Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ekkora beszari bírót... Azt értem, hogy elnézi, hogy kívül vagy belül van, de mégis miféle szabályértelmezés szerint sárga ez?Schleck
Ami a meccs elején sárga, az nem ér lapot, ami piros, az max sárga
A 16-oson belül és az első 15 percben mások a szabályok, nem tudtad?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
A csaló braziloknak 11es, vagyis hogy is van ez?ulpianus
Simán csalás, mert ez akkora piros, mint a tűzoltóautó
Hurka, a kezdő bíró mindjárt kitér a hitéből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Tényleg sokkal stabilabb lett Thiago Silva visszatérésével a brazil védelem.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes hangja van néha a kommentátornak. 😊

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Houston, megint baj van...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
7-1 re máris fogadnak páranulpianus
hetet rúgnak a brazilok innen?
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ekkora beszari bírót... Azt értem, hogy elnézi, hogy kívül vagy belül van, de mégis miféle szabályértelmezés szerint sárga ez?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
7-1 re máris fogadnak páran


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A csaló braziloknak 11es, vagyis hogy is van ez?ulpianus
Ez kívül és piros, ehelyett tizi és sárga.
Érthetetlen.

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
kettő hiba egy ítéletben... 😕
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 469 — nabege2@yahoo.com
kívül volt de akkor is piros!!!
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
A csaló braziloknak 11es, vagyis hogy is van ez?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 665 — Bears & Illinois fan
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. csi77
Ezt kurvára kikérem magamnak.Vrijbloed
A stílus valóban durvára sikeredett, ezt elismerem, de a többit tartom. Mondtam már neked, hogy a vb alatt ne foglalkozz velem, ahogy én sem veled, mert nem értünk egyet, főleg hogy mindkét csapat döntőbe jutott. Majd július közepétől/végétől én is visszatérek a normális idegállapotba (off - amúgy éppen költözés előtt állunk, ez sem segít könnyedén feldolgozni az eseményeket) 😊csi77
Tudom, de nehéz. Jól van, elhiszem, emiatt én se vagyok normális.

Mindössze annyi volt a problémám, hogy én a kedvenc csapatod egyetlen egy játékosát sem kezdtem ócsárolni, mert tisztelem őket. Sosem szerettem az argentin csapatot, de tisztelem őket. Most meg főleg, hogy kiharcolták a döntőbe jutást. Győzzön a jobb.

Ígérem: ha nyerünk, egyetlen egy fennhéjázó, troll mondatot sem fogok ide írni, mert tudom, milyen érzés, amikor a kedvencek vb döntőt buknak.Vrijbloed
ok- ok megegyeztünk, trollkodni én sem fogok, ha veszítetetk, ezt megígérem, na de ha nyertek....... 😊

Amúgy tényleg durván írogattam a németekről, de csak az indulat dolgozott bennem.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 870 — Omar's Coming Yo!
Na mi lesz ma este urak? :-p
90 percet 1-1-re raktuk asszonnyal :rolleyes:ZoliZoltán
brazilok rendes játékidőben.

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Még jó hogy volt a videóhoz felirat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 628
According to North Korean media, North Korea advanced past the group stage


choose life
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 242 — E/1
Na mi lesz ma este urak? :-p
90 percet 1-1-re raktuk asszonnyal :rolleyes:
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 212 — Vikings fan
Holnapi meccsnézésre milyen nagy szabadtéri kiülős helyet ajánlotok?
Eddig Westend teraszon voltam de az nem tetszett meg rohadt drága 😀
Szétnéztem már csak mégis tapasztalatok alapján jobban döntök 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Az enyém nagyon elfogult, természetesen. 😀

Neuer - Vlaar - Hummels - Kompany - Lahm - De Bruyne - Schweinsteiger - Kroos - Benzema - Müller - Robben

Löw papa. 😀Vrijbloed
Ez a worst nàllam 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az enyém nagyon elfogult, természetesen. 😀

Neuer - Vlaar - Hummels - Kompany - Lahm - De Bruyne - Schweinsteiger - Kroos - Benzema - Müller - Robben

Löw papa. 😀
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Pocsék meccs volt és ez egy pocsék argentin csapat, pedig azt hittem, hogy a Messi, Agüero, di Maria, Higuain négyes nagyot fog alakítani a VB-n. Ehhez képest 1:0, 1:0 , 0:0 az egyenes kieséses szakaszban... Szánalom.

Függetlenül attól, hogy a németeknek szurkolok, ha most nem Németország a világbajnok, akkor nincs igazság! 😊 Most ők játszották a focit.Burkus
A csoportmeccseken a kis geci színészpalánta, antifocista Müller elbömbizte magát és kiállíttatta a bíró bácsival az amúgy nem túl szimpatikus Pepét, majd hengereltek. csi77
Ezt kurvára kikérem magamnak.Vrijbloed
A stílus valóban durvára sikeredett, ezt elismerem, de a többit tartom. Mondtam már neked, hogy a vb alatt ne foglalkozz velem, ahogy én sem veled, mert nem értünk egyet, főleg hogy mindkét csapat döntőbe jutott. Majd július közepétől/végétől én is visszatérek a normális idegállapotba (off - amúgy éppen költözés előtt állunk, ez sem segít könnyedén feldolgozni az eseményeket) 😊csi77
Tudom, de nehéz. Jól van, elhiszem, emiatt én se vagyok normális.

Mindössze annyi volt a problémám, hogy én a kedvenc csapatod egyetlen egy játékosát sem kezdtem ócsárolni, mert tisztelem őket. Sosem szerettem az argentin csapatot, de tisztelem őket. Most meg főleg, hogy kiharcolták a döntőbe jutást. Győzzön a jobb.

Ígérem: ha nyerünk, egyetlen egy fennhéjázó, troll mondatot sem fogok ide írni, mert tudom, milyen érzés, amikor a kedvencek vb döntőt buknak.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én csak köcsögválogatottat állítok össze, mert braxaé itt nagyon mellément (Suarez hogy maradhatott ki?)



GK: Krul - két védés és szüntelen pofázás köthető a nevéhez, ez ebben a gyenge mezőnyben elég a kezdőhöz
DF1: Cadamuro - a kispadról felugorva kapásból bikázta ki a labdát a stadionból, a vb egyik legszebb jelenete volt
DF2: Pepe - ő Pepe
DF3: Zuniga - neve valószínűleg olyan fogalommá válik Brazíliában, mint Gentile-é vagy Goikoetxea-é Argentínában
DF4: Sakho - itt bajban voltam, de a szép könyökös talán megér egy kezdőt (vagy egy olasz is elférne helyette, nélkülük furcsa egy ilyen 11)
MF1: Song - a piros lapos bundakirály, ha az a kiállítás nem volt előre megtervezett, akkor semmi
MF2: Matuidi - kettős lábszártörés, teljesen véletlenül
MF3: Fellaini - a vb legtöbbet szabálytalankodó játékosa, 19 faultja 0 sárgát ért. Talán vezeklésből nyiratkozott meg
FW1: Rebic - a balkáni mentalitás megtestesítője, ha nem megy a játék, legalább az ellenfél ne maradjon egy darabban!
FW2: Suarez - a fogtündér
FW3: Hulk - színésztársa, Fred sem sokkal jobb, bár utóbbi inkább pancser, Hulk meg igazi díva, végig fetrengett és reklamált
HC: Capello - a heti fizetése nagyobb, mint a torna legjobb edzőjének (Herrera) éves gázsija, 2018-ban még a nyolcaddöntő is összejöhet, addig már csak 45 millió dollárt kell neki leszurkolni (prémiumok és egyéb bónuszok nélkül)baggio
én azt a 11t válogattam össze akik a legbénabbak voltak.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
"a labdarúgás az emberi hülyeséggel kapcsolatos összes sztereotípiát igazolja" 😊

 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-a-birofonok-szerint-nem-volt-utasitas-a-keves-sarga-lap-2349343

„Ez egyáltalán nem volt utasítás. A kevesebb sárga lap annak köszönhető, hogy a játékosok jobban tisztelték egymást. A futball volt a győztes” - mondta Massimo Busacca, a FIFA Játékvezetői Bizottságának elnöke


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 676
Újpest 'mégse' tanyaközpont...
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra

😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!