Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Sorozatban ötödik meccs 0-0-ás félidővel, kár James Rodriguez nagy góljáért és a brazil-chile gyors gólváltásáért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Oroszt a pályára! Bár kék Fekete az ellenfél igy lehet előjönnek a szegedi emlékekHöri
Nem fog játszani. Cserék: Jova, Batik, Csukics, Holman, Péter, Somalia, Csilus Á. Mondjuk Holman meg Soma jöhetne ettől függetlenül.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oroszt a pályára! Bár kék Fekete az ellenfél igy lehet előjönnek a szegedi emlékek

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Jövök egy sörrel drimic!

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
Lehetne 3 is a félidő végén szöglet után óriási helyzetet hagytak ki, valami egészen lehangoló... :-/Jughead
azért tegyük hozzá, hogy a Fradi is rúghatott volna vagy hármat, ettől függetlenül gyalázatos ez eddig
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez mi a fasz volt? Hülye kapus, hülye csatár...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
Amit rossz nézni, hogy sír a labda a játékosok lábánál... A máltai támadók meg úgy kerülgetik a fradi védőket, mint a bólyákat, profi, milliókat kereső focisták hogy képesek ennyire gyengén játszani, ez számomra hihetetlenbaggio
Mindig van lejjebb. De majd az új stadionoktól minden jobb lesz. | Meg a faszt. |
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 792 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
drmic baszki 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
Amit rossz nézni, hogy sír a labda a játékosok lábánál... A máltai támadók meg úgy kerülgetik a fradi védőket, mint a bólyákat, profi, milliókat kereső focisták hogy képesek ennyire gyengén játszani, ez számomra hihetetlenbaggio
nem értem miért csodálkozol!egyértelmű hogy idény eleji forma miatt ilyen gyengék! 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 428 — nabege2@yahoo.com
hülye szerb barom, mit csinált?????
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Romero ugyan miért nem jött ki?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Garai miért lett magyar? 😊

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 932
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
Lehetne 3 is a félidő végén szöglet után óriási helyzetet hagytak ki, valami egészen lehangoló... :-/
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 812 — 258. §
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
Amit rossz nézni, hogy sír a labda a játékosok lábánál... A máltai támadók meg úgy kerülgetik a fradi védőket, mint a bólyákat, profi, milliókat kereső focisták hogy képesek ennyire gyengén játszani, ez számomra hihetetlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
de sajnos az. ennyivel gyengébb a csapat, hogy nincs Besic, Pavlovics, Jenner meg Leonardo.

choose life
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)berger90
Egyenlő erők küzdelme

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Jelezném h a Sliema is MB1-ben, a Máltai Bajnokságban játszik.empty taxi
Attól még az nem a Mennyei.iktriad
megyeihez közelebb van, bár ez nem látszik a meccsen
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 892
Az ugye nem komoly, hogy a fradi 1-0-ra szív egy máltai csapattól, és lehetne 2-0 is? Uramisten, bazmeg. (no offense, mi is ezt csináltuk volna, ebben biztos vagyok)

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelezném h a Sliema is MB1-ben, a Máltai Bajnokságban játszik.empty taxi
Attól még az nem a Mennyei.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 792 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
az első félidőt megnyeri Argentína (3.10)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
enyhén lenne durva egy Svájc-USA negyeddöntő, akiből valaki elődöntőt játszik😊NB2
Ha az USA bejut a 4be, LeBron egy MLS csapathoz fog igazolni.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
enyhén lenne durva egy Svájc-USA negyeddöntő, akiből valaki elődöntőt játszik😊NB2
Járt már ott mind2

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Jelezném h a Sliema is MB1-ben, a Máltai Bajnokságban játszik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
ilyen szar egy meccset...yooker
Melyikre gondolsz?iktriad
a vb az biztos, de gondolom a Fradi is... 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 428 — nabege2@yahoo.com
enyhén lenne durva egy Svájc-USA negyeddöntő, akiből valaki elődöntőt játszik😊