NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Boateng vs. Boateng! 😀iktriad
Még szerencse, hogy testvérek, nem tudna, miről beszélni jeles kommentátorunk egyébként.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boateng vs. Boateng! 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Götze is akkor önzetlen, amikor kivételesen neki kellett volna rálőnie...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Esküszöm, hogy színtévesztők a ghánaiak. Folyamatosan a fehérhez passzolnak.

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Nézd azt a pofátlan Német mindenit, első meccsen tizit kapnak, aztán a semmire is elvárják azt 😀
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
beszéljünk az arcfestésről a meccs kellős közepén. miért ne. érdekes sztori nagyon.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
"A két testvér közül csak az egyik nevethet a meccs végén." És mi van ha X lesz?iktriad
Illetve attól függ min nevetnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Ghána már most több ellenállást mutat, mint Portugália az egész meccsen hétfőn.iktriad
Prince bameg, PRINCE!

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ghána már most több ellenállást mutat, mint Portugália az egész meccsen hétfőn.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 853
Müllernek ez a letolt sportszár már nálunk anno u14-ben is gáz volt
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A két testvér közül csak az egyik nevethet a meccs végén." És mi van ha X lesz?
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ezek az insider infók, bazze...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Löwre vált a kamera és nem fikázik, ez a VB eddig tényleg a meglepetések VB-je.Stez
Ami késik, nem múlik. Már nézi, hogy kibe törölje majd a taknyát ghánai csapatból. 😀iktriad
Áh, szerintem a ghánaiak tanultak és inkább kezet sem fognak Löwwel. 😀
Mondjuk a kapitány szarban lesz, neki muszáj lesz kezet ráznia vele a meccs végén.Stez
Akkor megvan a "szerencsés" kiválasztott.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Löwre vált a kamera és nem fikázik, ez a VB eddig tényleg a meglepetések VB-je.Stez
Ami késik, nem múlik. Már nézi, hogy kibe törölje majd a taknyát ghánai csapatból. 😀iktriad
Áh, szerintem a ghánaiak tanultak és inkább kezet sem fognak Löwwel. 😀
Mondjuk a kapitány szarban lesz, neki muszáj lesz kezet ráznia vele a meccs végén.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Löwre vált a kamera és nem fikázik, ez a VB eddig tényleg a meglepetések VB-je.Stez
Ami késik, nem múlik. Már nézi, hogy kibe törölje majd a taknyát ghánai csapatból. 😀
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Ezt egy NFL fóromun tudhatnánk a legjobban hogy nem lehet végignyomni az egészet teljes gőzön. Ezért nem nyernek a Franciák majd.JayB
ja, ez idén is látszott 😊Dexxter Tailor
Meg ez nem nfl, hanem amfoci fórum, és jobb helyeken az "egészet" végig kell királykodni, hogy bajnok legyél


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Megint Dzsian játszik majd a ghánaiaknál...

Na akkor go England 😀Stez
Szerintem rossz oldalon nyitottad ki a TV újságot. 😊Bazzani
Nem, de hát itt már csak a kokó segít, hogy behaluzzam, hogy egyszer a büdös kurva életbe nekünk is terem babér. 😀Stez
Ha majd megint hazai pályán lesz a VB, talán sikerülhet ez. Csak kell megint egy olyan bírót találni a döntőre, aki szimpatizál veletek, mint '66ban....iktriad
Nem az elődöntős fantomgólra gondolsz? azt 4 éve visszaadták a németeknek kamatostul 😉csaba92
Nem, a 66os döntőben volt egy gól, ami nem volt az(a szovjet bíró állítólag Sztálingrád miatt -is- adta azt meg az angoloknak) . Kicsit több múlott azon, mint 4 éve...iktriad
Igazad van én emlékeztem rosszul
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Löwre vált a kamera és nem fikázik, ez a VB eddig tényleg a meglepetések VB-je.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Müllerhez közel hajolt a bíró de nem dobta el magát. Fejlődik.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, azért anglia is elég rendesen ott van a fasz rossz oldalán? Ugye féreg "Isten keze" Maradona?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint Dzsian játszik majd a ghánaiaknál...

Na akkor go England 😀Stez
Szerintem rossz oldalon nyitottad ki a TV újságot. 😊Bazzani
Nem, de hát itt már csak a kokó segít, hogy behaluzzam, hogy egyszer a büdös kurva életbe nekünk is terem babér. 😀Stez
Ha majd megint hazai pályán lesz a VB, talán sikerülhet ez. Csak kell megint egy olyan bírót találni a döntőre, aki szimpatizál veletek, mint '66ban....iktriad
Nem az elődöntős fantomgólra gondolsz? azt 4 éve visszaadták a németeknek kamatostul 😉csaba92
Nem, a 66os döntőben volt egy gól, ami nem volt az(a szovjet bíró állítólag Sztálingrád miatt -is- adta azt meg az angoloknak) . Kicsit több múlott azon, mint 4 éve...
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 493 — StuG Life
nem is értem mindig ezt hisztit a német bevándorlókkal kapcsolatban, ghána tele van fekákkal, azt ez senkit nem zavar?????

😀

több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Na akkor go England 😀Stez
Szerintem rossz oldalon nyitottad ki a TV újságot. 😊Bazzani
Nem, de hát itt már csak a kokó segít, hogy behaluzzam, hogy egyszer a büdös kurva életbe nekünk is terem babér. 😀Stez
Ha majd megint hazai pályán lesz a VB, talán sikerülhet ez. Csak kell megint egy olyan bírót találni a döntőre, aki szimpatizál veletek, mint '66ban....iktriad
Nem az elődöntős fantomgólra gondolsz? azt 4 éve visszaadták a németeknek kamatostul 😉
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na akkor go England 😀Stez
Szerintem rossz oldalon nyitottad ki a TV újságot. 😊Bazzani
Nem, de hát itt már csak a kokó segít, hogy behaluzzam, hogy egyszer a büdös kurva életbe nekünk is terem babér. 😀Stez
Ha majd megint hazai pályán lesz a VB, talán sikerülhet ez. Csak kell megint egy olyan bírót találni a döntőre, aki szimpatizál veletek, mint '66ban....iktriad
Ugyan mááááááááááááááár

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor go England 😀Stez
Szerintem rossz oldalon nyitottad ki a TV újságot. 😊Bazzani
Nem, de hát itt már csak a kokó segít, hogy behaluzzam, hogy egyszer a büdös kurva életbe nekünk is terem babér. 😀Stez
Ha majd megint hazai pályán lesz a VB, talán sikerülhet ez. Csak kell megint egy olyan bírót találni a döntőre, aki szimpatizál veletek, mint '66ban....