NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez elég durva frame lett így a végére, ezzel a zölddel és a barnával, wow.. Hawkins jól tartja magát.Igor
Hát sajnos a végére elfogyott Hawkins. Egyébként jó kis meccs volt. A 28. frame-ben láttam elbizonytalanodni Hawkins-t (előtte ő nyert két framet és ha nem rontja el a lökést - kicsit széles lett a piros a bal alsóba és bekoccolt a lyuk között - akkor meg lehetett volna sorban három, és izgalmasabb lett volna), és utána szinte ugyanez játszódott le a következőben is csak más fajta szituban. Onnan pedig Ronnie nem kegyelmez.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez elég durva frame lett így a végére, ezzel a zölddel és a barnával, wow.. Hawkins jól tartja magát.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Trump-O'Sullivan meccs inkább döntőnek illene be. Mindkét játékost nagyon szeretem. A jelen és a jövő játszik most egymás ellen. Amíg tudtam nézni délelőtt Trump-nak volt 7 kicks, míg Ronnie-nak 0. Hol széles, hol keskeny lett Trump ütései. Pedig azt nem mondhatjuk, hogy megremegne a keze veszélyes szituációkban, mert már játszott VB döntőt. Ronnie-n nem látszik meg az 1 év kihagyás. Simán esélyes a címvédésre, de én még bízok Trump-ban. Most már megfontoltabb, nem olyan szeleburdi és bevállalós mint mondjuk 2 éve. De viszont a vagány lökései hiányoznak.

A másik elődöntőből bármelyikük is nyer nagy meglepetés, hogy döntőt játszhat. Walden első körnél sosem jutott tovább VB-n, de Hawkins-nak is csak második köre van.danyly
ha most kezdődne a döntő, Ronnie kb. a történelem első simázását mutatná be. olyanokat hibáznak, amiket még én, az anti-billiárdos alkat is simán beütnék...slowmotion
Igen, sajnos most nem olyan magas színvonalú a VB mint szokott lenni, de helyette izgalmak vannak bőven.
Ronnie szerintem simán megvédi a címét, iszonyat jó játékos még most is. Hawkins nagyot hajrázott, mert Walden 6-2-re és 11-7-re is vezetett, majd a 21. frame-től nyolcat hozott sorozatban Hawkins.

Ronnie-nak 7 db 100-as brake-je volt (133 volt a legnagyobb; a negyedik legnagyobb a tornán: Robertson-nak volt egy 143-as, Trump-nak egy 142-es és Walden-nek egy 140-es) + 12 db 80 feletti brake
Hawkins-nak csak 3 db 100-as brake-je volt (a legnagyobb egy 114-es volt az elődöntőben) + 2 db 80 feletti brake.
Én egy 18-10 v. 18-11-es Ronnie győzelemre tippelek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
wow, micsoda futam volt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 301 — Cowboys fan
A Trump-O'Sullivan meccs inkább döntőnek illene be. Mindkét játékost nagyon szeretem. A jelen és a jövő játszik most egymás ellen. Amíg tudtam nézni délelőtt Trump-nak volt 7 kicks, míg Ronnie-nak 0. Hol széles, hol keskeny lett Trump ütései. Pedig azt nem mondhatjuk, hogy megremegne a keze veszélyes szituációkban, mert már játszott VB döntőt. Ronnie-n nem látszik meg az 1 év kihagyás. Simán esélyes a címvédésre, de én még bízok Trump-ban. Most már megfontoltabb, nem olyan szeleburdi és bevállalós mint mondjuk 2 éve. De viszont a vagány lökései hiányoznak.

A másik elődöntőből bármelyikük is nyer nagy meglepetés, hogy döntőt játszhat. Walden első körnél sosem jutott tovább VB-n, de Hawkins-nak is csak második köre van.danyly
ha most kezdődne a döntő, Ronnie kb. a történelem első simázását mutatná be. olyanokat hibáznak, amiket még én, az anti-billiárdos alkat is simán beütnék...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
maholnap meg Kentucky Derby, lehet fogadni, ki nyer 😊
 sportsillustrated.cnn.com/more/photos/1305/kentucky-derby-preview-2013/

a fő favorit Goldencents ló társtulajdonosa Rick Pitino, a Louisville kosáredzője, szóval neki kell drukkolnijjncaa
Nem Goldencents a fő favorit. 😊Schleck
az egyik szó lemaradt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
maholnap meg Kentucky Derby, lehet fogadni, ki nyer 😊
 sportsillustrated.cnn.com/more/photos/1305/kentucky-derby-preview-2013/

a fő favorit Goldencents ló társtulajdonosa Rick Pitino, a Louisville kosáredzője, szóval neki kell drukkolnijjncaa
Nem Goldencents a fő favorit. 😊

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
maholnap meg Kentucky Derby, lehet fogadni, ki nyer 😊
 sportsillustrated.cnn.com/more/photos/1305/kentucky-derby-preview-2013/

a fő favorit Goldencents ló társtulajdonosa Rick Pitino, a Louisville kosáredzője, szóval neki kell drukkolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Trump-O'Sullivan meccs inkább döntőnek illene be. Mindkét játékost nagyon szeretem. A jelen és a jövő játszik most egymás ellen. Amíg tudtam nézni délelőtt Trump-nak volt 7 kicks, míg Ronnie-nak 0. Hol széles, hol keskeny lett Trump ütései. Pedig azt nem mondhatjuk, hogy megremegne a keze veszélyes szituációkban, mert már játszott VB döntőt. Ronnie-n nem látszik meg az 1 év kihagyás. Simán esélyes a címvédésre, de én még bízok Trump-ban. Most már megfontoltabb, nem olyan szeleburdi és bevállalós mint mondjuk 2 éve. De viszont a vagány lökései hiányoznak.

A másik elődöntőből bármelyikük is nyer nagy meglepetés, hogy döntőt játszhat. Walden első körnél sosem jutott tovább VB-n, de Hawkins-nak is csak második köre van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Trump nagy nehezen csak továbbment. Izgalmas volt az utolsó frame (de úgy an block az egész meccs; egy 6-2-es Murphy roham után, Trump nyomott egy 6-2), kb. tartott vagy 50-55 percet.
Csak viszonyításként O'Sullivan 110 perc alatt 7-1-re vezetett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Matthew the choker strikes again.Jakehomer
Ez milyen sportesemény?
Nem tudok róla, hogy mostanában lenne valami nagy esemény sportlövészetben, pedig Matthew the chokert csak onnan ismerek. 😀

Egyébként ide tartozik, vannak még sportszerű gesztusok a mai élsportban:  szegedma.hu/hir/szeged/2013/04/karate-visszalep-az-eb-reszveteltol-a-fair-play-dijas-kohegyi.html 😊

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Matthew the choker strikes again.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Akkor ellenszavazat nélkül, közfelkiáltással nyert a szerda.
Hánykor kezdjünk?Sobri Jóska
szerintem a szokásos 18:30-19:00 rendben van.shawnka
Aham... ergo fél kilencnél korábban nincs értelme mennem 😛Igor
az rendkívüli volt legutóbb 😀shawnka
Aham.... nem baj, nyilakat hozok megint, így ezúttal jó lenne ha kivételensen ti hívnátok, amikor tényleg ott vagytok az Aranynál.
Mivel nekem 1.5 perc a metrómegállótól és 3 perc a Noirettól a munkahely, ezúttal nem fogok korán lemenni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Akkor ellenszavazat nélkül, közfelkiáltással nyert a szerda.
Hánykor kezdjünk?Sobri Jóska
szerintem a szokásos 18:30-19:00 rendben van.shawnka
Aham... ergo fél kilencnél korábban nincs értelme mennem 😛Igor
az rendkívüli volt legutóbb 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Akkor ellenszavazat nélkül, közfelkiáltással nyert a szerda.
Hánykor kezdjünk?Sobri Jóska
szerintem a szokásos 18:30-19:00 rendben van.shawnka
Aham... ergo fél kilencnél korábban nincs értelme mennem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Akkor ellenszavazat nélkül, közfelkiáltással nyert a szerda.
Hánykor kezdjünk?Sobri Jóska
szerintem a szokásos 18:30-19:00 rendben van.shawnka
nyolc után érkezik a berger-klán, de sietünk. nem leszünk messze.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Akkor ellenszavazat nélkül, közfelkiáltással nyert a szerda.
Hánykor kezdjünk?Sobri Jóska
szerintem a szokásos 18:30-19:00 rendben van.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
Akkor ellenszavazat nélkül, közfelkiáltással nyert a szerda.
Hánykor kezdjünk?

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
legyen szerda, remélem még nyolckor leszek elengedve.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ennyire nem menő az ingyenes nap? 😀 😀shawnka
Mindig mondtam, hogy az gagyi.
És bár nem volt ilyen kérdés, én a szerdára szavazok.Sobri Jóska
szerda +1
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 052 — #NoStress
ennyire nem menő az ingyenes nap? 😀 😀shawnka
Mindig mondtam, hogy az gagyi.
És bár nem volt ilyen kérdés, én a szerdára szavazok.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ennyire nem menő az ingyenes nap? 😀 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mennék én is!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Questionable mindkét nap, meló miatt. Tesóm kérése, hogy egy 301-eset nyomjunk, mert szeretne lejönni. 😊 A cricketet hiába magyaráztam neki...berger90
Saját tapasztalat, hogy a cricketet ha 20 percig magyarázzák sem érti meg teljesen az ember, de 5 perc játék után már tökéletesen tisztában lesz vele. 😊

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Questionable mindkét nap, meló miatt. Tesóm kérése, hogy egy 301-eset nyomjunk, mert szeretne lejönni. 😊 A cricketet hiába magyaráztam neki...

Mindig jövőre