NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 785 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 649
Csak az egyik alibi fogim bejönne már visszajönne a pízemThundersNFL
nekem még apám is mondta, hogy VB-ken madárság folyamatosan fogadni, csak néhányra lenne szabad, de szerencsére ahol lenulláztam magam azok meg is szűntek 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a vágóképen percek óta látni ,ahogy az ombrék tömött sorokban menetelnek a büfékbe😊ozibozi
Mintha Heat meccs lenne. 😀iktriad
Azok már haza is mentek volna 😀Chargers LT
Nem, mert még szoros a meccs. Most csak büfévizitidő van.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyenes kieséses szakaszban tényleg lehetnének már egyfélidősök a meccsek és/vagy javaslom a birkózásban megismert golyózásos rendszert, kisorsolnák a meccs előtt, hogy ki vezet 1:0-ra és rögtön kevésbé lehetne taktikáznibaggio
Sajnos a mai csatárokkal úgy sem nagyon menne a mögé kerülés.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Csak az egyik alibi fogim bejönne már visszajönne a pízem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 785 — 258. §
Az egyenes kieséses szakaszban tényleg lehetnének már egyfélidősök a meccsek és/vagy javaslom a birkózásban megismert golyózásos rendszert, kisorsolnák a meccs előtt, hogy ki vezet 1:0-ra és rögtön kevésbé lehetne taktikázni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 505 — !SuPeR6BoWL!
Kár hogy arra nem lehetett fogadni hogy kurva szar meccs lesz. Mindenemet ráraktam volna...Hanni
Under 1,5 😉Jakehomer
Mehikó - Brásil?Hanni
Az nem volt annyira xar meccs

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
a vágóképen percek óta látni ,ahogy az ombrék tömött sorokban menetelnek a büfékbe😊ozibozi
Mintha Heat meccs lenne. 😀iktriad
Azok már haza is mentek volna 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előre látom a Pintér szavait....."ezek a görögök a VB-n sokáig jutottak, így nem szégyen kikapni 3-1-re tőlük, sajnos nem rúgtuk be a helyzeteinket, és most a tolódás sem ment jól a csapatnak." 😀Chargers LT
Én attól félek Pinyő ezt a VBt és a görög csapat "sikerességét" látva 7 védővel és 3 középpályással fog majd kiállni.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 225 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kár hogy arra nem lehetett fogadni hogy kurva szar meccs lesz. Mindenemet ráraktam volna...Hanni
Under 1,5 😉Jakehomer
Mehikó - Brásil?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a vágóképen percek óta látni ,ahogy az ombrék tömött sorokban menetelnek a büfékbe😊ozibozi
Mintha Heat meccs lenne. 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 649
a vágóképen percek óta látni ,ahogy az ombrék tömött sorokban menetelnek a büfékbe😊
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Előre látom a Pintér szavait....."ezek a görögök a VB-n sokáig jutottak, így nem szégyen kikapni 3-1-re tőlük, sajnos nem rúgtuk be a helyzeteinket, és most a tolódás sem ment jól a csapatnak." 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
jó lövés, beadás. 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 766 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mondjuk nekem jó, ha 0-0 marad, legalább visszakapom a pénzem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
ha szamarasz gólt rúg, akkor svájc fog vezetni? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 649
Mondjuk a gyep kinézete is megérne egy misét...barna földfoltok, barna földfoltok mindenhol... 😀peach
Ott lekopott a zöld festék.iktriad
vagy a bírói spray mostanra kimartaozibozi
Azt mondják, az környezetbarát anyagból készült.iktriad
most lebuktak, lehet pereskedni
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Jó lövés - bedobás

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk a gyep kinézete is megérne egy misét...barna földfoltok, barna földfoltok mindenhol... 😀peach
Ott lekopott a zöld festék.iktriad
vagy a bírói spray mostanra kimartaozibozi
Azt mondják, az környezetbarát anyagból készült.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a görögök rohadt mákosak, mert az ő stílusuknak ez a costa ricai csapat nagyon jó
ahhoz nem annyira jók, hogy simán kipasszolják őket, sokat hibáznak, plusz jóval kisebbek, tehát felívelésnél, szögletnél van esélyük fejelni
mondjuk ha én holland drukker lennék dörzsölném a tenyerem, mert eddigi azt mondom simán veri bármelyiket HollandiaNB2
Igaz. De ha valaki azt mondja a VB előtt, hogy Görögország vagy Costa Rica a legjobb 8 között lesz, szimplán kiröhögöm.Burkus
mákos a sorsolásuk, sajnos van ilyenNB2
Dehogyis. Nem az nyerte a csoportot, akitől azt várták...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 755 — LIGHTS OUT!
a görögök rohadt mákosak, mert az ő stílusuknak ez a costa ricai csapat nagyon jó
ahhoz nem annyira jók, hogy simán kipasszolják őket, sokat hibáznak, plusz jóval kisebbek, tehát felívelésnél, szögletnél van esélyük fejelni
mondjuk ha én holland drukker lennék dörzsölném a tenyerem, mert eddigi azt mondom simán veri bármelyiket HollandiaNB2
Igaz. De ha valaki azt mondja a VB előtt, hogy Görögország vagy Costa Rica a legjobb 8 között lesz, szimplán kiröhögöm.Burkus
mákos a sorsolásuk, sajnos van ilyenNB2
Costa Ricáé tényleg az volt Uruguayjal, Angliával és Olaszországgal...iktriad
3 szar csapat + ők.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 649
Mondjuk a gyep kinézete is megérne egy misét...barna földfoltok, barna földfoltok mindenhol... 😀peach
Ott lekopott a zöld festék.iktriad
vagy a bírói spray mostanra kimarta
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 310 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a görögök rohadt mákosak, mert az ő stílusuknak ez a costa ricai csapat nagyon jó
ahhoz nem annyira jók, hogy simán kipasszolják őket, sokat hibáznak, plusz jóval kisebbek, tehát felívelésnél, szögletnél van esélyük fejelni
mondjuk ha én holland drukker lennék dörzsölném a tenyerem, mert eddigi azt mondom simán veri bármelyiket HollandiaNB2
Igaz. De ha valaki azt mondja a VB előtt, hogy Görögország vagy Costa Rica a legjobb 8 között lesz, szimplán kiröhögöm.Burkus
mákos a sorsolásuk, sajnos van ilyenNB2
Costa Ricáé tényleg az volt Uruguayjal, Angliával és Olaszországgal...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 427 — nabege2@yahoo.com
a görögök rohadt mákosak, mert az ő stílusuknak ez a costa ricai csapat nagyon jó
ahhoz nem annyira jók, hogy simán kipasszolják őket, sokat hibáznak, plusz jóval kisebbek, tehát felívelésnél, szögletnél van esélyük fejelni
mondjuk ha én holland drukker lennék dörzsölném a tenyerem, mert eddigi azt mondom simán veri bármelyiket HollandiaNB2
Igaz. De ha valaki azt mondja a VB előtt, hogy Görögország vagy Costa Rica a legjobb 8 között lesz, szimplán kiröhögöm.Burkus
mákos a sorsolásuk, sajnos van ilyen
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Kár hogy arra nem lehetett fogadni hogy kurva szar meccs lesz. Mindenemet ráraktam volna...Hanni
Under 1,5 😉

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 975 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár hogy arra nem lehetett fogadni hogy kurva szar meccs lesz. Mindenemet ráraktam volna...Hanni
volt már ennél sok rosszabbozibozi
Jah és valószínű még lesz is 😛