NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
JC6
5 hszt nehéz visszaolvasni.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Itt a probléma.Tudom hogy kurva nagy közhely, de egy világversenyen nem a sztárok száma számít, hanem az ott mutatott játék. Ezért értetlenkedik az emberek többsége, hogy mekkora nagy meglepetés hogy az angolok és az olaszok kiestek, Costa Rica meg továbbment tükörsimán... Pedig a játék képe alapján ez nem meglepetés hanem realitás. Világsztárok ide vagy oda.
eaglesmcnabb
nézőpont kérdése, hogy figyelembe vesszük-e a pályára rakott teljesítményen túl azt is, hogy kik rakják azt oda, szóval ebből a szempontból igaz lehetne a párhuzam. de amiért mégsem így van az az, hogy a görögök totál esetleges csapat benyomását keltették támadásban, az olaszok pedig közel sem.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
azé' kövezzetek meg, de Csellónak bár bőven kijárt a büntiből, mert amúgy egy alattomos sunyi geci tapló. a legfőbb skillje amúgy nem a szerelés és a fejelés, hanem hogy addig baszogassa a csatárt, amíg az törleszt, és akkor gyönyörűen alakítással eljátssza a nagyhalált.

és mindezt attól függetlenül mondom, hogy Suarez is egy agyatlan barom, aki ismét megmutatta, miért az övé a második lépés (általában) a sakktáblán.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Kibekkelték az EB-t, az olaszok is ugyanazt csinálták 2 évre rá a VB-n. De ha vak vagyok Jake és nem így volt nyugodtan javíts ki. Gólözönre nem igen emlékszem arról a vb-ről az olaszoktóleaglesmcnabb
azért azt nyilván nem gondolod komolyan, hogy ugyanaz volt a 2 szituáció. egy abszolút outsider érthetetlenül masszív védekezéssel, ad-hoc támadójátékkal kifogva a 2000-ből pont azt az 1 hónapot, amikor összejött a siker kontra egy világsztárokkal, az egyik legerősebb kerettel, a legerősebb védelemmel rendelkező, majd a tornán parádésan védekező, góllövésben, támadójátékban bőven a torna elitjében teljesítő, eleve esélyes sikere.
egyébként 7 meccsen 12 gólt lőttek az olaszok. ennél jobb gólátlaga csak a németeknek, az argentinoknak, a braziloknak és a spanyoloknak volt. de a németeket kivéve mindenki minimum 2-vel kevesebbet játszott.

Amúgy minden meccsen rúgtak gólt, ha nem csal az emlékezetem, pedig nem volt épkézláb csatár a keretben.
Jakehomer
toni akkoriban azért fosta a gólokat, meg gilardinoból is "kinézhető" volt egy szép karrier. és persze ott volt inzaghi is 😊. nem volt ez olyan gyenge csapatrész nevek alapján.lucy liu
meg hát Del Piero, még ha nem is ő döntötte el az elődöntőt (csak bebiztosította)
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Alsó:Hollandia-Horvát
dande
Ha ezt baggio megtudja... xDMatthew99
irgumburgum, én th-val írom a nevem! :p
baggio
Robertho Baggio? 😀Shilkor
Báddzsó Róberth szerepel az anyakönyvi kivonatomban, itt csak olaszosítottam egy kicsit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Suarez xD xD xD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Alsó:Hollandia-Horvát
dande
Ha ezt baggio megtudja... xDMatthew99
irgumburgum, én th-val írom a nevem! :p
baggio
Robertho Baggio? 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Alsó:Hollandia-Horvát
dande
Ha ezt baggio megtudja... xDMatthew99
irgumburgum, én th-val írom a nevem! :p

de szerintem leszarnánk, ha mieink minden meccsen, egy, az ellenfél tarkójáról bepattanó góllal nyernénk és lennénk bajnokok...........csi77
én még ebben sem vagyok biztos, épp ez a magyaros gőg részben az oka például, hogy egyetlen épkézláb védőjátékost nem tudunk kinevelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Alsó:Hollandia-Horvát
dande
Ha ezt baggio megtudja... xDMatthew99
bocs javítottam
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Alsó:Hollandia-Horvát
dande
Ha ezt baggio megtudja... xD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy nézem izgalmas napotok volt, én tegnap csak az utolsó negyedórát láttam az esti meccsekből. Az elefántcsontpartiakat kicsit sajnálom de hát ez van. Viszont Kolumbiát nem nagyon szeretem, azonban Pekerman miatt szurkolok nekik, meg jól is megy. Hihetetlen az-az edző emberileg is! Ha vlakiről akkor róla tudtam, hogy be fogja állítani Mondragont ha teheti. Óriási húzás volt!!!!! Nagyon sajnáltam, hogy anno lemondott és persze nem marasztalták,pedig nem az ő sara volt az a VB kiesés. Ha maradt volna az argentinoknál szerintem már VB győztesek lennének. S most Kolumbiával is meglepetést okozhat..

Egy kis segítség: az ágak végül valószínű!!!! így alakulnak

Felső: Brazil-Chile
Kolumbia-Uru
Francia-Nig/Irán
Német-Orosz/algr

Alsó:Hollandia-Mexico
Costa Rica-Görög
Arg-Svájc/Ecuador
Belga-Usa

Félkövérrel akit szeretnék 😀

Ma talán az esti meccseket már tudom nézni, de az argentinok miatt már nem kell izgulnom, azért remélem a csoportelsőség meglesz 😛 Jó szurkolást nektek!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Nem, basszátok meg az a baj, hogy 30 éve kénytelenek vagyunk más csapatoknak szurkolni az eb-ken, vb-ken, ki-ki ízlése szerint. Lehet, hogy egyik szebben, több góllal játszik, másik defenzívebben eredményes, de szerintem leszarnánk, ha mieink minden meccsen, egy, az ellenfél tarkójáról bepattanó góllal nyernénk és lennénk bajnokok...........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért azt nyilván nem gondolod komolyan, hogy ugyanaz volt a 2 szituáció. egy abszolút outsider érthetetlenül masszív védekezéssel, ad-hoc támadójátékkal kifogva a 2000-ből pont azt az 1 hónapot, amikor összejött a siker kontra egy világsztárokkal, az egyik legerősebb kerettel, a legerősebb védelemmel rendelkező.
.lucy liu
Itt a probléma.Tudom hogy kurva nagy közhely, de egy világversenyen nem a sztárok száma számít, hanem az ott mutatott játék. Ezért értetlenkedik az emberek többsége, hogy mekkora nagy meglepetés hogy az angolok és az olaszok kiestek, Costa Rica meg továbbment tükörsimán... Pedig a játék képe alapján ez nem meglepetés hanem realitás. Világsztárok ide vagy oda.
Mindkét csapat kiemelkedő focit produkált, amikor nyert - ezért nyertek ugye -, akinek ehhez gólözön kell, az nem érti a soccert. Ami persze nem tragédia, pláne ezen az oldalon.🏈Jakehomer
Egy szóval sem mondtam hogy ahhoz gólözön kell. Arra akartam kilyukadni hogy 2004-ben és 2006-ban is elsősorban a bivalyerős védelme miatt nyert a győztes, ilyen téren nem történt nagy előrelépés.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bezony. Holnap jön is a nyilatkozat majd az MLSZ-ből, hogy nincs nagy kaki, a példa mutatja, hogy még mi is lehetünk világbajnokok.peterk2005
viszont Európa top8-as (lehet top5-ös) válogatottját kaptuk meg a selejtezőkön, szóval nem lesz szégyen a 8-1.Höri
A Top 5-8 kicsoda? Anglia, Spanyolország, Olaszország, Horvátország, ilyesmik?ulpianus
a továbbjutókra gondoltam :p

több mint 10 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Kibekkelték az EB-t, az olaszok is ugyanazt csinálták 2 évre rá a VB-n. De ha vak vagyok Jake és nem így volt nyugodtan javíts ki. Gólözönre nem igen emlékszem arról a vb-ről az olaszoktóleaglesmcnabb
azért azt nyilván nem gondolod komolyan, hogy ugyanaz volt a 2 szituáció. egy abszolút outsider érthetetlenül masszív védekezéssel, ad-hoc támadójátékkal kifogva a 2000-ből pont azt az 1 hónapot, amikor összejött a siker kontra egy világsztárokkal, az egyik legerősebb kerettel, a legerősebb védelemmel rendelkező, majd a tornán parádésan védekező, góllövésben, támadójátékban bőven a torna elitjében teljesítő, eleve esélyes sikere.
egyébként 7 meccsen 12 gólt lőttek az olaszok. ennél jobb gólátlaga csak a németeknek, az argentinoknak, a braziloknak és a spanyoloknak volt. de a németeket kivéve mindenki minimum 2-vel kevesebbet játszott.

Amúgy minden meccsen rúgtak gólt, ha nem csal az emlékezetem, pedig nem volt épkézláb csatár a keretben.
Jakehomer
toni akkoriban azért fosta a gólokat, meg gilardinoból is "kinézhető" volt egy szép karrier. és persze ott volt inzaghi is 😊. nem volt ez olyan gyenge csapatrész nevek alapján.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De amúgy elsősorban a görögöket akartam megvédeni az előbb, az a 2004-es csapatuk baromi igazságtalanul van ennyire lenézve az egyszeri nézők által, az egy dolog, hogy nehéz volt nekik gólt lőni, de önmagában ettől még sehová nem jutottak volna Zagorakisz és Szeitaridisz zsenialitása nélkül.Jakehomer
És ott volt a görög Beckham, Tsiartas is. 😊

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Teljesen megérdemelték a görögök!
Pláne hogy előző meccsen 10 emberrel kivédekezték a nipponokat! A 8-ba jutás sem kizárt, bár a legnagyobb az lenne ha 10 év után a VB-t is megnyernék 😀eaglesmcnabb
Akkor az összes cipőmet, labdámat és foci ruházatomat elégetem, és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóst, ezt most itt megfogadom. El is raktározhatjátok. 😀Hanni
valljuk be az olaszok 2006-os VB-győzelme sem volt túl nagy upgrade a 2004-es görög siker után, ha azt túléltük ez már meg se fog kottyanni. 😀
eaglesmcnabb
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.Jakehomer
Az olaszok csak unalmasan játszva tudnak VB-t nyerni. Ha jól játszik a csapat, kiesnek.peterk2005
Húha... Az olaszoknak egy unalmas meccsük volt 2006-ban, az is az ukránok miatt, a németek elleni elődöntő meg all time vb klasszikus. Persze akinek a közel tökéletes védekezés unalmas, az magára vessen :p Amúgy minden meccsen rúgtak gólt, ha nem csal az emlékezetem, pedig nem volt épkézláb csatár a keretben.

De amúgy elsősorban a görögöket akartam megvédeni az előbb, az a 2004-es csapatuk baromi igazságtalanul van ennyire lenézve az egyszeri nézők által, az egy dolog, hogy nehéz volt nekik gólt lőni, de önmagában ettől még sehová nem jutottak volna Zagorakisz és Szeitaridisz zsenialitása nélkül.Jakehomer
meg hát Harisztesz, az Ítéletvégrehajtó nélkül 😊
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.Jakehomer
Az olaszok csak unalmasan játszva tudnak VB-t nyerni. Ha jól játszik a csapat, kiesnek.peterk2005
hát azért lol...2006-ban a 7 meccsen csak 2 gólt kaptak (azért egy VB ez nem gyenge stat), sok meccsen jól játszottak, főleg a vége felé, amikor kellett. Pl a németek ellen is remekül tolták. Abban az olasz csapatban több világklasszis is volt.Chargers LT
görögöknek se volt szar meccsük az EB egyenes kieséses szakaszában, és egy bivalyerős csoportból jutottak tovább. Kibekkelték az EB-t, az olaszok is ugyanazt csinálták 2 évre rá a VB-n. De ha vak vagyok Jake és nem így volt nyugodtan javíts ki. Gólözönre nem igen emlékszem arról a vb-ről az olaszoktóleaglesmcnabb
Mindkét csapat kiemelkedő focit produkált, amikor nyert - ezért nyertek ugye -, akinek ehhez gólözön kell, az nem érti a soccert. Ami persze nem tragédia, pláne ezen az oldalon.🏈

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Teljesen megérdemelték a görögök!
Pláne hogy előző meccsen 10 emberrel kivédekezték a nipponokat! A 8-ba jutás sem kizárt, bár a legnagyobb az lenne ha 10 év után a VB-t is megnyernék 😀eaglesmcnabb
Akkor az összes cipőmet, labdámat és foci ruházatomat elégetem, és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóst, ezt most itt megfogadom. El is raktározhatjátok. 😀Hanni
valljuk be az olaszok 2006-os VB-győzelme sem volt túl nagy upgrade a 2004-es görög siker után, ha azt túléltük ez már meg se fog kottyanni. 😀
eaglesmcnabb
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.Jakehomer
Az olaszok csak unalmasan játszva tudnak VB-t nyerni. Ha jól játszik a csapat, kiesnek.peterk2005
Húha... Az olaszoknak egy unalmas meccsük volt 2006-ban, az is az ukránok miatt, a németek elleni elődöntő meg all time vb klasszikus. Persze akinek a közel tökéletes védekezés unalmas, az magára vessen :p Amúgy minden meccsen rúgtak gólt, ha nem csal az emlékezetem, pedig nem volt épkézláb csatár a keretben.

De amúgy elsősorban a görögöket akartam megvédeni az előbb, az a 2004-es csapatuk baromi igazságtalanul van ennyire lenézve az egyszeri nézők által, az egy dolog, hogy nehéz volt nekik gólt lőni, de önmagában ettől még sehová nem jutottak volna Zagorakisz és Szeitaridisz zsenialitása nélkül.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Gólözönre nem igen emlékszem arról a vb-ről az olaszoktóleaglesmcnabb
ÉN amióta nézek focit nem emlékszem gólözönre az olaszoktól 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.Jakehomer
Az olaszok csak unalmasan játszva tudnak VB-t nyerni. Ha jól játszik a csapat, kiesnek.peterk2005
hát azért lol...2006-ban a 7 meccsen csak 2 gólt kaptak (azért egy VB ez nem gyenge stat), sok meccsen jól játszottak, főleg a vége felé, amikor kellett. Pl a németek ellen is remekül tolták. Abban az olasz csapatban több világklasszis is volt.Chargers LT
görögöknek se volt szar meccsük az EB egyenes kieséses szakaszában, és egy bivalyerős csoportból jutottak tovább. Kibekkelték az EB-t, az olaszok is ugyanazt csinálták 2 évre rá a VB-n. De ha vak vagyok Jake és nem így volt nyugodtan javíts ki. Gólözönre nem igen emlékszem arról a vb-ről az olaszoktól

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!