Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Kolumbia-Mejico döntő, nem is kérdésJakehomer
inkább Kolumbia-Hollandia lesz az 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 422 — nabege2@yahoo.com
Azért ennyi folyamatos vb meccs nézés után, jól esik ez a mai nap foci nélkül 😊 Végre egy picit lehet pihenni...😊
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 644
Akkor így fest az ágrajz esetleg ki is lehet tenni és frissíteni. Annyi csavar van, olvastam valahol, hogy az elődöntőknél megkeverik a dolgokat (tehát mondjuk nem Brazil-Francia és Holland-Argentin elődöntő lenne, hanem mondjuk Argentin-Francia és Brazil-Holland) de ez nem biztos.:

Felső:
Bra-Chi
Col-Uru

Fra-Nig
Ger-Alg

Alsó:

Hol-Mex
Costa Rica-Görög

Arg-Svájc
Belga-Usa

Lehet tippelgetni 😀dande
sima Bra- Arg a vége ,nem túl bonyolult sajna... otthon vannak...ezek mind...ozibozi
reggel meg is fogadom, mert az egyenlegem megsérült a nap végére...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
Kolumbia-Mejico döntő, nem is kérdésJakehomer
Drug Bowl?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
a legjobb 16-ból 3 országnak nincs köztünk szimpatizánsa: Nigéria, Algéria és Costa Rica.

[már késő jelentkezni divatok!]Höri
a legjobb nyolc között már nem lesz ilyen, ne félj
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Kolumbia-Mejico döntő, nem is kérdés

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
courtois remélem kifogja messiék szemét is a negyeddöntőben, jó lenne ha legjobb 4-ig jutnának. (usa impotens fociját szerintem nem lesz nehéz megállítani)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez pedig időpontokkal az NSO oldaláról de ez nem teljesen ágrajz szerint van:

NYOLCADDÖNTŐ
Június 28.
Brazília (A/1)–Chile (B/2) Belo Horizonte 18.00
Kolumbia (C/1)–Uruguay (D/2) Rio de Janeiro 22.00
Június 29.
Hollandia (B/1)–Mexikó (A/2) Fortaleza 18.00
Costa Rica (D/1)–Görögország (C/2) Recife 22.00
Június 30.
Franciaország (E/1)–Nigéria (F/2) Brazíliaváros 18.00
Németország (G/1)–Algéria (H/2) Porto Alegre 22.00

Július 1.

Argentína (F/1)–Svájc (E/2) Sao Paulo 18.00
Belgium (H/1)–Egyesült Államok (G/2) Salvador 22.00
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 644
Akkor így fest az ágrajz esetleg ki is lehet tenni és frissíteni. Annyi csavar van, olvastam valahol, hogy az elődöntőknél megkeverik a dolgokat (tehát mondjuk nem Brazil-Francia és Holland-Argentin elődöntő lenne, hanem mondjuk Argentin-Francia és Brazil-Holland) de ez nem biztos.:

Felső:
Bra-Chi
Col-Uru

Fra-Nig
Ger-Alg

Alsó:

Hol-Mex
Costa Rica-Görög

Arg-Svájc
Belga-Usa

Lehet tippelgetni 😀dande
sima Bra- Arg a vége ,nem túl bonyolult sajna... otthon vannak...ezek mind...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor így fest az ágrajz esetleg ki is lehet tenni és frissíteni. Annyi csavar van, olvastam valahol, hogy az elődöntőknél megkeverik a dolgokat (tehát mondjuk nem Brazil-Francia és Holland-Argentin elődöntő lenne, hanem mondjuk Argentin-Francia és Brazil-Holland) de ez nem biztos.:

Felső:
Bra-Chi
Col-Uru

Fra-Nig
Ger-Alg

Alsó:

Hol-Mex
Costa Rica-Görög

Arg-Svájc
Belga-Usa

Lehet tippelgetni 😀
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 644
...ha ezek után Capello marad, akkor nagy baj lesz 4 év múlva.... gyerünk tovább !
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a legjobb 16-ból 3 országnak nincs köztünk szimpatizánsa: Nigéria, Algéria és Costa Rica.

[már késő jelentkezni divatok!]

több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 927
undorító patkány banda, miért nincsenek felakasztva...(N)ozibozi
Inkább azon kellene megint elgondolkozni, hogy milyen "komoly" szabályrendszer az, mely egy ilyen helyzetben a kispadon levő játékosnak felmutatott sárga lapos figyelmeztetésben látja a megfelelő szankcionálást...baggio
Ahogy mondod én is ezen röhögtem a legnagyobbat, hogy a bíró még utáni majdnem 1 percig keresi. 😀 Hát ki az a hülye, aki egy retkes sárga lapért nem vállalja be, hogy a csapatának szurkolókon kívül mindenki utálja 10 kemény percig, de az ő csapata közelebb kerüljön a győzelemhez? 😀

Már-már szokásos mottómat írnám le: "Ne a játékost, hanem a játékot utáld", ő csak kihasználja, hogy szar a szabályzat. 😉
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 644
ezt a kalap kúrta el...😕 a kibaszott 'olasztaktikájával' hátrafelénincselőre már régen...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Jól elröhögcséltek azon, hogy Algériában páran meghaltak az utcán, zseniális, mintha egy paródia lenne

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
undorító patkány banda, miért nincsenek felakasztva...(N)ozibozi
Inkább azon kellene megint elgondolkozni, hogy milyen "komoly" szabályrendszer az, mely egy ilyen helyzetben a kispadon levő játékosnak felmutatott sárga lapos figyelmeztetésben látja a megfelelő szankcionálást...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a kommentátor kész... 😀

Kurva jó belga nőre: "ő inkább hiányzik". 😀Vrijbloed
Ahhoz képest, hogy P. Fülöp last minute került a csapatba, minőségben simán veri a MezeiD - Melczer duót. Nem nagy teljesítmény, de azért ne vegyük ezt el tőle.iktriad
Vakok kozt a felszemu a kiraly.

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 644
undorító patkány banda, miért nincsenek felakasztva...(N)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 972 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy akit érdekel... ha van ilyen itt...😀 holnap 17 órától Super Bowl ismétlés sport1Chargers LT
Amúgy akit érdekel... ha van ilyen itt...😀 holnap 17 órától Super Bowl ismétlés sport1Chargers LT
El ne spoilerezd 😛
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Amúgy akit érdekel... ha van ilyen itt...😀 holnap 17 órától Super Bowl ismétlés sport1

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nah Gundi elkezdte amit én is akartam😊 szóval a 7 kiesett európaiból 5 csoportgyőztes volt ám. És mindegyik kilátástalan játékkal is búcsúzott. Csak az a kérdés mi változott kb fél év alatt???NB2
Nem volt elég harapós az a 7 válogatott.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez a kommentátor kész... 😀

Kurva jó belga nőre: "ő inkább hiányzik". 😀Vrijbloed
Ahhoz képest, hogy P. Fülöp last minute került a csapatba, minőségben simán veri a MezeiD - Melczer duót. Nem nagy teljesítmény, de azért ne vegyük ezt el tőle.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 249 — Cowboys fan
Lol, elrugja a labdat a csere, feregStez
Szerintem rohadt nagy jelenet volt. 😀 A hülye bíró meg még 45 másodpercig kereste őt, az edző meg kérdezgette, hogy én miért én nem tettem semmit... 😀Jughead
Nagyon nagy jelenet volt tenyleg.Kurva szep torna egyebkent, fetrengesek tomkelege, idohuzasok, konyoklesek, bunyok, birou hibak... A meccsek jok, de allandoan bele kell ronditani ezekkel..Stez
bár döntetlenre tettem, de ez azért akkora féregség volt, hogy járt volna a szopóálarc a berbereknek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nah Gundi elkezdte amit én is akartam😊 szóval a 7 kiesett európaiból 5 csoportgyőztes volt ám. És mindegyik kilátástalan játékkal is búcsúzott. Csak az a kérdés mi változott kb fél év alatt???NB2
A tolódás minősége klíma.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, elrugja a labdat a csere, feregStez
Szerintem rohadt nagy jelenet volt. 😀 A hülye bíró meg még 45 másodpercig kereste őt, az edző meg kérdezgette, hogy én miért én nem tettem semmit... 😀Jughead
Nagyon nagy jelenet volt tenyleg.Kurva szep torna egyebkent, fetrengesek tomkelege, idohuzasok, konyoklesek, bunyok, birou hibak... A meccsek jok, de allandoan bele kell ronditani ezekkel..