NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na közben kapom a híreket aachenből, akadályban és maratonban a szokásos alázás (1. és 3. hely a 40-ből) , díjhajtásban viszont a szokásos lepontozás, így összetett 8. hely lett a vége Lázárnak. Csapatban sajnos Dobrovitzéknek továbbra is az arcuk a nagyobb mint a teljesítményük

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Na, kedves dartskülönítmény,
végre vége ennek a tetű vizsgaidőszaknak, ráérünk. Ki adna egy nagy dobálást egy tetszőleges napon?berger90
mikor?Farky
holnap vagy kedd, de holnap én csak kilenc után tudnék menni munka miatt. kedd tökéletes, utána én melózom minden este. A Főholló és a Főfalcon ölég nagy csendben vannak a kérdést illetően...berger90
nekem a holnap esélytelen sajnos

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Na, kedves dartskülönítmény,
végre vége ennek a tetű vizsgaidőszaknak, ráérünk. Ki adna egy nagy dobálást egy tetszőleges napon?berger90
mikor?Farky
holnap vagy kedd, de holnap én csak kilenc után tudnék menni munka miatt. kedd tökéletes, utána én melózom minden este. A Főholló és a Főfalcon ölég nagy csendben vannak a kérdést illetően...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Na, kedves dartskülönítmény,
végre vége ennek a tetű vizsgaidőszaknak, ráérünk. Ki adna egy nagy dobálást egy tetszőleges napon?berger90
mikor?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Ha a második helyért akartok csak játszani rajtam nem múlik... 😛

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Na, kedves dartskülönítmény,
végre vége ennek a tetű vizsgaidőszaknak, ráérünk. Ki adna egy nagy dobálást egy tetszőleges napon?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 878 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Holnap csapatbuli, úgyhogy én is kihagyom.. jövő hét esetlegesen játszik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Részemről nincs akadálya.
De a veszteseknek vizsgaidőszak, így gondolom ezt is kihagyják.Sobri Jóska
A lelkekbe láttál, shawnka nevében ugyan nem tudok szólni, de én most nem tudok jönni. 😕

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Részemről nincs akadálya.
De a veszteseknek vizsgaidőszak, így gondolom ezt is kihagyják.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
A héten jön valaki dartsozni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
vasárnap lesz amatőr Darts bajnokság a Pólus centerben. itt az ideje megmutatni hova fejlődtünk 😀shawnka
és persze h akkor van meccsem :/Farky
én melózom 😕

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Csapatbajnokság nincs?
Úgy mókásabb lenne, mint egyéniben erölködni.
Ezek szerint amatőröknek nincs.

Sobri Jóska
Amatőröknek nincs csapat.. a legutóbbi egyéni Biatorbágyon volt 501 SO rendszerben (tavaly még 501 DO volt a pesti, csak állítólag baromi sokáig tartott 😀)
 www.premieroutletcenter.hu/EventDetails.aspx?event_ID=70

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Csapatbajnokság nincs?
Úgy mókásabb lenne, mint egyéniben erölködni.
Ezek szerint amatőröknek nincs.


több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
vasárnap lesz amatőr Darts bajnokság a Pólus centerben. itt az ideje megmutatni hova fejlődtünk 😀shawnka
Nem nagyon találok infót róla, milyen rendszerben menne.. ha duplakiszállós pláne nem szívesen mennék el magam kiröhögtetni 😛 de az egyik semi-prot, Sobri v. te, lehet megnézném.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
vasárnap lesz amatőr Darts bajnokság a Pólus centerben. itt az ideje megmutatni hova fejlődtünk 😀shawnka
és persze h akkor van meccsem :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
vasárnap lesz amatőr Darts bajnokság a Pólus centerben. itt az ideje megmutatni hova fejlődtünk 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 878 — no es importante
ja el is felejtettem, tegnap volt a Preakness, a Kentucky Derby-győztes Orbot a triple crownra is esélyesnek tartották...



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Ma Long nem túl erős fejben. 😕

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Taylor milyen kiszállót dobott...Kenny
MVG meg megnyeri a PL-t két bull kiszállóval 😀

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Taylor milyen kiszállót dobott...

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Nem tudunk menni, a többiek meg ahogy látom, nem tolonganak.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
No?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Kishúgom rágja a fülemet, hogy annyira bejött neki a múltkori noiretezés, menne megint ASAP. Én támogatom az ötletet, nem dobunk egyet megint a jövő héten?berger90
Mehet.
Szerda tökéletes.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Kishúgom rágja a fülemet, hogy annyira bejött neki a múltkori noiretezés, menne megint ASAP. Én támogatom az ötletet, nem dobunk egyet megint a jövő héten?

Mindig jövőre