NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Csak hogy Müllernek assist-ja is legyen , jól van.

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na végre!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na pl ilyenek miatt vagyok Schleckkel egy véleményen Götzével kapcsolatban. Ez mi volt már megint tőle?iktriad
Jinxtriad Strikes Again.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Na pl ilyenek miatt vagyok Schleckkel egy véleményen Götzével kapcsolatban. Ez mi volt már megint tőle?iktriad
Tor 😉
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Wunderbar

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Csak Schleck miatt 😀 😀 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék Götze 😛
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Klose who?

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛Stez
Linket

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
fél perc alatt 3 különböző módon mondta ki Schweinsteiger nevét 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛Stez
ez esetben előrelépésünk tökéletesen és végérvényesen megkérdőjelezhetetlen lenne 😊Gergőbácsi
Igazából olyan kurvára megérdemelné az a csapat, hogy elmondani nem tudom. Emiatt bosszantó a dolog főleg. De hát persze, nyilván nem tennék meg. 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na pl ilyenek miatt vagyok Schleckkel egy véleményen Götzével kapcsolatban. Ez mi volt már megint tőle?
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛Stez
ez esetben előrelépésünk tökéletesen és végérvényesen megkérdőjelezhetetlen lenne 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛Stez
Ez nem a Tour de France. 😀
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 890
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛Stez
fordított esetben nyilván meg is történt volna...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 890
Lehozta Löw Boatenget, most lesz szarban a kommentátor, a meccsre is kell figyelnie

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vége a testvér háborúnak, Mustfai (már megint...) a pályán Jerome Boateng helyett.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 760 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
És mondom megnézem, hogy Atsu hol játszik, mert tetszik a játéka. Erre látom, hogy a Chelsea tulajdonában van, királyság! 😊Schleck
ezt nem tudni, pff :p első meccsen is jól játszott már, asszem írtam is, h örülök, hogy nálunk van


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mondom megnézem, hogy Atsu hol játszik, mert tetszik a játéka. Erre látom, hogy a Chelsea tulajdonában van, királyság! 😊Schleck
Nem is tudtam, hogy a Premier League engedi a rabszolgatartást. o_o o_o
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöhet Klose,jöhet a rekord.Kenny
Nem szabad, maradjon csak a padon, még a végén gólt lő, ahogy beáll.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Jöhet Klose,jöhet a rekord.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És mondom megnézem, hogy Atsu hol játszik, mert tetszik a játéka. Erre látom, hogy a Chelsea tulajdonában van, királyság! 😊

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Götze engem soha nem fog meggyőzni már szerintem, hogy akkora játékos, mint amekkorára tartják. Bár lehet nem is ez élete fő célja. Én amúgy helyére behoznék valami befejezéshez is kicsit értő játékost, mondjuk Podolskit vagy Schürrlét.Schleck
+1 az egészre.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Götze engem soha nem fog meggyőzni már szerintem, hogy akkora játékos, mint amekkorára tartják. Bár lehet nem is ez élete fő célja. Én amúgy helyére behoznék valami befejezéshez is kicsit értő játékost, mondjuk Podolskit vagy Schürrlét.Schleck
Szerintem kurva jó játékos, de neki teret kell hagyni, hogy kreatívan osztogathassa a lasztikat. Ez szvsz neki nem lesz meg ebben a válogatottban Özilék mellett.