NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Darts

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Csütörtökön lesz valami?

Szereztem steel nyilakat (2*3-at), és belegondolva, a krikettet a steel táblán sem sokkal nehezebb számolni.. ilyen szempontból jobb mint az 501! 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Tegnap Wade hozott a konyhára egy keveset,azzal hogy megverte MvG-t.
Az is jó meccs volt,repkedtek a 180-ak.

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Taylor vs. Barney, MOST

 www.firstrow1.eu/watch/177295/1/watch-pdc-premier-league-darts.htmlshawnka
mi volt, jó volt?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Taylor vs. Barney, MOST

 www.firstrow1.eu/watch/177295/1/watch-pdc-premier-league-darts.html
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 872 — no es importante
Frizbi az espn-en
 feedly.com/k/WV09X2


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
van, de nem baj, ha hozol 😊
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 878 — Omar's Coming Yo!
Érdeklőnék,ha a következő kis dobálgatásra csatlakozni szeretnék,akkor nyilakat vinnem kell vagy ott van?(hülyekérdés nyilván van,de azért megkérdezem)

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
A kisbull Igorról van elnevezve.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
4, 13, 13shawnka
Valóban ez a "Classic Shawnka"
A 4-13-6 az én kedvencem, bár ez a kétségkívül jóval ritkábban megdobott "True Shawnka"
A "Nagysobri" a T19-S19-S19, a "Kissobri" a 3*S19.
"Nagyberger": T16-D16-bármi

Az "Igor" talán a felsőkapufás-mandíneres D20 lehetne.. a "berajnázott/tenorexelt" pedig a nem jött el megfelelője lehet 😛

kaszo-n picit töprengenem kell.. már nem emlékszem vissza egy hónappal ezelőttre :SIgor
kaszo csak a belepofázós, mert én még sose voltam veletek játszani 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
4, 13, 13shawnka
Valóban ez a "Classic Shawnka"
A 4-13-6 az én kedvencem, bár ez a kétségkívül jóval ritkábban megdobott "True Shawnka"
A "Nagysobri" a T19-S19-S19, a "Kissobri" a 3*S19.
"Nagyberger": T16-D16-bármi

Az "Igor" talán a felsőkapufás-mandíneres D20 lehetne.. a "berajnázott/tenorexelt" pedig a nem jött el megfelelője lehet 😛

kaszo-n picit töprengenem kell.. már nem emlékszem vissza egy hónappal ezelőttre :S

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
4, 13, 13shawnka
szerintem neked mondtam már a múltkor is, hogy állj arrébb egy kicsit, ha mindig jobbra hord a kezed 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
4, 13, 13
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Viszont rólam még mindig nincs dobáskombó elnevezve... nem úgy mint Zsomborról 😕 Igor
és mi az, 20, 5, 1? 😀
kaszo
13, 4, 6. Igor kijavít ha rosszul emlékszem...
Hihetetlen, milyen meccseket vívtunk, de nekem a 301-ekben mindenképpen visszaesés a két győzelem. Legutóbb 5 volt, javítanom kell.
Cricket is jó volt, csak a genyók folyton lezárták a szektoraimat. Mire rájöttem volna a mikéntjére, vége lett az estnek 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Viszont rólam még mindig nincs dobáskombó elnevezve... nem úgy mint Zsomborról 😕 Igor
és mi az, 20, 5, 1? 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Szeretem a cricket-et 😊

Rajna, nudli vagy 😛Igor
Nem hiszem el, hogy van aki nálad gyengébben dartsozik... 😛Sobri Jóska
😛
Nem hinnéd el hogy dobáltam ma.. ég és föld. Nem hiszem, hogy téged feltétlen vertelek volna.. de szerintem elég szoros meccsek kerekedtek volna a dologból.
5-1-1 lett a vége, jó néhányszor 300+, és clutch voltam.. shawnka/berger majd nyilatkoznak 😉

Igor
ez a cricket, a 301-eket behúztam 4-2-2-re 😛

de a cricket is lutri volt. 198-197, 20. kör, 2 nyíl elment, Igor kezében ott az utolsó, csak a 19 jó. ÉS MEGDOBJA 😀 vagy amikor feljöttem nagyon lentről 3 kör alatt, és az utolsóban 20 vagy 18 kellett az előzéshez.. nyilván jött 3 nyíl az egyesbe 😀 Igor stabil volt, de ma a mákfaktor is vele volt, sokkal szorosabbakat játszottunk, mint azt a végeredmény mutatja. viszont sima kiszállósban volt d7-es leköszönésem, illetve d12 is 😊shawnka
Az hogy d7-et meg d12-t kellett dobnod, mutatja, hogy mennyire tudtál jól kerekíteni 😛

A win is a win, kláccs voltam, ennyi. 😛
A legtöbb relatíve szoros volt ez tény (50-100 ponton belül), de ált. bergerrel játszottam szoros meccset, míg te 100 alatt tanyáztál legtöbbször 😛 Amúgy a három egyes után én dobtam 2 db huszast még csak úgy.. azt lehagytad. 😉
Viszont rólam még mindig nincs dobáskombó elnevezve... nem úgy mint Zsomborról 😕

Kicsit elhasználtuk a nyilakat sajna.. de nem baj, áprilisban hozok steel nyilakat.. mert cricketet elég könnyű számolni a normál táblán is. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Szeretem a cricket-et 😊

Rajna, nudli vagy 😛Igor
Nem hiszem el, hogy van aki nálad gyengébben dartsozik... 😛Sobri Jóska
😛
Nem hinnéd el hogy dobáltam ma.. ég és föld. Nem hiszem, hogy téged feltétlen vertelek volna.. de szerintem elég szoros meccsek kerekedtek volna a dologból.
5-1-1 lett a vége, jó néhányszor 300+, és clutch voltam.. shawnka/berger majd nyilatkoznak 😉

Igor
ez a cricket, a 301-eket behúztam 4-2-2-re 😛

de a cricket is lutri volt. 198-197, 20. kör, 2 nyíl elment, Igor kezében ott az utolsó, csak a 19 jó. ÉS MEGDOBJA 😀 vagy amikor feljöttem nagyon lentről 3 kör alatt, és az utolsóban 20 vagy 18 kellett az előzéshez.. nyilván jött 3 nyíl az egyesbe 😀 Igor stabil volt, de ma a mákfaktor is vele volt, sokkal szorosabbakat játszottunk, mint azt a végeredmény mutatja. viszont sima kiszállósban volt d7-es leköszönésem, illetve d12 is 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Szeretem a cricket-et 😊

Rajna, nudli vagy 😛Igor
Nem hiszem el, hogy van aki nálad gyengébben dartsozik... 😛Sobri Jóska
😛
Nem hinnéd el hogy dobáltam ma.. ég és föld. Nem hiszem, hogy téged feltétlen vertelek volna.. de szerintem elég szoros meccsek kerekedtek volna a dologból.
5-1-1 lett a vége, jó néhányszor 300+, és clutch voltam.. shawnka/berger majd nyilatkoznak 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 051 — #NoStress
Szeretem a cricket-et 😊

Rajna, nudli vagy 😛Igor
Nem hiszem el, hogy van aki nálad gyengébben dartsozik... 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Szeretem a cricket-et 😊

Rajna, nudli vagy 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csütörtök, 18:30, Noiret. Ezen a héten és jövő héten is ingyenes a darts, nyilván ott a helyünk.shawnka
Pont akkor van közös WBC-meccsnézés a playballos arcokkal, bár lehet, hogy lenézek, mert az csak kilenckor kezdődik.Rajna
Ne légy puncsos.. olasz-mexikó?? Pff.. még a venezuela-dominikát megérteném, de az is csapatmeccs és 12:30-tól van 😛
A jövő hetet sajna viszont én passzolom, már most tudom.Igor
Igazából meccsnézésre megyek, a meccsválasztás annyira nekem sem tetszik, bár szerintem az a D csoport még komplikált is lehet 😊 meglátjuk, azért WBC sincs túlságosan gyakran.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
a jövő hét nekem sem lesz okés, de holnapután vitézkedjünk.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Csütörtök, 18:30, Noiret. Ezen a héten és jövő héten is ingyenes a darts, nyilván ott a helyünk.shawnka
Pont akkor van közös WBC-meccsnézés a playballos arcokkal, bár lehet, hogy lenézek, mert az csak kilenckor kezdődik.Rajna
Ne légy puncsos.. olasz-mexikó?? Pff.. még a venezuela-dominikát megérteném, de az is csoportmeccs és 12:30-tól van 😛
A jövő hetet sajna viszont én passzolom, már most tudom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Csütörtök, 18:30, Noiret. Ezen a héten és jövő héten is ingyenes a darts, nyilván ott a helyünk.shawnka
Jövök! Igaz, jövő héten az ünnep miatt már nem.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csütörtök, 18:30, Noiret. Ezen a héten és jövő héten is ingyenes a darts, nyilván ott a helyünk.shawnka
Pont akkor van közös WBC-meccsnézés a playballos arcokkal, bár lehet, hogy lenézek, mert az csak kilenckor kezdődik.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Csütörtök, 18:30, Noiret. Ezen a héten és jövő héten is ingyenes a darts, nyilván ott a helyünk.