NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Szerencséje Európának, hogy 4 amerikaiból csak egy lehet ott az egyik ágon az elődöntőben.
Nyolcaddöntőben lehet Argentína-Ecuador, szóval onnan is elszáll valaki.

Kíváncsi vagyok a többi meccsre, de most már nem igazán sikerültek a fordítások. Az utsó fordulóban aki lőtte az elsőt, az nyert is.NB2
Azért erre ne tegyél nagy pénzt, vagy ha tudsz valamit amit én nem akkor szólj 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Az a vicc, hogy a KP-csatársoruk szerintem top10-es. Erre beállnak deffelni amikor simán ütnék azokat a görögöket akiknek támadniuk kell.
Összeszerencsétlenkednek egy gólt, szopnak 40-50 percet, hogy kiegyenlítsenek, majd beállnak pont ugyanabba a fos tingli tangli defenzív játékra amiből már 1x gólt szoptak.
Kurvára megérdemlik hogy kiessenek, mert ennyire debil bandát szövkapostól, nagy Drogbástól, szépek a cseleim,de azért se adom le emberestül én még nem láttam.
Értem hogy aftrikaiak, de basszus többszörös angol bajnokok, kupagyőztesek, BL győztesek,spanyol bajnokok adják a keret magját. Leggyengébb posztjuk a kapus, mégis kb. csak benne láttam a kulcsát, meg a Bony gyerekben volt meg a szikra, hogy az ország legnagyobb sikerét megvalósítsák.
És akkor megy a hiszti a prémiumokon meg minden, hát le kéne szállniuk a földre. Kb egyenes utuk volt a 8-ba,
a görögök megtették azt a szívességet, hogy rúgtak végtelen kapufát és óriási ziccereket hagytak ki, nekik annyit kellett volna, hogy azt csinálják végig amit tudnak.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Itt a 11-es előtti szituáció
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
ESPN-es bracketemben már most sok a piros 😀 bár zöldülni fog talán a következő pár napbanChargers LT
nocsak, kizárásokra számítasz? 😀Höri
nem bánnám Uruguay kizárását és a mexikói bíró elásását, de most nem erre gondoltam 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Bezony. Holnap jön is a nyilatkozat majd az MLSZ-ből, hogy nincs nagy kaki, a példa mutatja, hogy még mi is lehetünk világbajnokok.peterk2005
viszont Európa top8-as (lehet top5-ös) válogatottját kaptuk meg a selejtezőkön, szóval nem lesz szégyen a 8-1.Höri
A Top 5-8 kicsoda? Anglia, Spanyolország, Olaszország, Horvátország, ilyesmik?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
Szerencséje Európának, hogy 4 amerikaiból csak egy lehet ott az egyik ágon az elődöntőben.
Nyolcaddöntőben lehet Argentína-Ecuador, szóval onnan is elszáll valaki.

Kíváncsi vagyok a többi meccsre, de most már nem igazán sikerültek a fordítások. Az utsó fordulóban aki lőtte az elsőt, az nyert is.
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Teljesen megérdemelték a görögök!
Pláne hogy előző meccsen 10 emberrel kivédekezték a nipponokat! A 8-ba jutás sem kizárt, bár a legnagyobb az lenne ha 10 év után a VB-t is megnyernék 😀eaglesmcnabb
Akkor az összes cipőmet, labdámat és foci ruházatomat elégetem, és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóst, ezt most itt megfogadom. El is raktározhatjátok. 😀Hanni
valljuk be az olaszok 2006-os VB-győzelme sem volt túl nagy upgrade a 2004-es görög siker után, ha azt túléltük ez már meg se fog kottyanni. 😀
eaglesmcnabb
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.Jakehomer
Az olaszok csak unalmasan játszva tudnak VB-t nyerni. Ha jól játszik a csapat, kiesnek.peterk2005
hát azért lol...2006-ban a 7 meccsen csak 2 gólt kaptak (azért egy VB ez nem gyenge stat), sok meccsen jól játszottak, főleg a vége felé, amikor kellett. Pl a németek ellen is remekül tolták. Abban az olasz csapatban több világklasszis is volt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ESPN-es bracketemben már most sok a piros 😀 bár zöldülni fog talán a következő pár napbanChargers LT
nocsak, kizárásokra számítasz? 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen megérdemelték a görögök!
Pláne hogy előző meccsen 10 emberrel kivédekezték a nipponokat! A 8-ba jutás sem kizárt, bár a legnagyobb az lenne ha 10 év után a VB-t is megnyernék 😀eaglesmcnabb
Akkor az összes cipőmet, labdámat és foci ruházatomat elégetem, és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóst, ezt most itt megfogadom. El is raktározhatjátok. 😀Hanni
valljuk be az olaszok 2006-os VB-győzelme sem volt túl nagy upgrade a 2004-es görög siker után, ha azt túléltük ez már meg se fog kottyanni. 😀
eaglesmcnabb
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.Jakehomer
Az olaszok csak unalmasan játszva tudnak VB-t nyerni. Ha jól játszik a csapat, kiesnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
ESPN-es bracketemben már most sok a piros 😀 bár zöldülni fog talán a következő pár napban

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Teljesen megérdemelték a görögök!
Pláne hogy előző meccsen 10 emberrel kivédekezték a nipponokat! A 8-ba jutás sem kizárt, bár a legnagyobb az lenne ha 10 év után a VB-t is megnyernék 😀eaglesmcnabb
Akkor az összes cipőmet, labdámat és foci ruházatomat elégetem, és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóst, ezt most itt megfogadom. El is raktározhatjátok. 😀Hanni
valljuk be az olaszok 2006-os VB-győzelme sem volt túl nagy upgrade a 2004-es görög siker után, ha azt túléltük ez már meg se fog kottyanni. 😀
eaglesmcnabb
Ez viccnek jó, de nagy focivaknak kell lenni ahhoz, hogy ezt valaki komolyan gondolja.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Fegyelmezetlen csapat Elelfántcsontpart, nem elég, hogy lusták védekezni, de gyakorlatilag végig ment az óra az utolsó 15 percben.Jughead
Az afrikai csapatok közül sokra jellemző ez. Még jó, mert különben kemény diók lennének az elit csapatoknak is, annyi tehetség játszik náluk. Az európai profi csapatokban 1-2 ilyen játékos pluszt jelent, mert mellettük-mögöttük megvan a fegyelem és a taktikai felkészültség, De ha 11 arikait összeraksz, akkor általában grundfoci lesz belőle. Nagyon látványos, de nyerni ritkán lehet vele.peterk2005
Épp azért lett nézhetetlen az afrika kupa, mert ezt a "fegyelmezett" játékot próbálják rájuk erőltetni, amikor teljesen világos, hogy ez nem megy. Nyilván az eredmények sehogy nem jönnek, de Mexikóban pl. rájöttek, hogy akkor érdemesebb már szépen meghalni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fegyelmezetlen csapat Elelfántcsontpart, nem elég, hogy lusták védekezni, de gyakorlatilag végig ment az óra az utolsó 15 percben.Jughead
Az afrikai csapatok közül sokra jellemző ez. Még jó, mert különben kemény diók lennének az elit csapatoknak is, annyi tehetség játszik náluk. Az európai profi csapatokban 1-2 ilyen játékos pluszt jelent, mert mellettük-mögöttük megvan a fegyelem és a taktikai felkészültség, De ha 11 arikait összeraksz, akkor általában grundfoci lesz belőle. Nagyon látványos, de nyerni ritkán lehet vele.peterk2005
vigyük tovább a sovinizmust, ez főleg a fekete-afrikaiakra lehet ráhúzni. Algéria itt is tudja mit csinál, Egyiptom meg sorra nyerte az ANK-kat.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 760 — 258. §
Szombaton 4 dél-amerikai, vasárnap két-két európai és közép-amerikai lép pályára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fegyelmezetlen csapat Elelfántcsontpart, nem elég, hogy lusták védekezni, de gyakorlatilag végig ment az óra az utolsó 15 percben.Jughead
Az afrikai csapatok közül sokra jellemző ez. Még jó, mert különben kemény diók lennének az elit csapatoknak is, annyi tehetség játszik náluk. Az európai profi csapatokban 1-2 ilyen játékos pluszt jelent, mert mellettük-mögöttük megvan a fegyelem és a taktikai felkészültség, De ha 11 arikait összeraksz, akkor általában grundfoci lesz belőle. Nagyon látványos, de nyerni ritkán lehet vele.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Bezony. Holnap jön is a nyilatkozat majd az MLSZ-ből, hogy nincs nagy kaki, a példa mutatja, hogy még mi is lehetünk világbajnokok.peterk2005
viszont Európa top8-as (lehet top5-ös) válogatottját kaptuk meg a selejtezőkön, szóval nem lesz szégyen a 8-1.Höri
leszarom, ha 9-1 is, csak jól tolódjunk, mert az fontos!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Még mindig hihetetlennek tetszik, hogy mit műveltek a buta feketék a hosszabbításban, semmi veszély nem volt felállt védelem ellen a görögök játékában... Egyébként ha Sio arrébb lép, Szamarasz tuti ellőtte volna a picsába a labdát 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóstHanni
rossz a sorrend, játszani szabad, nézni kár lenne klubfutballt.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Teljesen megérdemelték a görögök!
Pláne hogy előző meccsen 10 emberrel kivédekezték a nipponokat! A 8-ba jutás sem kizárt, bár a legnagyobb az lenne ha 10 év után a VB-t is megnyernék 😀eaglesmcnabb
Akkor az összes cipőmet, labdámat és foci ruházatomat elégetem, és soha többé nem játszom, de még csak nem is nézek gurulóst, ezt most itt megfogadom. El is raktározhatjátok. 😀Hanni
valljuk be az olaszok 2006-os VB-győzelme sem volt túl nagy upgrade a 2004-es görög siker után, ha azt túléltük ez már meg se fog kottyanni. 😀

kolumbiai meccs után elkezdtem parázni hogy ezt a csapatot a brazilok mégis hogy tudnák megcsapni. Egyelőre ők a legjobbak, bár megvárom még a francia-ecuador meccset.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bezony. Holnap jön is a nyilatkozat majd az MLSZ-ből, hogy nincs nagy kaki, a példa mutatja, hogy még mi is lehetünk világbajnokok.peterk2005
viszont Európa top8-as (lehet top5-ös) válogatottját kaptuk meg a selejtezőkön, szóval nem lesz szégyen a 8-1.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Ez az utolsó mi gól volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy juthat tovabb egy ilyen szar válogatott a csoportból.hihetetlen.
Görög costa Rica parosbol valaki 8kozott lesz egy vbn.belegondolni is rossz😀Kenny
Te nézed is a vb-t vagy csak látod az eredményeket és azok alapján írsz be random szavakat ide?Schleck
Costa Rica szepen jatszik de a görögök?45percig fociztak 3 meccsbol.Kenny
Kolumbia ellen nem tudtak volna mást csinálni, akkora tudásbeli különbség van a két csapat között. Japán ellen 10 emberrel egyértelmű volt, hogy védekezniük kell. Ma viszont nagyon veszélyes kontráik voltak, lőttek egy csomó kapufát, teljesen jól játszottak. Mondom úgy, hogy én Elefántcsontpartnak szurkoltam.Schleck
Tradicionalisan nezhetetlen a gorog foci erre probaltam utalni.szamomra legalabbis.ettol fuggetlenul minket ide oda pakolni fognak.
Costa Rica ude szinfolt.majdhogynem a legszebb focit jatszottak a kolumbiaiak utan(akiknel ügye nincs falcao),csak szimplán fura h ez a két válogatott fog po meccset jatszani.lehet rosszul fejeztem ki magam.Kenny
Ha csak ez az oka, akkor pedig kövest JJ módszerét. Gondolj arra, hogy Costa Rica-i mezben az angolok játszanak.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 852 — Omar's Coming Yo!
Hogy juthat tovabb egy ilyen szar válogatott a csoportból.hihetetlen.
Görög costa Rica parosbol valaki 8kozott lesz egy vbn.belegondolni is rossz😀Kenny
Te nézed is a vb-t vagy csak látod az eredményeket és azok alapján írsz be random szavakat ide?Schleck
Costa Rica szepen jatszik de a görögök?45percig fociztak 3 meccsbol.Kenny
Kolumbia ellen nem tudtak volna mást csinálni, akkora tudásbeli különbség van a két csapat között. Japán ellen 10 emberrel egyértelmű volt, hogy védekezniük kell. Ma viszont nagyon veszélyes kontráik voltak, lőttek egy csomó kapufát, teljesen jól játszottak. Mondom úgy, hogy én Elefántcsontpartnak szurkoltam.Schleck
Tradicionalisan nezhetetlen a gorog foci erre probaltam utalni.szamomra legalabbis.ettol fuggetlenul minket ide oda pakolni fognak.
Costa Rica ude szinfolt.majdhogynem a legszebb focit jatszottak a kolumbiaiak utan(akiknel ügye nincs falcao),csak szimplán fura h ez a két válogatott fog po meccset jatszani.lehet rosszul fejeztem ki magam.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most látom csak a Kolumbia meccs összefoglalóját. Hamészből egyszer még aranylabdás lesz basszus.

több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
James Rodríguez bakker...én a Kolumbia meccset néztem, nem bántam meg. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀