NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Görögök negatív gólkülönbséggel bejuthatnak a 8-ba... 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 874 — Circus Maximus
Mekkora puntot rúgott


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
mondjuk a costa ricaiak is ugyanolyan balfasz taktikát művelnek mint mexikó, meg ez, hogy elrugdossuk, visszaadjuk a lasztit a görögöknek, pfff... meg az a kiállítás is mennyire értelmetlen volt. (jogos volt, az más kérdés)Dexxter Tailor
Emberhátrányban azért kevés csapat emberkedik, nekik ezt kellett csinálni, nem is sokat kellett volna már kibírni, csak ezeknél a beíveléseknél a nagyobb, erősebb görögök előnyben vannak.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
a görög meccsek olyanokm mint a NASCAR-futamok. mindig a meccsek utolsó 10 százalékát érdemes csak nézni, addig csak a felvezetés folyik 😊slowmotion
majd nézd a magyarok ellen, az első 10% ban eldőlozibozi
Annyit rúgunk?gdavid
igen. otthon, a legelső lábunk elé kerülő háziállatba bútordarabba
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 651
a görög meccsek olyanokm mint a NASCAR-futamok. mindig a meccsek utolsó 10 százalékát érdemes csak nézni, addig csak a felvezetés folyik 😊slowmotion
majd nézd a magyarok ellen, az első 10% ban eldőlozibozi
Annyit rúgunk?gdavid
betóljuk a kapuba
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
na, még délután megtettem a holland-görög továbbjutó kombót.
vajon most hedge-eljem a CRC továbbjutással? ugyanoda jutok nyereményben, csak 180 helyett 40 százalék tiszta haszonnal...
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
a görög meccsek olyanokm mint a NASCAR-futamok. mindig a meccsek utolsó 10 százalékát érdemes csak nézni, addig csak a felvezetés folyik 😊slowmotion
majd nézd a magyarok ellen, az első 10% ban eldőlozibozi
Annyit rúgunk?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
mondjuk a costa ricaiak is ugyanolyan balfasz taktikát művelnek mint mexikó, meg ez, hogy elrugdossuk, visszaadjuk a lasztit a görögöknek, pfff... meg az a kiállítás is mennyire értelmetlen volt. (jogos volt, az más kérdés)Dexxter Tailor
ok, beirtad amit akartam, én is nekik drukkolok, de hülyék voltak
(jó igen egy tizivel lóg nekik a bíró)
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Hazaértem. Na mi a kuki volt a meccsen eddig? Hallottam, hogy volt kiállítás, minden egyéb. 😀Stez
Görög gól:  imgur.com/eomSstf.gif
Costa Rica gól:  imgur.com/AQzD7Nw.gif
Második sárga pos piros:  imgur.com/D5qe2a9.gif

A lényeg itt van 😀
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hazaértem. Na mi a kuki volt a meccsen eddig? Hallottam, hogy volt kiállítás, minden egyéb. 😀Stez
Szokásos. Görögök altatnak 85 percig, hogy aztán drámai fordulattal meccsben maradjanak és kivívják a továbbjutást.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 772 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mondjuk a costa ricaiak is ugyanolyan balfasz taktikát művelnek mint mexikó, meg ez, hogy elrugdossuk, visszaadjuk a lasztit a görögöknek, pfff... meg az a kiállítás is mennyire értelmetlen volt. (jogos volt, az más kérdés)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Karagunis meg budin volt...?! 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
amúgy nagy kár, hogy egy bírói hiba (1-0 volt Costa Ricának) miatt megint az nyer, akinek már ki kellett volna esnieChargers LT
Ha megadja a jogos tizit és ha berúgják akkor 2-0 és vége de nincs ha

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 651
a görög meccsek olyanokm mint a NASCAR-futamok. mindig a meccsek utolsó 10 százalékát érdemes csak nézni, addig csak a felvezetés folyik 😊slowmotion
majd nézd a magyarok ellen, az első 10% ban eldől
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
Vicces, hogy az 5 perc hosszabbításból mennyi volt a tényleges játék 😊 egy perc?

Amúgy nem kicsit gusztustalan mindkét csapat, a görögök tahók, a gólnál is mutogattak a másik kispadnak, a pura vidások meg színitanodát akarnak nyitni, vagy Campbell fejét már legalább ötször megütötték


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hazaértem. Na mi a kuki volt a meccsen eddig? Hallottam, hogy volt kiállítás, minden egyéb. 😀

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
amúgy nagy kár, hogy egy bírói hiba (1-0 volt Costa Ricának) miatt megint az nyer, akinek már ki kellett volna esnie

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lesz gól az OT-ben

több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 507 — !SuPeR6BoWL!
faszkivanDexxter Tailor
Vigyázz gyerkek is nézik 😉dande
leszarom bazmeg hát szétbasz az ideg, hogy mindkét meccsen az utolsó percekben basszák el a szimpatikus underdogokDexxter Tailor
+1

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
richtig a vasárnap esti meccs lesz hosszabbítás😊
tiszta NFL feelingem lesz már lassan😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 772 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
faszkivanDexxter Tailor
Vigyázz gyerkek is nézik 😉dande
leszarom bazmeg hát szétbasz az ideg, hogy mindkét meccsen az utolsó percekben basszák el a szimpatikus underdogok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
a görög meccsek olyanokm mint a NASCAR-futamok. mindig a meccsek utolsó 10 százalékát érdemes csak nézni, addig csak a felvezetés folyik 😊
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Görögök bazzeg lesejátszák a meccseket 1 perccel a vége előtt menjenek fel oszt' találnak egy gólt úgy is ... vesznének meg

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 980 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vajon Mérei erre a mondatra mennyit készült 😀 "Mondhatjuk azt, hogy csak a szokásos görög dráma" 😛
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
ismétlésben megnézve a gólt, lehet ha jól találja el véd a kapus😊

de azt kell mondjam idióta CRC megérdemelte, egy jó szögből jöhetett szabadrúgás 5 perccel a vége előtt, miért nem ívelték be??? Nekiálltak ott szórakozni, a kapus húzza az időt, a hülyeség megbosszulta magát.