NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 800 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Nagyon jó volt visszaolvasni a Costa Rica-i meccs kommentjeit. A kb. 100 atombiztos fogadási tippből kb. 2 jött be. 😀Schleck
A tizik előtt kivettem a pénzem a görög továbbjutásról, szóval csak minimális a veszteség

A félidő X viszont simán jött, jónagy oddsért

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Más:

baggio
no offense Christodoulopoulos, de ekkora labda nincs!

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon jó volt visszaolvasni a Costa Rica-i meccs kommentjeit. A kb. 100 atombiztos fogadási tippből kb. 2 jött be. 😀

több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Hollandia egy gyengébb csoportból jutott tovább (max ugyanolyan erős), hogy utána kis híjján kiessenek Mexikó ellen, ettől kéne elájulnia az embernek? Végülis, ha így nézzük két gyenge csapat fog összecsapni ez is igaz, de akkor se látom, hogy Hollandia akkora esélyes lenne, majd meglátjuk...Jughead
Nevekre gyengébb, teljesítményre - már csak Chile miatt - szerintem azonos, de inkább jobb csoportból. Ez a Mexikó szerintem marha jó volt, ha nem állnak be, ez a meccs is megvan, ha pl. az argentinok ágára kerültek volna, lehet erre a mai meccsre az elődöntőben kerül sor. De persze mindenki másképp látja az erőviszonyokat, nálam a mutatott játék alapján tök egyértelműen 3 európai csapat van a power ranking élén (bár Kolumbia nagyon jó focit játszik), miközben mindenki Dél-Amerikáról beszél 😊
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 931
Hollandia egy gyengébb csoportból jutott tovább (max ugyanolyan erős), hogy utána kis híjján kiessenek Mexikó ellen, ettől kéne elájulnia az embernek? Végülis, ha így nézzük két gyenge csapat fog összecsapni ez is igaz, de akkor se látom, hogy Hollandia akkora esélyes lenne, majd meglátjuk...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Romo büszke lehet görögökre.Sixo67
ennyire hülye vagy? mexikói gyökerei vannak!
oh wait... 😉
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Ilyen alapon nincs is jó csapat a vb-n, vagy max arról mondjuk majd el, aki megnyeri a tornát...baggio
Nem értem, miért ez a következtetés abból, hogy az Olaszok és az Angolok bűn rosszak voltak, Uruguay meg középszerű, pár villanással.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 800 — 258. §
Ilyen alapon nincs is jó csapat a vb-n, vagy max arról mondjuk majd el, aki megnyeri a tornát...

Más:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Miért, a nevén kívül Anglia és Olaszország (az Olaszország-Costa Rica meccs 90 percét szenvedtem végig, és a digók 3 passzt egymás után egyszer sem tudtak megcsinálni, az egész VB legrosszabb teljesítménye volt az) mit tettek ehhez a VB-hez? Uruguaynak szólt a kis túlzással, mert ők viszonylag normálisan fociztak, összeraktak legalább 3 jó félidőt 4 meccs alatt.

Most is arról beszéltek, mekkora hőstett volt Costa Rica csoportgyőzelme, mintha elfelejtették volna, mennyire borzalmasan játszottak az Uruk (a második félidőben) és főleg az Olaszok ellenük, nem csoda, hogy behúzták. (Egy Mexikó, vagy Kolumbia, de akár Chile is 10-3-as gólaránnyal és 9 ponttal volna robogott volna abból a csoportból)
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 655
azért a Hollandokat és Mexikót, nehéz komolyan összemérni Görögo.+ Costa R val ,mert a lelkesedést, a hazai pályát a 3 hete tartó sorozatterhelés a tudás, az erőnlét előbb utóbb megtöri normál esetben... de ezen a VB n "bármi megtörténhet" akárcsak Faragó Ricsi szerint az NFL ben...😊
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 931
Amúgy most hirtelen miért lettek a hollandok a nagy esélyesek? Mindkét csapat a sírból nyert, csak szerintem ez Costa Ricának még többet jelent, mint a hollandoknak. Mondjuk Costa Rica szerintem csak örül, hogy underdogok nekik az a játék megy, nem pedig amikor nekik kell támadniuk főleg nem egy ilyen Görögország ellen. 😉 Nálam továbbra is Costa Rica az esélyes. 😉 😊Jughead
Azért, mert a hollandok, kis túlzással, Costa Rica első focizni is tudó ellenfele lesz a VB-n. Foldesi26
Nincs több kérdésem uram. 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
Az első 4 meccsből mind a 4 csoportgyőztes ment tovább. Pedig itt simán kinézett, hogy a csoportmásodikok mennek tovább mind a 4 meccsen. Ellenben a következő 4-en, nagyon meglepődnék ha a németek, franciák, argentinok közül valaki nem menne tovább. Egyedül talán az usákoknak van esélye Belgium ellen. Nah épp ezért borul majd a papírforma valahol 😊
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Amúgy most hirtelen miért lettek a hollandok a nagy esélyesek? Mindkét csapat a sírból nyert, csak szerintem ez Costa Ricának még többet jelent, mint a hollandoknak. Mondjuk Costa Rica szerintem csak örül, hogy underdogok nekik az a játék megy, nem pedig amikor nekik kell támadniuk főleg nem egy ilyen Görögország ellen. 😉 Nálam továbbra is Costa Rica az esélyes. 😉 😊Jughead
Azért, mert a hollandok, kis túlzással, Costa Rica első focizni is tudó ellenfele lesz a VB-n. Lélektanilag a két csapat kb. ugyanott van, Costa Rica viszont 30 perccel többet játszott, amiből 60-at tíz emberrel kellett végigszenvedni.Foldesi26
Kár is volt beszúrni azt a kis túlzással részt 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem az angolok látták, hogy kell tiziket rúgni, ha már 4-6 évente átlagosan büntetőpárbajban esnek ki. 😀

több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Amúgy most hirtelen miért lettek a hollandok a nagy esélyesek? Mindkét csapat a sírból nyert, csak szerintem ez Costa Ricának még többet jelent, mint a hollandoknak. Mondjuk Costa Rica szerintem csak örül, hogy underdogok nekik az a játék megy, nem pedig amikor nekik kell támadniuk főleg nem egy ilyen Görögország ellen. 😉 Nálam továbbra is Costa Rica az esélyes. 😉 😊Jughead
Azért, mert a hollandok, kis túlzással, Costa Rica első focizni is tudó ellenfele lesz a VB-n. Lélektanilag a két csapat kb. ugyanott van, Costa Rica viszont 30 perccel többet játszott, amiből 60-at tíz emberrel kellett végigszenvedni.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
De egy biztos: Hollandiában örömünnep van.NB2
Nekik mindenképp kötelező győzelem kategória lett volna, és igazából a kiállításig Costa Rica alapvetően jobb volt, szóval szerintem a veszélyesebb ellenfelet kapták. Aztán lehet, hogy a görög védelem ellen kellemetlenebb lett volna a hollandoknak, de kreativitásban azért nagy különbség van CRC javára.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
nem csak 9 büntetőt rúgtak?valakis
Nem is kellett több a kihagyott görög tizi miatt.Stez
csak mert a stúdióban megmondták hogy 10 emberből 9 jól rúgtavalakis
Nem mondtak hülyeséget😊 9-en jól rúgták, de az egyiket kivédte a kapus 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 800 — 258. §
Amúgy most hirtelen miért lettek a hollandok a nagy esélyesek? Mindkét csapat a sírból nyert, csak szerintem ez Costa Ricának még többet jelent, mint a hollandoknak. Mondjuk Costa Rica szerintem csak örül, hogy underdogok nekik az a játék megy, nem pedig amikor nekik kell támadniuk főleg nem egy ilyen Görögország ellen. 😉 Nálam továbbra is Costa Rica az esélyes. 😉 😊Jughead
Mert ők a hollandok, Costa Rica meg nem európai csapat, erre minden ilyen esélylatolgatásnál ez a válasz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nem csak 9 büntetőt rúgtak?valakis
Nem is kellett több a kihagyott görög tizi miatt.Stez
csak mert a stúdióban megmondták hogy 10 emberből 9 jól rúgtavalakis
A stúdióra atomot kell dobni

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
nem csak 9 büntetőt rúgtak?valakis
Nem is kellett több a kihagyott görög tizi miatt.Stez
csak mert a stúdióban megmondták hogy 10 emberből 9 jól rúgta

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 931
Amúgy most hirtelen miért lettek a hollandok a nagy esélyesek? Mindkét csapat a sírból nyert, csak szerintem ez Costa Ricának még többet jelent, mint a hollandoknak. Mondjuk Costa Rica szerintem csak örül, hogy underdogok nekik az a játék megy, nem pedig amikor nekik kell támadniuk főleg nem egy ilyen Görögország ellen. 😉 Nálam továbbra is Costa Rica az esélyes. 😉 😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
nem csak 9 büntetőt rúgtak?valakis
Egyik csapat berúgta mind, másiknak mindegy hogy 5-3 vagy 5-4.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
nem csak 9 büntetőt rúgtak?valakis
Csalás 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
lúzer görögök!NB2
hát ezt pont rájuk nem mondanám 😀dande
Burkus közben megírta. Volt 60 percük, hogy megnyerjék, simán megnyerhették volna, de elbénázták. Ezt a meccset el. És hatalmas esélyt szalasztottak el, mert nem mostanában fognak VB-n 8 közé jutni.

De egy biztos: Hollandiában örömünnep van.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
nem csak 9 büntetőt rúgtak?valakis
Nem is kellett több a kihagyott görög tizi miatt.