Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
4 éve a spanyolokat is ennyien szidták?
a meccsenként 700 passz az a foci?

Egyébként az egyenes kiesésesben ez a szuper holland csapat hány gólt rúgott a 90 perc alatt(mehikót leszámítva....már ott kieshettek volna...)???
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
"Following the 1990 World Cup, the back-pass rule was introduced in 1992 to discourage time-wasting and overly defensive play, and wins were awarded three points in the group stage of the 1994 FIFA World Cup to encourage more attack-minded tactics and discourage the strategy of playing for a draw"

xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
......).....Burkus
Nézd, azért minden ellenérzésem ellenére azt kell mondjam, hogy folyamatosan az egyik legerősebb válogatottban szerepel(t) ő is és Close is, ahogy Ronaldonak sem volt rossz dolga abban a brazil válogatottban (bár az ő góljait többre tartom a fentebb említetteknél). Nyilván Müller helyezkedési, helyzetfelismerési képessége kiemelkedő, de én nem szeretem az ilyen típusú focistákat, akinek a luftrúgásából is gól lesz.......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!
baggio
OFF

De komoly, most rákerestem erre a témára, ilyesmi hogyan lehetséges? Mármint ez az irokéz válogatott, meg ez a sok fajta színű csoport. Magyarországon egyáltalán nem megy ez a sport? Ajj megint valami ami felkeltette az érdeklődésem, és időt kellene rá szakítani 😕Hanni
Faket kérdezd, ő jártas leginkább a témában.eaglesmcnabb
Most megnéztem pár vidit és besírok hogy én ezt a sportot eddig nem követtem figyelemmel. Atom zseniális @)

Na de befejeztem az offolást. 💋‍Hanni
Nem off ez, mint írtam, ott épp ma kezdődik a vb 😊 (nyitómeccs 03:00-tól USA vs Kanada az ESPN2-n // az ESPN-n is USA-Kanada fog menni, csak az meg a softball vb, amit sajnos évente rendeznek)
Amúgy a belgák is kint vannak pl., csak nem a kiemelt csoportban, de papíron ők is megnyerhetik a tornát, csak ennek a tornának "kissé" más a lebonyolítása a színvonalkülönbségek miatt.

A lacrosse az indiánok sportja volt, még ma is spirituális szinten kötődnek hozzá, és bár 4 éve nem engedték be őket saját különleges útlevelükkel Angliába, az USA-ban szerencsére nincs ezzel gond. Mindent mást MMMS-től 😊

A labdarúgással nekem mondjuk az a legnagyobb bajom, hogy rengeteg más sporttól elveszi a lehetőséget. Nyilván ez az Egyesült Államokban az amfocival nem gond, mert van elég sportcsatorna és azért mindenhova jut pénz, de itthon olyan jó lenne, ha legalább a skót meg portugál bajnokik helyett a lacrosse és társainak is jutna hely...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!
baggio
OFF

De komoly, most rákerestem erre a témára, ilyesmi hogyan lehetséges? Mármint ez az irokéz válogatott, meg ez a sok fajta színű csoport. Magyarországon egyáltalán nem megy ez a sport? Ajj megint valami ami felkeltette az érdeklődésem, és időt kellene rá szakítani 😕Hanni
Faket kérdezd, ő jártas leginkább a témában.eaglesmcnabb
Most megnéztem pár vidit és besírok hogy én ezt a sportot eddig nem követtem figyelemmel. Atom zseniális @)

Na de befejeztem az offolást. 💋‍
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!
baggio
OFF

De komoly, most rákerestem erre a témára, ilyesmi hogyan lehetséges? Mármint ez az irokéz válogatott, meg ez a sok fajta színű csoport. Magyarországon egyáltalán nem megy ez a sport? Ajj megint valami ami felkeltette az érdeklődésem, és időt kellene rá szakítani 😕Hanni
Faket kérdezd, ő jártas leginkább a témában.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 229 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!
baggio
OFF

De komoly, most rákerestem erre a témára, ilyesmi hogyan lehetséges? Mármint ez az irokéz válogatott, meg ez a sok fajta színű csoport. Magyarországon egyáltalán nem megy ez a sport? Ajj megint valami ami felkeltette az érdeklődésem, és időt kellene rá szakítani 😕
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hát én egyik csapatot sem szeretem, de ha az argentinok nyernének az maga lenne a szégyen.

Annak ellenére hogy idén egy válogatott sem volt olyan meggyőző, mint az szokott lenni más vb-ken.
Elértük azt a pontot szerintem hogy a klubcsapatok erősebb játékerőt képviselnek mint a válogatottak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
A legjobb kritika amit eddig olvastam az az, hogy képzeljük el, ha a görögök jutottak volna el ugyanígy a döntőig, ahogy Argentína, majdnem mindenki a futball haláláról meg az ocsmány játékukról beszélne, mely európai klubokban pallérozódó focistákkal, egy dél-amerikai csapat által bemutatva rögtön "taktikussá" és "hatékonnyá" válik...

Mindegy, ma kezdődik a lacrosse vb, hajrá irokézek!

Ausztrália:
Kanada:
Anglia:
Irokézek: baggio
Japán:
USA:

😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
Olvasgatom itt a hsz-ket, ilyen szar Argentína, meg olyan fos. Azért álljunk meg egy szóra!
A félig jogosan felszopkodott németeket meccseire visszagondolva, ők minden meccsen kibaszott meggyőzőek voltak? A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. Utána Ghána majdnem meglepte őket, USA-t sem verték agyon. Algéria (!!!!) és Franciaország ellen nem igazán hallottam, hogy milyen szar a német válogatott, pedig a játék minden volt, csak szemet gyönyörködtető nem. A keddi meccsen valóban focisuli volt, történelmi tény, bár egy fejben, morális szétesett, ölég gyengécske hazai csapat ellen sikerült, de a brazilokat otthon bármilyen arányban legyőzni, na ezt nem kell megmagyarázni.

Argentína valóban nem játszott nagyon szépen, de mindegyik ellenfelén felülkerekedett valamilyen szinten, ráadásul igen szervezett védelmek ellen kellett teljesítsenek.

A kiemelt mondatodra válaszolva, én is tudok ilyen lózungokat:

Nincs igazság, ha a németek VALAHA nyernek még Vb (de ide vehetjük az Eb-t is), mert:

1. Nagyon nem szeretem őket (több mint 20 éve)
2. Az 1. pont nem elég? .)
3. A Müller és Klose féle csatároktól mindig kirázott a hideg (Klose még hagyján, de Müller, brrr), Klosének kívánom, hogy lőjön még egy gólt ezen a vb és az legyen a németek utolsó, szépítő gólja....... 😊csi77
"Antifocista Müller" 😀 10 gól és 6 v. 7 gólpassz két VB-n.... Olyan helyezkedési képesség és játékintelligencia, amilyet nem nagyon látok rajta kívül a teljes mezőnyben... Látom, értesz a focihoz! 😀

Pepe esetében pedig a szándék is piros lappal büntetendő volt.

Szeretnék én ilyen "antifocistákat" a magyar válogatottban. Én a 78-as VB óta nem szeretem az argentinokat - bár kicsi gyerek voltam, de arra az ocsmány csalásra ellenünk még most is emlékszem - Maradona rendkívül ellenszenves személyisége és arcátlansága - "Isten keze" mondás ahelyett hogy szégyellte volna magát a csalás miatt - pedig a kezdeti ellenszenvet szimpla utálattá fokozta. A 60-as évek Estudianteséről csak olvastam, de amit olvastam, az is minden,csak nem hízelgő az argentínokra nézve. Ettől függetlenül elismerem a focijukat, pontosabban inkább focistáikat, di Mariát, Messit. Amit ezen a VB-n mint csapat mutatnak, az az olaszok legszebb antifoci korszakaira hajaz és nem tud belőlem kiváltani semmilyen pozitív véleményt. Ha valaki a tegnapi meccsben bármilyen szépséget tudott látni, irigylem, mert ő legalább jól szórakozott, szemben a nézők 99,999999999 %-ával.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát én hatvan éve rühellem a németeket, 36 éve az argentinokat, 19 éve a hollandokat - Van Gaalt kitüntetett helyen -, a franciákat utoljára Platiniék idején szerettem, de mióta főróré lett és eladta az ukránoknak az EB-t, őket is utálom, az olasz antifocitól kiráz a hideg, a spanyol tikitaka maga a dögunalom, a portugáloktól Ronaldo miatt hánynom kell, az angolok meg konstans VB lúzerek, úgyhogy nem is tudom miért nézem a VB. 😀peterk2005
Szerintem ezzel menj pszichiáterhez, azt majd kianalizálja Belőled és újra szeretni fogod a focit. Megjegyzem, a brazilok kimaradtak a sorból a nagy futballnációk közül. 😊

A hollandokat az Ajax hisztije miatt a Fradi ügyében?
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én hatvan éve rühellem a németeket, 36 éve az argentinokat, 19 éve a hollandokat - Van Gaalt kitüntetett helyen -, a franciákat utoljára Platiniék idején szerettem, de mióta főróré lett és eladta az ukránoknak az EB-t, őket is utálom, az olasz antifocitól kiráz a hideg, a spanyol tikitaka maga a dögunalom, a portugáloktól Ronaldo miatt hánynom kell, az angolok meg konstans VB lúzerek, úgyhogy nem is tudom miért nézem a VB. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Nandito Tennessee Titans 3 110 — Titans fan
Azért azt ne felejtsük el, hogy a németek jóval keményebb ágon jutottak döntőbe, ahol három minőségi ellenfelet győztek le (Portugália, Franciaország, Brazília). Az argentinoknak ezzel szemben egy komoly ellenfelük volt (Hollandia), ha a belgákat ide vesszük, akkor másfél. (Jó csapatuk van, sőt még jobb is lesz, de most még nem sorolnám őket a nagyok közé.) A lőtt-kapott gólok aránya a németeknél 17-4, az argentinoknál 8-3. Ezek alapján szerintem Németország érdemelné meg a vb-címet, de persze az aranyat nem érdemek alapján osszák ki, illetve olyanra is láttunk már példát, hogy az egyik csapat egyszer gálázik, aztán a következő meccsen nem jön be neki semmi. De ne így legyen, mert jobban szeretném, ha Európában maradna a trófea. 😊

Music City Miracle
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
...csi77
Tudom, hogy utálod a németeket, nekem sem a kedvenc csapatom az övék, de ezt lehetne más szemszögből is nézni. A portugálokat a kiállítás előttig is dominálták, az USA ellen végig fölényben focizva nyertek, Ghána ellen, amint beállt Schweinsteiger és Klose rögtön visszajöttek a meccsbe szép focit játszva. A kulcsszó pedig ez, mert valóban dög unalom volt az Algéria és a Franciaország elleni meccsük, de a németek fel tudtak mutatni a vb-n pár félidőnyi focit, amit jó volt nézni, az átlagos néző, mint én, szórakozhatott, néha felszisszenhettem. Az argentinok nem szarok, sőt, nagyon jól szervezett brigád, egy a bekkelésre, letámadásra, és a kontrára építő focit játszanak, igyekeznek már a középpályán ellehetetleníteni az ellenfelet. Számomra a VB legdominánsabb csapata az argentin, volt szerencsém látni mindegyik meccsüket idén. A baj csak az, hogy ez a szerencse balszerencse volt, mert ez a néző számára kurva unalmas foci, kínszenvedés volt minden meccs, jó, ha 10 percnyi kreativitást látott az ember tőlük eddig, igaz, ennyi is elég volt a döntőhöz...

Tehát mindkét csapat valamilyen formában végigdominált, csak a németek ezt inkább támadófocival tették (kivétel az első két meccs az egyeneskiesésben) , az argentinok meg ezzel a szarral. A foci akkor nyer, ha németország nyer, akkor is, ha elismerésre méltó, hogy az argentinok feladták "az oldjuk meg a higuain-agüero-dimaria-messi tengely szép focijával a meccseket" a győzelemért cserébe, és helyette a gyengébb védelmüket erősítették meg azzal, hogy ilyen jól szervezték meg a játékukat.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Más csapatsportágból kérnék példát, ahol egy vb/rájátszás elődöntőjében fütyülnek a nézők a színvonaltalan játék miatt.baggio
Jogos valamelyest amit írsz, ami beugrott az egy 2002/03-as NHL-rájátszás, ahol az Avs szrukolók nem 1x fújoltak azért, mert a kifejezetten defenzív felfogású Wild ellen akadozott a gépezet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
Olvasgatom itt a hsz-ket, ilyen szar Argentína, meg olyan fos. Azért álljunk meg egy szóra!
A félig jogosan felszopkodott németeket meccseire visszagondolva, ők minden meccsen kibaszott meggyőzőek voltak? A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. Utána Ghána majdnem meglepte őket, USA-t sem verték agyon. Algéria (!!!!) és Franciaország ellen nem igazán hallottam, hogy milyen szar a német válogatott, pedig a játék minden volt, csak szemet gyönyörködtető nem. A keddi meccsen valóban focisuli volt, történelmi tény, bár egy fejben, morális szétesett, ölég gyengécske hazai csapat ellen sikerült, de a brazilokat otthon bármilyen arányban legyőzni, na ezt nem kell megmagyarázni.

Argentína valóban nem játszott nagyon szépen, de mindegyik ellenfelén felülkerekedett valamilyen szinten, ráadásul igen szervezett védelmek ellen kellett teljesítsenek.

A kiemelt mondatodra válaszolva, én is tudok ilyen lózungokat:

Nincs igazság, ha a németek VALAHA nyernek még Vb (de ide vehetjük az Eb-t is), mert:

1. Nagyon nem szeretem őket (több mint 20 éve)
2. Az 1. pont nem elég? .)
3. A Müller és Klose féle csatároktól mindig kirázott a hideg (Klose még hagyján, de Müller, brrr), Klosének kívánom, hogy lőjön még egy gólt ezen a vb és az legyen a németek utolsó, szépítő gólja....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ARGENTINAAA...JC6
Normális vagy bazdmeg?
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
JJ bazzeg csak egyszer találkoznék veled személyesen... sose fogadtad el a meghívást, hangember! Internethuszár!JC6
mit szeretnel ? peldat mutatni keresztenyi szeretetbol ? nem vagy te egy piciket frusztralt ? 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Más sportágakban ilyenkor jönne valami szabályváltoztatás (mint pl. lacrosse-ban idén a stall warning bevezetése)baggio
letezo szabaly volt az mar regota, csak az alkalmazasan szigoritottak kicsit.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Az egy dolog, hogy "valamennyit feláldozol a látványosságból", de itt most nem is az történt, hogy a labdát a fülükön táncoltató argentínok védekezésre kényszerültek, ők ezt hozták eddig is. Alkalmazkodni pedig a kontrajátékhoz nem éppen nehéz, a lényeg, hogy pontosan ugyanúgy ne támadj ki, ahogy az ellenfeled, ez nem valami stratégiai csúcsteljesítmény... A tizenegyespárbajt meg simán el is bukhatták volna, akkor meg azt kellene megmagyarázni, hogy a hollandok spanyolok elleni második félideje mennyire hitelesíti a döntőbe jutásukat.

Más csapatsportágból kérnék példát, ahol egy vb/rájátszás elődöntőjében fütyülnek a nézők a színvonaltalan játék miatt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Sajnos a szépség és a siker nem jár együtt, lásd pl. h mennyi rusnya nőszemély dolgozik vezetői pozicíóban 😀
Számos példa van a múltan több sportágban is (így 1. reflexre a Zico-Socrates-féle brazil válogatott vagy Jimmy White snookerben), a helyzet az h a siker érdekében bizony alkalmazkodni kell és vmennyit feláldozni a látványosságból. Az adaptivitás és alkalmazkodókészség pedig azért konszenzusosan pozitív tulajdonság, de javítsatok ki ha nem így van. Btw a 4 évvel ezelőtti argentin válogatott legnagyobb hiányossága a coaching volt, le is szerződtették a válogatott élére az ország egyik legjobb edzőjének tartott Sabellát. A braziloknál sem Socratesék lettek a világbajnokok hanem egy annál jóval sótlanabb CAP vezette '94-es brigád, aki mitadisten 11-esekkel nyerte a döntőt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Mondjuk ha valaki 120 perc alatt egy gólt sem lő, és a tizenegyesekre játszik, akkor nyugodtan mondhatjuk rá hogy antifocit játszik, ha uralja a játékot ha nem. A focit gólra játsszák, ezen felül félóránként ment lövés kapura. Nálam ez bőven antifoci, persze így is lehet nyerni amint a példa mutatja.eaglesmcnabb
Kivéve, ha az ellenfélnek ugyanúgy jó, ha nincs játék, és mivel az ilyen meccseken általában egy gól dönt, teljesen értelmetlen lenne, ha a kezdeményezőbb(nek tűnő) csapat túlzásba vinné a támadásokat és nem kivárásra játszana. Más sportágakban ilyenkor jönne valami szabályváltoztatás (mint pl. lacrosse-ban idén a stall warning bevezetése), de a labdarúgás nem racionális elvek mentén működik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ha valaki 120 perc alatt egy gólt sem lő, és a tizenegyesekre játszik, akkor nyugodtan mondhatjuk rá hogy antifocit játszik, ha uralja a játékot ha nem. A focit gólra játsszák, ezen felül félóránként ment lövés kapura. Nálam ez bőven antifoci, persze így is lehet nyerni amint a példa mutatja.eaglesmcnabb
Szerintem nem játszottak 11-skre, vagy jól leplezték, főleg az első félidőben, de én elfogult vagyok ezt belátom 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami még Sabella jó húzása, hogy az eleinte nagyon sz.rul játszó csetlő botló labdával alig találkozó Higanyt valahogy hátrébb téve bevonta a játékba, és ez is rengeteget számított, főleg itt a kieséses szakaszban.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 388 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk ha valaki 120 perc alatt egy gólt sem lő, és a tizenegyesekre játszik, akkor nyugodtan mondhatjuk rá hogy antifocit játszik, ha uralja a játékot ha nem. A focit gólra játsszák, ezen felül félóránként ment lövés kapura. Nálam ez bőven antifoci, persze így is lehet nyerni amint a példa mutatja.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!