Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
én csak köcsögválogatottat állítok össze, mert braxaé itt nagyon mellément (Suarez hogy maradhatott ki?)



GK: Krul - két védés és szüntelen pofázás köthető a nevéhez, ez ebben a gyenge mezőnyben elég a kezdőhöz
DF1: Cadamuro - a kispadról felugorva kapásból bikázta ki a labdát a stadionból, a vb egyik legszebb jelenete volt
DF2: Pepe - ő Pepe
DF3: Zuniga - neve valószínűleg olyan fogalommá válik Brazíliában, mint Gentile-é vagy Goikoetxea-é Argentínában
DF4: Sakho - itt bajban voltam, de a szép könyökös talán megér egy kezdőt (vagy egy olasz is elférne helyette, nélkülük furcsa egy ilyen 11)
MF1: Song - a piros lapos bundakirály, ha az a kiállítás nem volt előre megtervezett, akkor semmi
MF2: Matuidi - kettős lábszártörés, teljesen véletlenül
MF3: Fellaini - a vb legtöbbet szabálytalankodó játékosa, 19 faultja 0 sárgát ért. Talán vezeklésből nyiratkozott meg
FW1: Rebic - a balkáni mentalitás megtestesítője, ha nem megy a játék, legalább az ellenfél ne maradjon egy darabban!
FW2: Suarez - a fogtündér
FW3: Hulk - színésztársa, Fred sem sokkal jobb, bár utóbbi inkább pancser, Hulk meg igazi díva, végig fetrengett és reklamált
HC: Capello - a heti fizetése nagyobb, mint a torna legjobb edzőjének (Herrera) éves gázsija, 2018-ban még a nyolcaddöntő is összejöhet, addig már csak 45 millió dollárt kell neki leszurkolni (prémiumok és egyéb bónuszok nélkül)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Ochoa - Vlaar,Lugano,Lichsteiner,Blind - Di Maria-Mascherano,J.Rodriquez, - Messi,Neymar,Robben

Herrera Miguel

:cool:
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Howard - Aurier, Hummels, Vlaar, Lahm - Mascherano, Kroos - Neymar, Hámesz, Messi - Van Persie

Jorge Luis Pinto

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
fent az álomcsapatom (Robben kimaradt véletlen, ő Neymar helyett benn lenne)
alul a köcsögvállogatottam (legbénabban teljesítő 11)



itt lehet megcsinálini:  www.fifa.com/worldcup/games/dream-team/index.html
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Azert nagyon bizom benne ,hogy ezektol a nagy okossagoktol ,okfejtesektol holnaptol felviragzik a mai "modern" football....a vilag minden tajan. 😛
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. csi77
Ezt kurvára kikérem magamnak.Vrijbloed
A stílus valóban durvára sikeredett, ezt elismerem, de a többit tartom. Mondtam már neked, hogy a vb alatt ne foglalkozz velem, ahogy én sem veled, mert nem értünk egyet, főleg hogy mindkét csapat döntőbe jutott. Majd július közepétől/végétől én is visszatérek a normális idegállapotba (off - amúgy éppen költözés előtt állunk, ez sem segít könnyedén feldolgozni az eseményeket) 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
te aztán nagyon utálhatod a portugálokat 😊 mondjuk meg is értemvalakis
Fociban mindenkit utálok. Én egy rendes szurkoló vagyok kéremszépen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!baggio
Az meg mijaz? Valami lájtos motocross, franciásan? 😀

Na jó, tudom mi az, de ez kb. olyan, mint krikettet nézni. Majd' 10 évet éltem összetéve angliában, de nem tudtam rávenni magam, hogy érdekeljen. Pedig fél évig hétvégente még játszottam is. 😀 Hogy mit meg nem tesz egy nőért az ember. 😀peterk2005
Nana, ez a lacrosse már nem az a lacrosse, amit az indiánok a kezdetekben játszottak, a labdarúgás őséhez hasonlóan hegyen-völgyön át, kilométer hosszúságú "pályán". 😊 Akinek a jégkorong bejön, annak jó esetben tetszenie kell ennek is, hasonlóan akciódús, pörgős, de egyben kemény sport, teljesen más, mint a krikett.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hát én hatvan éve rühellem a németeket, 36 éve az argentinokat, 19 éve a hollandokat - Van Gaalt kitüntetett helyen -, a franciákat utoljára Platiniék idején szerettem, de mióta főróré lett és eladta az ukránoknak az EB-t, őket is utálom, az olasz antifocitól kiráz a hideg, a spanyol tikitaka maga a dögunalom, a portugáloktól Ronaldo miatt hánynom kell, az angolok meg konstans VB lúzerek, úgyhogy nem is tudom miért nézem a VB. 😀peterk2005
Szerintem ezzel menj pszichiáterhez, azt majd kianalizálja Belőled és újra szeretni fogod a focit. Megjegyzem, a brazilok kimaradtak a sorból a nagy futballnációk közül. 😊
A hollandokat az Ajax hisztije miatt a Fradi ügyében?Burkus
Még szép. Mit képzelnek, hogy csak úgy beszólnak amikor parasztkodunk velük? 😀

A brazilokat sokáig imádtam (őket vertük is addig rendszeresen 😉), aztán Romárióval jött egy kis csömör, de utána a Ronald(inh)o(k) megint egy kicsit kedvet csinált(ak) hozzájuk. De hamar elmúlt, mostanában nem utálom, csak unom őket. :[] Amúgy kimaradt még egy csomó csapat. Pl. Portugália (Ronaldo, broáf, ráadásul ellopta a fenomeno nevét is), Svédország (Ibra, kell ecsetelni?), ésatöbbi.

Úgy néz ki nekem marad a magyar foci. Bár amióta Thorgelle Sanyi nincs, azóta ők is unalmasak. Manapság kikapni is unalmasan tudunk, semmi 7:1 - izé.... 1:7 - meg ilyesmi. Najó, egy holland 8:1 becsúszott, de, de mivel utálom a hollandokat, az a meccset se élveztem. 😀peterk2005
te aztán nagyon utálhatod a portugálokat 😊 mondjuk meg is értem

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elértük azt a pontot szerintem hogy a klubcsapatok erősebb játékerőt képviselnek mint a válogatottak.eaglesmcnabb
Azt már húsz éve elértük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!baggio
Az meg mijaz? Valami lájtos motocross, franciásan? 😀

Na jó, tudom mi az, de ez kb. olyan, mint krikettet nézni. Majd' 10 évet éltem összetéve angliában, de nem tudtam rávenni magam, hogy érdekeljen. Pedig fél évig hétvégente még játszottam is. 😀 Hogy mit meg nem tesz egy nőért az ember. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én hatvan éve rühellem a németeket, 36 éve az argentinokat, 19 éve a hollandokat - Van Gaalt kitüntetett helyen -, a franciákat utoljára Platiniék idején szerettem, de mióta főróré lett és eladta az ukránoknak az EB-t, őket is utálom, az olasz antifocitól kiráz a hideg, a spanyol tikitaka maga a dögunalom, a portugáloktól Ronaldo miatt hánynom kell, az angolok meg konstans VB lúzerek, úgyhogy nem is tudom miért nézem a VB. 😀peterk2005
Szerintem ezzel menj pszichiáterhez, azt majd kianalizálja Belőled és újra szeretni fogod a focit. Megjegyzem, a brazilok kimaradtak a sorból a nagy futballnációk közül. 😊
A hollandokat az Ajax hisztije miatt a Fradi ügyében?Burkus
Még szép. Mit képzelnek, hogy csak úgy beszólnak amikor parasztkodunk velük? 😀

A brazilokat sokáig imádtam (őket vertük is addig rendszeresen 😉), aztán Romárióval jött egy kis csömör, de utána a Ronald(inh)o(k) megint egy kicsit kedvet csinált(ak) hozzájuk. De hamar elmúlt, mostanában nem utálom, csak unom őket. :[] Amúgy kimaradt még egy csomó csapat. Pl. Portugália (Ronaldo, broáf, ráadásul ellopta a fenomeno nevét is), Svédország (Ibra, kell ecsetelni?), ésatöbbi.

Úgy néz ki nekem marad a magyar foci. Bár amióta Thorgelle Sanyi nincs, azóta ők is unalmasak. Manapság kikapni is unalmasan tudunk, semmi 7:1 - izé.... 1:7 - meg ilyesmi. Najó, egy holland 8:1 becsúszott, de, de mivel utálom a hollandokat, az a meccset se élveztem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi, és nem is én írtam 😊
 nst.postr.hu/a-virrasztok-uzenetebaggio
ma teljes értetlenkedéssel fogadtam a hírt hogy apám,ANYÁM és apósom/ANYÓSOM simán végignézték ezt a tegnapi förtelmet és még izgalmasnak is találták....@)yooker
Ők legalább értik és látják a játék mélységét a finom taktikai húzásokat, amit mi földi halandók nem 😛 😉
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ennyi, és nem is én írtam 😊
 nst.postr.hu/a-virrasztok-uzenetebaggio
ma teljes értetlenkedéssel fogadtam a hírt hogy apám,ANYÁM és apósom/ANYÓSOM simán végignézték ezt a tegnapi förtelmet és még izgalmasnak is találták....@)yooker
Faklumpában vagy tánccipőben nézték a meccset? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Ennyi, és nem is én írtam 😊
 nst.postr.hu/a-virrasztok-uzenetebaggio
ma teljes értetlenkedéssel fogadtam a hírt hogy apám,ANYÁM és apósom/ANYÓSOM simán végignézték ezt a tegnapi förtelmet és még izgalmasnak is találták....@)
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ennyi, és nem is én írtam 😊
 nst.postr.hu/a-virrasztok-uzenete


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. csi77
Ezt kurvára kikérem magamnak.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De most komolyan: hogy a faszba lehet ennek az arctalan, szürke argentin csapatnak szurkolni? Se hús, se hal. Semmi az égvilágon. Én borzasztóan fanyalognék, az biztos.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Jelentem a fradi meccsen is le lehet venni a kommentátor hangját! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
Kenny
Basszus komolyan azt hittem, hogy anettka miatt raktad be a képet, de most olvasom, hogy inkább a bal oldali férfi az érdekes 😊baggio
Először én is néztem,mondom hátezki,aztán leesett és nagyot koppant 😀

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Kenny
Basszus komolyan azt hittem, hogy anettka miatt raktad be a képet, de most olvasom, hogy inkább a bal oldali férfi az érdekes 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!
baggio
OFF

De komoly, most rákerestem erre a témára, ilyesmi hogyan lehetséges? Mármint ez az irokéz válogatott, meg ez a sok fajta színű csoport. Magyarországon egyáltalán nem megy ez a sport? Ajj megint valami ami felkeltette az érdeklődésem, és időt kellene rá szakítani 😕Hanni
Az európai változata megy nálunk is, méghozzá szombathelyi központtal. 😊

 www.inter-crosse.hu/

A honlap ugyan egy éve nem frissült, de biztosan működnek.

Music City Miracle
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ezaz, még a Dvtk-Birkirkara meccsen is le lehet venni a kommentátor hangját xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Hát igen, nem véletlen nem olvasok már több éve indexet, illetve Tótát..
Most kíváncsiságból megtettem, úgyhogy baggio kolléga, a megosztásodért mondom, hogy elmész ám te a jó...... oda! 😊