NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megmondtam vagy megmondtam? 😀Jakehomer
Biztos a gamecentert nézed a stream helyett

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 961 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Scheiße.
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
Wow.iktriad
látod Ik így kell ezt 😛 😛

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
Mondjad még! Nyitom a sportingbetet 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 890
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
hatoslottó nyerőszámait ha volnál kedves

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
Tessék tartózkodni a jóslatoktól 😀
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Megmondtam vagy megmondtam? 😀Jakehomer
taníts.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scheiße.
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
Wow.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 961 — Undertaker of the Cleveland graveyard
olééé 1-1 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van megunták az unatkozást 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
lottószámokat😊
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
ÉS tényleg boateng átok nélkül minden jobb


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Megmondtam vagy megmondtam? 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A másik Boateng is lejön.
Csak hogy Müllernek assist-ja is legyen , jól van.gamerkr
Az jól jöhet tiebreakernek a gólkirályi címnél.iktriad
jaja már csak 2 kell és utoléri Benzemát

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ezaz!

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 849 — Omar's Coming Yo!
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
😀😀😀DDDDDDD

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 890
Így Müller már nem fog két gólt rúgni, pedig tetszett az odds 4,50-ért 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.Jakehomer
széééép

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
ezaz

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem maradt Boateng, mi lesz a szpíkerrel? 😊Burkus
Maradnak a testfestős sztorik.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Amúgy baszódjanak meg a Fifánál, hogy az 54-es címet nem veszik el a németektől azok után, hogy kb minden egyes játékos, stb. bevallotta, hogy doppingoltak. 😛Stez
ez esetben előrelépésünk tökéletesen és végérvényesen megkérdőjelezhetetlen lenne 😊Gergőbácsi
Igazából olyan kurvára megérdemelné az a csapat, hogy elmondani nem tudom. Emiatt bosszantó a dolog főleg. De hát persze, nyilván nem tennék meg. 😀Stez
abszolút megérdemelnék, én csak a mostani futballkurzus jelmondatára gondoltam, illetve arra, hogy egy ilyen címvisszaadás minő fényben sütkérezést szülne sokaknak, akik meg sem érdemlik.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Boateng lecserélése volt a nyerő húzás, most Prince leszedése után mindjárt egyenlít Ghána.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Nem maradt Boateng, mi lesz a szpíkerrel? 😊Burkus
A csata a kispadon folyik tovább!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Hopp, kétmillió 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A másik Boateng is lejön.
Csak hogy Müllernek assist-ja is legyen , jól van.gamerkr
Az jól jöhet tiebreakernek a gólkirályi címnél.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 861 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem maradt Boateng, mi lesz a szpíkerrel? 😊