NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 707 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Nigéria, Algéria, Dél-Korea, Honduras, Ecuador és Costa Rica maradt fan nélkül, bár utóbbi bandwagonjára biztos felülnek majd páran, a többit nem fenyegeti ez a veszélybaggio
Egy vadi zsír Kia-ért cserébe leszek dél-koreai fan😊

Nézők dühösek: mit gondolt aki erre a meccsre vett jegyet?😊)
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nigéria, Algéria, Dél-Korea, Honduras, Ecuador és Costa Rica maradt fan nélkül, bár utóbbi bandwagonjára biztos felülnek majd páran, a többit nem fenyegeti ez a veszélybaggio
Algériának és Dél-Koreának még lesz esélye holnap meggyőzni az embereket. 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Nem arról van szó, hogy nem ismerjük ezen neveket. Csak másik csapatnak jobban szurkolunk. Én a brazilokhoz írattam fel magam. Fogadjunk mondok ugyanennyi már nem aktív brazil sztárt, mint amit te felsoroltál. Őket is sokan szeretik/szerették.ulpianus
Félre értesz. Nem azért soroltam fel a neveket, hogy bizonyítsam mennyire jó a memóriám.
Csak azért osztottam meg, mert rájuk emlékeztem és jó kis csapat volt, és jó meccseket produkáltak.
Régen szerintem több híve volt a nigériaiaknak, de most már nincsenek olyan nagy nevek és olyan jó játékosok mint anno. Vannak de kevesebb, és nem olyan minőségben. Pl.: Kanu-t nem is említettem. :A:danyly
Algériának sincs egy szurkolója sem ha jól látom, pedig a VB legjobb játékosa Yacine Brahimi ott játszik.Sixo67
Akkor az első két mondatot nem kell figyelembe venni. Nem az volt a lényeg.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 707 — no es importante
Nigéria, Algéria, Dél-Korea, Honduras, Ecuador és Costa Rica maradt fan nélkül, bár utóbbi bandwagonjára biztos felülnek majd páran, a többit nem fenyegeti ez a veszély


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 732 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
remélem 1-0-ra nyernek az afrikaiak, és akkor jön egy kis lóvé...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 559
gondolom Boszniában is az X a legmenőbb tipp
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
mondjuk ha azért drukkol vlk, hogy ne szülessen gól, egész izgi néha😉ozibozi
Így van, meg kell rakni az x-et és máris élvezhetőbb a meccs

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
mondjuk ha azért drukkol vlk, hogy ne szülessen gól, egész izgi néha😉ozibozi
hello 😀

több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 16 559
mondjuk ha azért drukkol vlk, hogy ne szülessen gól, egész izgi néha😉
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Nem arról van szó, hogy nem ismerjük ezen neveket. Csak másik csapatnak jobban szurkolunk. Én a brazilokhoz írattam fel magam. Fogadjunk mondok ugyanennyi már nem aktív brazil sztárt, mint amit te felsoroltál. Őket is sokan szeretik/szerették.ulpianus
Félre értesz. Nem azért soroltam fel a neveket, hogy bizonyítsam mennyire jó a memóriám.
Csak azért osztottam meg, mert rájuk emlékeztem és jó kis csapat volt, és jó meccseket produkáltak.
Régen szerintem több híve volt a nigériaiaknak, de most már nincsenek olyan nagy nevek és olyan jó játékosok mint anno. Vannak de kevesebb, és nem olyan minőségben. Pl.: Kanu-t nem is említettem. :A:danyly
Algériának sincs egy szurkolója sem ha jól látom, pedig a VB legjobb játékosa Yacine Brahimi ott játszik.

több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
"Kifejezetten tetszetős meccset látunk, csak így tovább" - random bosnyák állampolgár.Höri
meg Várhidi, aki élvezi a taktikai harcot és mágnestáblázik otthon

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 474 — Csodabogár
forgóbetegséget kapott 😀 báz Gundi 😀

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Nem arról van szó, hogy nem ismerjük ezen neveket. Csak másik csapatnak jobban szurkolunk. Én a brazilokhoz írattam fel magam. Fogadjunk mondok ugyanennyi már nem aktív brazil sztárt, mint amit te felsoroltál. Őket is sokan szeretik/szerették.ulpianus
Félre értesz. Nem azért soroltam fel a neveket, hogy bizonyítsam mennyire jó a memóriám.
Csak azért osztottam meg, mert rájuk emlékeztem és jó kis csapat volt, és jó meccseket produkáltak.
Régen szerintem több híve volt a nigériaiaknak, de most már nincsenek olyan nagy nevek és olyan jó játékosok mint anno. Vannak de kevesebb, és nem olyan minőségben. Pl.: Kanu-t nem is említettem. :A:danyly
Meg Yekinit sem

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Eddig az irán kapus több fantasy pontot hoz mint Dzeko 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Nekem Obafemi volt a nagy kedvencem. Nem is értem miért nem válogatják be, az legalább látott már kaput is. A sebessége meg még mindig verhetetlen. Ez az EMenike egy labdát nem vett át eddig, de azért ívelgetnek félpercenként...eaglesmcnabb
Obafemi az a Martins, akit a nyúkaszoli idejében csak mint "az új Shearer"-t emlegették?
neki is megvolt a "hány éves a kapitány" sagája, nem?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Kifejezetten tetszetős meccset látunk, csak így tovább" - random bosnyák állampolgár.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Nem arról van szó, hogy nem ismerjük ezen neveket. Csak másik csapatnak jobban szurkolunk. Én a brazilokhoz írattam fel magam. Fogadjunk mondok ugyanennyi már nem aktív brazil sztárt, mint amit te felsoroltál. Őket is sokan szeretik/szerették.ulpianus
Félre értesz. Nem azért soroltam fel a neveket, hogy bizonyítsam mennyire jó a memóriám.
Csak azért osztottam meg, mert rájuk emlékeztem és jó kis csapat volt, és jó meccseket produkáltak.
Régen szerintem több híve volt a nigériaiaknak, de most már nincsenek olyan nagy nevek és olyan jó játékosok mint anno. Vannak de kevesebb, és nem olyan minőségben. Pl.: Kanu-t nem is említettem. :A:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem Obafemi volt a nagy kedvencem. Nem is értem miért nem válogatják be, az legalább látott már kaput is. A sebessége meg még mindig verhetetlen. Ez az EMenike egy labdát nem vett át eddig, de azért ívelgetnek félpercenként...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Nem arról van szó, hogy nem ismerjük ezen neveket. Csak másik csapatnak jobban szurkolunk. Én a brazilokhoz írattam fel magam. Fogadjunk mondok ugyanennyi már nem aktív brazil sztárt, mint amit te felsoroltál. Őket is sokan szeretik/szerették.ulpianus
pl Garrincha.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ezeknek az is kevés lenne...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kéne vagy 2 piros meg vagy 3 tizi hogy jöjjön a 2,5 over. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Öröm lesz, ha ezen a szaron, akár csak egy nyamvadt gól is esik.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Nem arról van szó, hogy nem ismerjük ezen neveket. Csak másik csapatnak jobban szurkolunk. Én a brazilokhoz írattam fel magam. Fogadjunk mondok ugyanennyi már nem aktív brazil sztárt, mint amit te felsoroltál. Őket is sokan szeretik/szerették.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.danyly
Ebben az idei csapatban nehezen tudnál akárkit is olyan szinte kiemelni, mint a 96os csapatból sokakat, voltak nagy tehetségeik, mint Mikel vagy Moses , de már mind lefele mennek a lejtőn pedig még fiatalok.

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azt nézem, hogy itt a bowl.hu-n senki nem szurkol Nigériának? Mármint ezen az "üzenőfalon" nincs feltüntetve.
Régen bírtam őket, mert várható volt tőlük egy jó meccs. Okechukwu, Finidi, Amuneke, Oliseh, Amokachi, Jay-Jay Okocha, Babayaro, Babangida, az említett West stb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.