Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tiszta sárga lap...JC6
Ez is.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ellenfél himnuszának kifütyülése korrekt voltJakehomer
Mindkét részről. 😀

Mi ez a deja vu meccs, hogy ugyanaz vezeti ugyanazoknak a nyolcaddöntőt mint 4 éve? Ha az eredmény is ugyanaz lesz, akkor biztosan hiba van a mártixban. 😀😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tiszta sárga lap...
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Most komolyan ennek a 1,5 perces himnusz szabálynak így mi értelme van meg úgy egyáltalán? Ez valami kabaré volt....Jughead
hogy lehessen csodáskodni a himnuszt így is úgy is eléneklő szurkolókon és játékosokon 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Ellenfél himnuszának kifütyülése korrekt volt

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
Hajrá chile! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
akkor jöjjön a lényeg, a playoff 😊
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 927
Most komolyan ennek a 1,5 perces himnusz szabálynak így mi értelme van meg úgy egyáltalán? Ez valami kabaré volt....
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Höri
6-ig nem akarsz a továbbjutottakról írni egy ilyet?
Vrijbloed
Egyelőre a dobogó van meg:

1. Bosznia
2. Bosznia
3. Hercegovinaulpianus
Kétlem, hogy Höri nem Hercegovinát tenné az első helyre.Schleck
Tudom, tudom, Bosznia - Hercegovina döntő lesz... 😀

A bökkenő csak az, hogy Bosznia kiesett. A továbbjutó 16 csapatot kéne rangsorolni. 😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Höri
6-ig nem akarsz a továbbjutottakról írni egy ilyet?
Vrijbloed
Egyelőre a dobogó van meg:

1. Bosznia
2. Bosznia
3. Hercegovinaulpianus
Kétlem, hogy Höri nem Hercegovinát tenné az első helyre.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Höri
6-ig nem akarsz a továbbjutottakról írni egy ilyet?
Vrijbloed
Egyelőre a dobogó van meg:

1. Bosznia
2. Bosznia
3. Hercegovina


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
brazil meccsen lesz kiállítás 3.90-ért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A kiesett csapatok power rankingja, csupán a 3 VB meccs alapján.

1. Bosznia-Hercegovina - Az egyetlen csapat, amelyiknek tovább kellett volna jutni a labdarúgás aktuális szabályrendszere szerint.

2. Ghána - Fan favorit csapat, amelyet ha másik afrikai helyre sorsolnak be, valószínűleg továbbment volna.

3. Horvátország - A Fred-ügy miatt ők se feltétlen magukban keresik a hibát, de Mexikó ellen túl sokáig vártak a megindulással.

4. Ecuador - Az egyetlen dél-amerikai, aki kiesett, de ez valamelyest papírforma volt, sokkal több nincs bennük, mentek becsülettel.

5. Olaszország - A harmadik európai csapat, amely bírózhat. Fájdalom, hogy nincs más ütőkártyájuk, a jó játékukra nem tudnak hivatkozni mert nem volt.

6. Elefántcsontpart - Rossz time management és dekoncentrált futball, nem érdemeltek továbbjutást, de itt a jobbak között vannak.

7. Portugália - Egy minden bizonnyal sebesült Ronaldóval nem érnek többet, a németek ellen 11 fővel se nyertek volna.

8. Spanyolország - A harmadik meccs gálázása elég volt, hogy bekerüljenek a 3. harmadba.

9. Ausztrália - Sokkal szimpatikusabban küzdöttek mint mondjuk a 2 előttük lévő, de focizni annyira nem tudnak mint ők sajnos. Egy bravúr sem jött.

10. Anglia - A játékuk nem volt reménytelen, más csoportokból tovább tudtak volna jutni, de 1 pont az nem sokra elég még itt sem.

11. Japán - Két meccsükön elaludtam, az utolsót nem néztem. Cserébe az alsó ötnél nem lehettek gyengébbek.

12. Oroszország - Ha Akinfejev normálisan véd, 6 pontjuk is lehetne, de ő nem lehet mentség a förtelmes ötlettelenségre amit Capello bemutatott.

13. Irán - Megérdemelték volna a pontszerzést Argentina ellen, de a zárókörben látszódott, hogy mit tudnak ha gólokat kell szerezniük.

14. Dél-Korea - Agyonverte őket Algéria, a másik két meccsük pedig borzasztó volt.

15. Honduras - Amellett, hogy gyengék, még favágó módjára is adták magukat elő, legtöbb VB-n ez elég lenne az utolsó helyhez.

16. Kamerun - Az 1. perctől azt várták, hogy mehessenek már nyaralni.Höri
6-ig nem akarsz a továbbjutottakról írni egy ilyet?😀

Egy továbbjutók power rankingot, forma, keret, megérzés, stb alapján. 😀
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amire végül ki akartam lyukadni: furcsa pont tőlünk magyaroktól olvasni azt (leginkább a görögök és az USA esetében), hogy nézhetetlen ez a célbunkerfoci. Azért szerintem nagyjából bármelyikünk aláírná azt, hogy a magyar csapat ilyen focit játszva 16 közé jut egy VB-n, vagy akárcsak kijut egy VB-re.Bazzani
Az az igazság, hogy nem biztos, hiszen mikor a Vidi bejutott az EL-csoportkörbe, akkor is sokan fanyalogtak, hogy Sousa taktikája túl defenzív 😀😀😀Höri
Az ilyenek mindenre fanyalognának.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Azért szerintem nagyjából bármelyikünk aláírná azt, hogy a magyar csapat ilyen focit játszva 16 közé jut egy VB-n, vagy akárcsak kijut egy VB-re.Bazzani
Nem akarok moralizálni, de azt sem érzem helyénvalónak, mikor a nacionalista-patriotista alapon való szurkolást összemossuk a "szép játék" és/vagy eredmények kérdéskörrel. Ez amúgy is jóval nehezebben megítélhető dolog annál, hogy ennyivel elintézzük, pláne ha mindenki ilyen célfutballt játszana (játszik?), attól vesztesek még ugyanúgy lennének, lásd az oroszok példáját. Ők ugyanezek elvek mentén vágtak neki ennek a vb-nek, két potyagól miatt meg mehetnek haza.

Én csak a mexikóiakból tudok kiindulni, ahol állandóan azt látom, hogy őrlődnek a saját stílusuk és a célfutball között, de szerencsére mindig az előbbire helyezik inkább a hangsúlyt.

Azt meg természetesen nem az amerikaiak, az olaszok vagy akár a Videoton hibájának tartom, ha valaki nem szórakoztató módon sikereket tud elérni, hanem a labdarúgás borzasztó túlértékeltségét mutatja.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kiesett csapatok power rankingja, csupán a 3 VB meccs alapján.

1. Bosznia-Hercegovina - Az egyetlen csapat, amelyiknek tovább kellett volna jutni a labdarúgás aktuális szabályrendszere szerint.

2. Ghána - Fan favorit csapat, amelyet ha másik afrikai helyre sorsolnak be, valószínűleg továbbment volna.

3. Horvátország - A Fred-ügy miatt ők se feltétlen magukban keresik a hibát, de Mexikó ellen túl sokáig vártak a megindulással.

4. Ecuador - Az egyetlen dél-amerikai, aki kiesett, de ez valamelyest papírforma volt, sokkal több nincs bennük, mentek becsülettel.

5. Olaszország - A harmadik európai csapat, amely bírózhat. Fájdalom, hogy nincs más ütőkártyájuk, a jó játékukra nem tudnak hivatkozni mert nem volt.

6. Elefántcsontpart - Rossz time management és dekoncentrált futball, nem érdemeltek továbbjutást, de itt a jobbak között vannak.

7. Portugália - Egy minden bizonnyal sebesült Ronaldóval nem érnek többet, a németek ellen 11 fővel se nyertek volna.

8. Spanyolország - A harmadik meccs gálázása elég volt, hogy bekerüljenek a 3. harmadba.

9. Ausztrália - Sokkal szimpatikusabban küzdöttek mint mondjuk a 2 előttük lévő, de focizni annyira nem tudnak mint ők sajnos. Egy bravúr sem jött.

10. Anglia - A játékuk nem volt reménytelen, más csoportokból tovább tudtak volna jutni, de 1 pont az nem sokra elég még itt sem.

11. Japán - Két meccsükön elaludtam, az utolsót nem néztem. Cserébe az alsó ötnél nem lehettek gyengébbek.

12. Oroszország - Ha Akinfejev normálisan véd, 6 pontjuk is lehetne, de ő nem lehet mentség a förtelmes ötlettelenségre amit Capello bemutatott.

13. Irán - Megérdemelték volna a pontszerzést Argentina ellen, de a zárókörben látszódott, hogy mit tudnak ha gólokat kell szerezniük.

14. Dél-Korea - Agyonverte őket Algéria, a másik két meccsük pedig borzasztó volt.

15. Honduras - Amellett, hogy gyengék, még favágó módjára is adták magukat elő, legtöbb VB-n ez elég lenne az utolsó helyhez.

16. Kamerun - Az 1. perctől azt várták, hogy mehessenek már nyaralni.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amire végül ki akartam lyukadni: furcsa pont tőlünk magyaroktól olvasni azt (leginkább a görögök és az USA esetében), hogy nézhetetlen ez a célbunkerfoci. Azért szerintem nagyjából bármelyikünk aláírná azt, hogy a magyar csapat ilyen focit játszva 16 közé jut egy VB-n, vagy akárcsak kijut egy VB-re.Bazzani
Az az igazság, hogy nem biztos, hiszen mikor a Vidi bejutott az EL-csoportkörbe, akkor is sokan fanyalogtak, hogy Sousa taktikája túl defenzív 😀😀😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy nálam a jenki válogatott most vesztette el "ártatlanságát", annyira előtérbe helyezték az eredményességet, hogy teljesen nézhetetlenné vált a játékuk, sajnos mocsok mákjuk volt, így utóbb még tényleg elhiszik, hogy ez az ő futballjuk, holott közel sembaggio
Erre már akkor is válaszolni akartam, csak telefonról valamiért nem engedte.
Azon részével egyetértek, hogy az USA játéka két meccsen is egy "nem nézőcsalogató" célfoci volt. Az elsőn gyorsan vezetést szereztek majd elveszítették a csapat legjobb játékosát/csatárát és ez alapjaiban változtatta meg a játékukat. Én borítékolom, hogy ha Altidore nem sérül meg akkor egy jóval támadóbb jellegű focit produkáltak volna, természetesen nem figyelmen kívül hagyva az eredményességet.
Sajnos a pad nagyon gyenge, de Jozy visszatérésével merőben más lesz a játékuk a belgák ellen és szerintem meglepetést is okozhatnak a számomra eddig nem túl meggyőző Hazardék ellen.
Amire végül ki akartam lyukadni: furcsa pont tőlünk magyaroktól olvasni azt (leginkább a görögök és az USA esetében), hogy nézhetetlen ez a célbunkerfoci. Azért szerintem nagyjából bármelyikünk aláírná azt, hogy a magyar csapat ilyen focit játszva 16 közé jut egy VB-n, vagy akárcsak kijut egy VB-re.
És akkor még arról nem is beszéltem, hogy a portugálok ellen (szerintem) jó focit játszva az utolsó percben kaptak a jenkik egy gólt abban a hosszabbításban aminek nem is kellett volna odáig tartania. Ha az a gól nincs akkor a németek ellen sokkal könnyedebben játszva lehetett volna egy sokgólos támadófocis meccs a csoportgyőzelemért. Akkor most mindenki tapsolna nekik, hogy milyen remek kis csapat ez.
Vagy most Ghánában boldogabbak az emberek, hogy szép játékkal kiestek?

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!


nemtudom volt-e már,Jack Bauer és a soccer 😀

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Kolumbia-Mejico döntő, nem is kérdésJakehomer
vegre valakinek van esze, de a klasszik ostermelo bowl az a
kolumbia-hollandia rangado lenne

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/szamarasz-halaja-kihozatja-braziliaba-11-eves-down-szindromas-baratjat-2345895

RESPECT!

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Álomcsapat a fantasy pontszámok alapján

A-csapat

Enyeama (Nigéria)
Hummels (Németo), Marquez (Mexikó), Van Buyten (Belgium), G.Gonzalez (Costa Rica), Sakho (Franciao)
James (Kolumbia), Shaqiri (Svájc), Rakitic (Horváto)
Neymar (Brazília), Müller (Németo)

B-csapat:

Dominguez (Ecuador)
Duarte (Costa Rica), Rojo (Argentina), Rodriguez (Svájc), Omeruo (Nigéria)
Cuadrado (Kolumbia), K.Asamoah (Ghána), Pjanic (Bosznia)
Messi (Argentína), Benzema (Franciao), Robben (Hollandia)

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék egy kis játék lehetőség erre focimentes napra:

 sportgeza.hu/futball/2014/vb/cikkek/igyalakulmajdavb/
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Azért ennyi folyamatos vb meccs nézés után, jól esik ez a mai nap foci nélkül 😊 Végre egy picit lehet pihenni...😊NB2
😀
figyi, most egy picit Sobri leszek:
miért, Téged kényszerítenek, hogy nézd?😉slowmotion
Anyám szokta kérdezni, hogy a pisztolyos ember ott állt mögötted?😊

Chile-Kolumbia-Francia-Német-Mexikó-Costa Rica-Argentína-Belgium továbbjutókat szeretnék amúgy.
egy nem német, francia, argentin nem továbbjutáson nagyon meglepődnék, a többinél azért a labda gömbölyű
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
Azért ennyi folyamatos vb meccs nézés után, jól esik ez a mai nap foci nélkül 😊 Végre egy picit lehet pihenni...😊NB2
😀
figyi, most egy picit Sobri leszek:
miért, Téged kényszerítenek, hogy nézd?😉