NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Wadenek óriási mázlija volt.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Wade meg beindult

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bazmeg a wade - webster meccsen mekkora dráma van... websternek 6 nyila is volt kiejteni wade-et, de sikerült elbasznia... jön a döntő szett!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
én megyek haza sajna 😕 két ünnep között még esetleg összejöhet egy
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnékDexxter Tailor
Ferencváros szívében 😀 270 a korsó ászok, és még hordót is segíthetsz pakolni két dobás között.shawnka
Ez így tippre közel van hozzám.. jól hangzik/i'm interested!Igor
hát úgy 7 percre van tőled 😀shawnka
bassza meg h megint dolgozom :/Farky
miért nem megyünk Noiret?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Valaki majd írja már azért be a hely nevét/címét pls... ha lesz holnap darts, sztem én úgy 8 tájékán már jó vagyok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem kicsit durva:
 www.nemzetisport.hu/atletika/gyasz-13-evesen-elhunyt-az-egyik-legigeretesebb-atletank-2302449
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnékDexxter Tailor
Ferencváros szívében 😀 270 a korsó ászok, és még hordót is segíthetsz pakolni két dobás között.shawnka
Ez így tippre közel van hozzám.. jól hangzik/i'm interested!Igor
hát úgy 7 percre van tőled 😀shawnka
bassza meg h megint dolgozom :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek


DARTFACE
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnékDexxter Tailor
Ferencváros szívében 😀 270 a korsó ászok, és még hordót is segíthetsz pakolni két dobás között.shawnka
Ez így tippre közel van hozzám.. jól hangzik/i'm interested!Igor
hát úgy 7 percre van tőled 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnékDexxter Tailor
Ferencváros szívében 😀 270 a korsó ászok, és még hordót is segíthetsz pakolni két dobás között.shawnka
Ez így tippre közel van hozzám.. jól hangzik/i'm interested!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnékDexxter Tailor
Ferencváros szívében 😀 270 a korsó ászok, és még hordót is segíthetsz pakolni két dobás között.shawnka
Azt ne feledd, hogy annyira otthonos a légkör, hogy néha kutyákat kerülgetve kell odaállni dobni. 😀

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnékDexxter Tailor
Ferencváros szívében 😀 270 a korsó ászok, és még hordót is segíthetsz pakolni két dobás között.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?shawnka
az hol volt? én is jönnék


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕kristof
ott, ahol múltkor?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Ok, de ez minden sportban ìgy van grafi...lásd pl olimpiakos-mu , mìg arsenal-bayern a bl-ben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
csütörtökön még egy darts? utána sajnos utazok haza 😕
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez igencsak gyenge meccs volt. Beaton saját magát verte meg. Azért az ilyen meccsekből is tisztán látszik, hogy a sorsolás is rizikófaktor. Chisnall pl. nagyon jól játszott, mégis kiesett, mert egyszerűen Henderson brutál kiszállói kinyírták. Beaton meg gyakorlatilag esélytelen volt Petersennel szemben, pedig azért Petersen nem volt annyira erős.
Persze lehet azzal jönni ilyenkor, hogy mindig az adott ellenfelet kell megverni, csak nem mindegy az adott ellenfél milyen súlycsoportot képvisel.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Aki tegnap az NFL dömping alatt nem figyelgette a dartot, nagyon sajnálhatja. A Henderson-Chisnall meccs valami brutál volt. Szinte végig 100 körüli átlaggal dobáltak. Chisnall 11 db 180-at dobott. Hendersonnak meg brutál kiszállói voltak 100+-ról. Volt 132-ről Bull, Bull, D16 kiszállója is, de 2x is volt, hogy bullal szállt ki. Chisnall 0,2-ről állt fel, és majdnem behúzta a 3 leget is. Végül tiebraker döntött.GRAFI
közben a Beaton - Petersen meccsen 10-ről meg 4-ről meg 2-ről sem tudnak kiszállni 😀😀Dexxter Tailor
Igor vs shawnka!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Aki tegnap az NFL dömping alatt nem figyelgette a dartot, nagyon sajnálhatja. A Henderson-Chisnall meccs valami brutál volt. Szinte végig 100 körüli átlaggal dobáltak. Chisnall 11 db 180-at dobott. Hendersonnak meg brutál kiszállói voltak 100+-ról. Volt 132-ről Bull, Bull, D16 kiszállója is, de 2x is volt, hogy bullal szállt ki. Chisnall 0,2-ről állt fel, és majdnem behúzta a 3 leget is. Végül tiebraker döntött.GRAFI
közben a Beaton - Petersen meccsen 10-ről meg 4-ről meg 2-ről sem tudnak kiszállni 😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Aki tegnap az NFL dömping alatt nem figyelgette a dartot, nagyon sajnálhatja. A Henderson-Chisnall meccs valami brutál volt. Szinte végig 100 körüli átlaggal dobáltak. Chisnall 11 db 180-at dobott. Hendersonnak meg brutál kiszállói voltak 100+-ról. Volt 132-ről Bull, Bull, D16 kiszállója is, de 2x is volt, hogy bullal szállt ki. Chisnall 0,2-ről állt fel, és majdnem behúzta a 3 leget is. Végül tiebraker döntött.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jól benéztem, hogy ma nem lesznek meccsek. Pedig semmi dolgom nem volt. Jenkinst sajnálom, hogy kiesett. Mondjuk az a 30000Ł talán vugasztalja, ami a 9nyilasért jár.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Az úgy meredek, remélem nem állnak le a gyártással | van Gerwen dobhatna idén egy duplát, tavaly olyan közel volt hozzá 😀 |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
és a 2. is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ma megvolt az első 9 nyilas a VB-n

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning