Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Darts

17 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/roplabda/roplabda-oriasi-botrany-felhaborito-a-szovetseg-kozlemenye-2653319

Kíváncsi vagyok lesz-e bármiféle retorzió.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Horváth Laura, second fittest women on earth.

Elképesztő siker.
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
atyagatya, ez mennyire brutál döntő volt már... Mensur szépen elhúzott, aztán elcseszte a kiszállóit, Anderson elhúzott, Suljovic visszahozta a sírból. meg az a Bullból kipattanó nyíl a meccsért... 😮 aztán Gary csak behúzta, elképesztő volt
Löfli
atyagatya, ez mennyire brutál döntő volt már... Mensur szépen elhúzott, aztán elcseszte a kiszállóit, Anderson elhúzott, Suljovic visszahozta a sírból. meg az a Bullból kipattanó nyíl a meccsért... 😮 aztán Gary csak behúzta, elképesztő volt
Löfli
Be kell majd pótolnom pár meccset mert végre nyaralás van, s ilyenkor ohne téfau elérhetőség.

Az eredmény alapján a fura mozgású, fura dobású MS élete meccsét játszhatta...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Kifejezetten ellenzi, hogy alanyi jogon induljon. A PDC erőlteti, több más régi sztárral egyetemben. Amúgy meg rendszeresen fellép azóta is.
♉gaben♉
De csak bemutatókon, az nem számít bele a világranglistába.

Bármennyire is csípem Taylort, nekem nagyon visszás lenne ez a "na jó, ha meggondoltad magad, akkor visszateszünk a világranglistára" dolog.

(A PDC pedig miért erőlteti a régi nagyokat? Pont a VB-n? Szervezzenek egy gálát, aztán játszassák ott őket, de a mai mezőnyben mit várnak a nagy öregektől?)
Bálesz
PÉNZT!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
El is felejtettem.
Phil Taylor és Michael van Gerwen után Gary Anderson lett a harmadik dartsos, aki meg tudta nyerni a világbajnokságot, a Premier League-et és a World Matchplayt is!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Kifejezetten ellenzi, hogy alanyi jogon induljon. A PDC erőlteti, több más régi sztárral egyetemben. Amúgy meg rendszeresen fellép azóta is.
♉gaben♉
De csak bemutatókon, az nem számít bele a világranglistába.

Bármennyire is csípem Taylort, nekem nagyon visszás lenne ez a "na jó, ha meggondoltad magad, akkor visszateszünk a világranglistára" dolog.

(A PDC pedig miért erőlteti a régi nagyokat? Pont a VB-n? Szervezzenek egy gálát, aztán játszassák ott őket, de a mai mezőnyben mit várnak a nagy öregektől?)

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Azért afölött szépen elsiklottak ám a kommentátorok, hogy ha visszaraknák Taylort a világranglistára, akkor a 2 éves rendszer miatt a VB döntővel (csak az azért kapot 170 000 fonttal 15. helyen állna) és a 2017-es győzelmeivel nagyon simán top 32 lenne és azok elvileg alanyi jogon mennek a VB-re...
StormST
Kifejezetten ellenzi, hogy alanyi jogon induljon. A PDC erőlteti, több más régi sztárral egyetemben. Amúgy meg rendszeresen fellép azóta is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
StormST Denver Broncos 13 007 — SB 50 Champion @ Grund
Azért afölött szépen elsiklottak ám a kommentátorok, hogy ha visszaraknák Taylort a világranglistára, akkor a 2 éves rendszer miatt a VB döntővel (csak az azért kapot 170 000 fonttal 15. helyen állna) és a 2017-es győzelmeivel nagyon simán top 32 lenne és azok elvileg alanyi jogon mennek a VB-re...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Ráadásul ahogy a közvetítésben is mondták, csak azért, mert ő Phil Taylor alanyi jogon indulási jogot kapni a VB-n, amire azért komoly klavifikáció van, elég fura lenne.
Akkor vagy mondja azt, hogy "OK, nem bírom darts nélkül" és induljon év közben is versenyeken, vagy maradjon a kommentátori székben.
Plusz visszamenőleg eléggé viccet csinálna a tavalyi nagy búcsúból, amikor minden attól volt hangos, hogy "ez az utolsó".

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 333 — #NoStress
Power Papit invitálják a VB-re!!!! Állítólag hajlik rá!
♉gaben♉
:/
Rocky Marciano ezért az egyik kedvenc sportolóm.
Ha visszavonult (veretlenül a csúcson), akkor visszavonult.
Ajánlottak neki brutál pénzeket, hogy térjen vissza, de ő visszavonult.
Persze Taylor készületlenül is géniusz, és hozhat simán elődöntőt, döntőt, ráadásul egy nyugis év után kipihenten, de én teljesen feleslegesnek érzem a PDC-től is az invitálást, tőle is a tanakodást.
Mintha a mezőny nélküle nem lenne szórakoztató, eladható.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Power Papit invitálják a VB-re!!!! Állítólag hajlik rá!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 249 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
atyagatya, ez mennyire brutál döntő volt már... Mensur szépen elhúzott, aztán elcseszte a kiszállóit, Anderson elhúzott, Suljovic visszahozta a sírból. meg az a Bullból kipattanó nyíl a meccsért... 😮 aztán Gary csak behúzta, elképesztő volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Elképesztően nagy meccs volt ez a Cullen-Anderson derby. Kár, hogy nem játszottak reggelig 😀
Bálesz
Rohadt nagy volt, és Cullent is csípem, kár, hogy nem tudott mindkettő továbbjutni, akkorát játszottak mindketten - még ha az átlagból nem is feltétlen gondolná az ember.
kishaszi
Instant Classic!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Elképesztően nagy meccs volt ez a Cullen-Anderson derby. Kár, hogy nem játszottak reggelig 😀
Bálesz
Rohadt nagy volt, és Cullent is csípem, kár, hogy nem tudott mindkettő továbbjutni, akkorát játszottak mindketten - még ha az átlagból nem is feltétlen gondolná az ember.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Elképesztően nagy meccs volt ez a Cullen-Anderson derby. Kár, hogy nem játszottak reggelig 😀

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Anderson 9 nyilas azt a k életbe! 😀 Jó ég...csuklóból kiszórta

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
De Zwaan gyerek nem viccel...😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 249 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Brutál mi megy ma a world match playen...

5 leg előnyt adva így ki lehetett kapni egy ilyen formát futó de zwaantól, de nagyon remélem, hogy jackpot is baaaack...!
peach
ez a Barney - Anderson is jó meccs


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Brutál mi megy ma a world match playen...

5 leg előnyt adva így ki lehetett kapni egy ilyen formát futó de zwaantól, de nagyon remélem, hogy jackpot is baaaack...!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 108 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
milyen elbaszott versenyszervezés az, ahol a best-of-five szériát ABAAB pályaválasztással bonyolítják le?
ennél a hagyományos ABABA, és a költségcsökkentési szempontból hozott (AHL-es) BBAAA is jobb egy fokkal, sőt még az ABBAA is jobb lenne.
magyar röplabda, 2018...
slowmotion
Szombaton foglalt a csarnokunk ("koncert" miatt), ezért lett felcserélve.
Bruschi85
ne már bazz, előtte egy nappal van a koncert. mennyi ideig tart fel/leszerelni a technikát? és nem lehetett volna lobbizni a vasárnapi időpontért?
slowmotion
Demjén Ferenc igen 😊
De szombaton ők lesznek:
 kaposvariprogramok.hu/bankett

"Ez már a sokadik variáció. A juniorok most vannak a válogatottban, a felnőttek a döntő után. Mivel a felnőtt válogatott programja kötött, csak egy szűk idősáv állt rendelkezésre , amelyből szinte minden pontenciálisan szóba jöhető nap a Sportcsarnok foglalt volt. Akkor lett volna másképp, ha elvisszük más városba a hazai -esetleges - 4. meccset."
Fino fb oldaláról
Bruschi85
eeeeez mi a picsa?
csarnokot felégetni, sóval behinteni! (úgyis épül az új, muhaha)
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
milyen elbaszott versenyszervezés az, ahol a best-of-five szériát ABAAB pályaválasztással bonyolítják le?
ennél a hagyományos ABABA, és a költségcsökkentési szempontból hozott (AHL-es) BBAAA is jobb egy fokkal, sőt még az ABBAA is jobb lenne.
magyar röplabda, 2018...
slowmotion
Szombaton foglalt a csarnokunk ("koncert" miatt), ezért lett felcserélve.
Bruschi85
ne már bazz, előtte egy nappal van a koncert. mennyi ideig tart fel/leszerelni a technikát? és nem lehetett volna lobbizni a vasárnapi időpontért?
slowmotion
Demjén Ferenc igen 😊
De szombaton ők lesznek:
 kaposvariprogramok.hu/bankett

"Ez már a sokadik variáció. A juniorok most vannak a válogatottban, a felnőttek a döntő után. Mivel a felnőtt válogatott programja kötött, csak egy szűk idősáv állt rendelkezésre , amelyből szinte minden pontenciálisan szóba jöhető nap a Sportcsarnok foglalt volt. Akkor lett volna másképp, ha elvisszük más városba a hazai -esetleges - 4. meccset."
Fino fb oldaláról



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 148 — Cowboys fan
milyen elbaszott versenyszervezés az, ahol a best-of-five szériát ABAAB pályaválasztással bonyolítják le?
ennél a hagyományos ABABA, és a költségcsökkentési szempontból hozott (AHL-es) BBAAA is jobb egy fokkal, sőt még az ABBAA is jobb lenne.
magyar röplabda, 2018...
slowmotion
Szombaton foglalt a csarnokunk ("koncert" miatt), ezért lett felcserélve.
Bruschi85
ne már bazz, előtte egy nappal van a koncert. mennyi ideig tart fel/leszerelni a technikát? és nem lehetett volna lobbizni a vasárnapi időpontért?
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
milyen elbaszott versenyszervezés az, ahol a best-of-five szériát ABAAB pályaválasztással bonyolítják le?
ennél a hagyományos ABABA, és a költségcsökkentési szempontból hozott (AHL-es) BBAAA is jobb egy fokkal, sőt még az ABBAA is jobb lenne.
magyar röplabda, 2018...
slowmotion
Szombaton foglalt a csarnokunk ("koncert" miatt), ezért lett felcserélve.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
milyen elbaszott versenyszervezés az, ahol a best-of-five szériát ABAAB pályaválasztással bonyolítják le?
ennél a hagyományos ABABA, és a költségcsökkentési szempontból hozott (AHL-es) BBAAA is jobb egy fokkal, sőt még az ABBAA is jobb lenne.
magyar röplabda, 2018...
slowmotion
Igazából milyen elbaszott az az ország, ahol a röplabda, ami világ top10 csapatsportjának egyike rétegsportnak van tartva. Nem a fórumon, hanem úgy en bloc a magyar társadalomban nincs a helyén kezelve. Ezen nem változtat a látványsport státusz sem. Ez történelmi min. 30 éves hiba. Szerintem az egyetlen csapatsport, amit fiúk lányok hobbi szinten a leginkább tudnának együtt játszani, és nem kellene minden pillanatban figyelnem, h melyik rossz mozdulatommal zúzom le a 95 kilómmal szerencsétleneket.

Mindenesetre a szövetség is megéri a pénzét.
dawyd728
Pláne, hogy klasszikus szocialista sport volt ez is, illetve a röplabdás csajok meg úgy en bloc a legjobb nők a többi hasonló csapatsporttal összehasonlítva.. még a marketing se lenne nehéz 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)