábrándító volt. Ezzel a sok döntetlennek az idegeimre tudnak menni, meg hogy lépésismétléssel. 😀
Szurkolok ennek a kis norvégnak, mert Anand már régóta ott van. 😀 (Igaz Lékó ott van Anand csapatában, de mind1. 😀 )
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Az elsőt sötéttel kihozta remire Anand.

Én mégis a norvég végső győzelmét tippelem. 😊

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
1,5-2 ponttal nyer Carlsen.
Ha elmenne rapid partikig, akkor ott Anand bedarálná.
Kockáztatnia kell Carlsennek, és szerintem be is fog jönni neki.Sobri Jóska
Nehéz belőni, hogy milyen stílusú partik lesznek, de az első pár fordulóban kiderül, hogy ki tudja ráerőltetni saját akaratát a másikra. ha Carlsen képes lesz olyan állásokat kihozni a megnyitásból, amit órákon keresztül tud nyúzni és 60-70 lépéses partikat kreál sorozatban, akkor idővel bele fog hibázni Anand a nyomás alatt.

Viszont, ha Anand az első lépésektől kezdve komoly gondolkodásra tudja késztetni a norvégot megnyitásicsapdáival, akkor jó esélye van.

Nigel Shortnak Aronian 4-1-hez adta Anand esélyeit. Szerintem közelebb van az 50-50-hez az esély, mint a többség gondolná.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Holnap délelőtt 10:30 óra kezdettél kezdetét veszi a régóta nagy érdeklődéssel várt Anand vs. Carlsen sakk világbajnoki döntő:  chennai2013.fide.com/DoM
1,5-2 ponttal nyer Carlsen.
Ha elmenne rapid partikig, akkor ott Anand bedarálná.
Kockáztatnia kell Carlsennek, és szerintem be is fog jönni neki.

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Holnap délelőtt 10:30 óra kezdettél kezdetét veszi a régóta nagy érdeklődéssel várt Anand vs. Carlsen sakk világbajnoki döntő:  chennai2013.fide.com/
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Már sose dartsozunk?

Igor
berger90
shawnka
Farky
Sobri Jóska
jövő hétre lebeszélhetnénk egyetshawnka
este kilenc után mi nagyon rugalmasak vagyunk. szervezzétek meg, nekem jó, kilenc előtt vagy gyakorlat, vagy meló. amikor mondjátok, mi ott leszünk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Már sose dartsozunk?

Igor
berger90
shawnka
Farky
Sobri Jóska
jövő hétre lebeszélhetnénk egyetshawnka
az a baj h állandó du.-ban dolgozom, így hétköznaponként este 10-ig benn vagyok, pedig nagyon mennék már :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Már sose dartsozunk?

Igor
berger90
shawnka
Farky
Sobri Jóska
jövő hétre lebeszélhetnénk egyet
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 053 — #NoStress
Már sose dartsozunk?

Igor
berger90
shawnka
Farky

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdemes elmenni:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lökésben nem sikerült az egyéni rekord, mert a 227 kg-ot és a 228 kg-ot is elrontotta Peti, de így is összetett 6. lett (szakításban 4.). Pedig ha sikerül valamelyik második jó fogás lökésben, összetett 4. is lehetett volna. De a mai magyar súlyemelő sportban ezt az eredményt becsüljük meg.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagy Peti is ott van +105 kg súlycsoportban (királykategória) a lengyelországi súlyemelő vb mezőnyében. ES közvetíti.
Lökésben 226 kg a rekordja, eddig 220 kg-n van túl (első fogás).
Éremre azért nincs esély, de legjobb nyolcban (hatban) talán megragadhat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lázár Zoli megint hibátlan volt az akadályban 😀 Pedig egyedül ő tolja lipicaiakkal 😀 hihetetlen nagy császár!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
| Az mi köcsögség már, amilyen hátszelet kaptak a bíróktól is? Lefújják a túl erős szél miatt új-zélandi vezetésnél, ugyanezt nem tették meg mikor az Oracle vezetett. Így könnyű comebackelni! | berger90
Szerintem már nincs értelme spoilerezni. Melyik futamra gondolsz, amikor a limit túllépése ellenére hagyták végigmenni a futamot? Én ilyenre nem emlékszem - pedig a kiwi sikerért drukkoltam. 😕

A race time limitről viszont azt megelőzően nem is hallottam. Annak a szabálynak az értelmére még nem jöttem rá, különösen, hogy ennyire szűken lett meghúzva. Viszont a verseny előtt nyilván mindkét csapat egyetértett vele. 😕

A technikai oldalához nagyon keveset értek, nem tudom mit lehetett változtatni a hajón, de a verseny második felében egyértelműen gyorsabb volt az amerikai hajó szembeszélben és hátszélben is. Ilyen nyomás alatt taktikailag, stratégiailag is könnyebb volt hibázni, nehezebb tökéletes futamokat futni Új-zéland részéről és ez meg is mutatkozott sajnos. Ezzel párhuzamosan a hajó sebessége miatt sem volt akkora kapkodás az Oracle-nél. Nem kellett "trükközni" "váratlant" húzni az előnyért, csak arra kellett vigyázni, hogy ne bakizzanak (Ainsle ezt gyönyörűen is vezényelte le).

Az utolsó előtt futamon is, amikor a harmadik szakaszon az Oracle próbálta leszorítani a bounderyhez az ETNZ-ot a két kommentátor meg volt győződve, hogy hiba volt még a boundery elérése előtt visszaváltani egyidőben az Oracle-lel, amivel esély sem volt előttük maradni (eléjük kerülni), míg ha tempóval továbbmennek a pálya széléig, akkor esélyesebb lett volna, hogy eléjük kerülnek, előttük maradnak a fordulóig. Míg ezzel a döntéssel, hogy ugyanazt csinálták, konzerválták a minimális hátrányt, ami semmit sem ér már annak a szakasznak az utolsó harmadában, mert a fordulónál ígyis-úgyis buknak.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
America Kupa, utolsó futam: | Greatest Comeback in Sports' History. Pont. Az Oracle 1-8-ről védte meg a kupát 9-8-s győzelmet aratva. | DoM
| Az mi köcsögség már, amilyen hátszelet kaptak a bíróktól is? Lefújják a túl erős szél miatt új-zélandi vezetésnél, ugyanezt nem tették meg mikor az Oracle vezetett. Így könnyű comebackelni! |

Mindig jövőre
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Snooker fogadási botrány: Lee 12 év eltiltás kapott. Gyakorlatilag már profi-elit pénzdíjazásos versenyen már nem látjuk többet. Hülye barom, valami 50 000 fontot sikerült rábizonyítani, aminek a többszörösét kereste egy évben (persze attól függően mennyi versenyen indult és ott meddig jutott).

Amúgy Higgins-nek is volt hasonló ügye, de ott nem bírták rábizonyítani a dolgot.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
America Kupa, utolsó futam: | Greatest Comeback in Sports' History. Pont. Az Oracle 1-8-ről védte meg a kupát 9-8-s győzelmet aratva. |
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hírek az Amerika Kupáról:

| Az Oracle USA egyenlített (8-1-ről)! Bámulatos, amit hajóznak. Egyszerűen gyorsabbak lettek a kiwik. Sorozatban nyerik a startokat. Ben Ainsle beállítása hatalmas húzásnak tűnik. Az ETNZ lába alól mintha kirántották volna a talajt. Momentumuk is csak most volt a 18. futamban, de a szembeszeles szakaszon taktikai bakot lőttek és onnan már nem volt visszaút. Döbbenetes. 8-8 az állás. Egy futam van hátra (holnap este 10 órától). Aki azt nyeri, lesz a győztese ennek a káprázatos csatának. | DoM
Hoppá -2-ről? Szép teljesítmény. Nekem gyanúsan simának tűnt eddig a dolog. 😛

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hírek az America Kupáról:

| Az Oracle USA egyenlített (8-1-ről)! Bámulatos, amit hajóznak. Egyszerűen gyorsabbak lettek a kiwik. Sorozatban nyerik a startokat. Ben Ainsle beállítása hatalmas húzásnak tűnik. Az ETNZ lába alól mintha kirántották volna a talajt. Momentumuk is csak most volt a 18. futamban, de a szembeszeles szakaszon taktikai bakot lőttek és onnan már nem volt visszaút. Döbbenetes. 8-8 az állás. Egy futam van hátra (holnap este 10 órától). Aki azt nyeri, lesz a győztese ennek a káprázatos csatának. |