Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
kéne az a 2. csatár Dzeko mellé.Joey Tribbiani
ezt nézem hetek óta, hogy ez így gecikevés ha tovább is jutnak. Irán ellen elég lesz és Nigéria ellen már nem biztos.berger90
Nigériától hasonló odaadásra számítok mint Kameruntól, bár lehet az Irán elleni holnapi W meghozza a kedvüket.Höri
még abban az Irán elleni W-ben sem vagyok biztos, a védelmük gyenge, a legjobb csatáruk Odemwingie ?Joey Tribbiani
Emenike nevű arc kezd majd, Fenerben játszik, nem ismerem.Höri
Martinsról mióta kiderült hogy 45 éves, már nem is kell a válogatottba?

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
kéne az a 2. csatár Dzeko mellé.Joey Tribbiani
ezt nézem hetek óta, hogy ez így gecikevés ha tovább is jutnak. Irán ellen elég lesz és Nigéria ellen már nem biztos.berger90
Nigériától hasonló odaadásra számítok mint Kameruntól, bár lehet az Irán elleni holnapi W meghozza a kedvüket.Höri
még abban az Irán elleni W-ben sem vagyok biztos, a védelmük gyenge, a legjobb csatáruk Odemwingie ?Joey Tribbiani
Emenike nevű arc kezd majd, Fenerben játszik, nem ismerem.Höri
máris mondtatok két nevet, de ugyan mondjatok már egy közepesnél jobbat iránból. pont olyan lesz mint honduras, az esélytelenségüket megérzik, Nigéria még csak az ízelítőt fogja adni abból, ami az argentinok ellen vár rájuk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hajrá Besic!Amadeus91
Na, még Sobri kéne ide, és összeállhatna a 3 Troll a Hobbitból. Csak mi nem válunk kővé reggel, csak elmegyünk aludni. 😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
hajrá Besic!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kéne az a 2. csatár Dzeko mellé.Joey Tribbiani
ezt nézem hetek óta, hogy ez így gecikevés ha tovább is jutnak. Irán ellen elég lesz és Nigéria ellen már nem biztos.berger90
Nigériától hasonló odaadásra számítok mint Kameruntól, bár lehet az Irán elleni holnapi W meghozza a kedvüket.Höri
még abban az Irán elleni W-ben sem vagyok biztos, a védelmük gyenge, a legjobb csatáruk Odemwingie ?Joey Tribbiani
Emenike nevű arc kezd majd, Fenerben játszik, nem ismerem.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Messi miért ilyen szarok bele?
a Barcában is ezt csinálta egész évben, rossz a fejére a nézni. jobb volt, amikor még nem hitte el ennyire.lol
én azt hittem fordított szezonja van, hogy oda szarik, aztán cserébe itt király lesz. de nem, folytatja.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Messi miért ilyen szarok bele?
a Barcában is ezt csinálta egész évben, rossz a fejére a nézni. jobb volt, amikor még nem hitte el ennyire.lol
kiégett, mint Tom Brady.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
Én trollkodom, a többiek szakértenek.iktriad
akkor csak a szokásos úgy nézem 😀KmetyG
sokszorosan kapja vissza majd az élettől a szezon első jaguars meccsén, mikor megint a monitort kaparja kínjában 😀berger90
Nekem mostanában az a REGULAR szezon.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Messi miért ilyen szarok bele?
a Barcában is ezt csinálta egész évben, rossz a fejére a nézni. jobb volt, amikor még nem hitte el ennyire.lol
lol.
több mint 10 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Messi miért ilyen szarok bele?
a Barcában is ezt csinálta egész évben, rossz a fejére a nézni. jobb volt, amikor még nem hitte el ennyire.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na, Lulic-Ibisevic cserét!

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
Én trollkodom, a többiek szakértenek.iktriad
akkor csak a szokásos úgy nézem 😀KmetyG
sokszorosan kapja vissza majd az élettől a szezon első jaguars meccsén, mikor megint a monitort kaparja kínjában 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
hülye a bíró, hülye a szakértő, iktriad ír valamit, öngól, de jó meccs, iktriad ír valamit, megfordítják, megint hülye a szakértő, mb1 reference, iktriad ír valamitHöri
+ besic istenítésSixo67
Előtte Besic fikázás - UGYANATTÓL!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
hülye a bíró, hülye a szakértő, iktriad ír valamit, öngól, de jó meccs, iktriad ír valamit, megfordítják, megint hülye a szakértő, mb1 reference, iktriad ír valamitHöri
Iktriad többet ír, meg az óránkénti ócska Höri poént kihagytad :p

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
hülye a bíró, hülye a szakértő, iktriad ír valamit, öngól, de jó meccs, iktriad ír valamit, megfordítják, megint hülye a szakértő, mb1 reference, iktriad ír valamitHöri
+ besic istenítés

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, végre az argentinok is lőttek ma egy gólt. Sőt mindjárt kettőt is. 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
hülye a bíró, hülye a szakértő, iktriad ír valamit, öngól, de jó meccs, iktriad ír valamit, megfordítják, megint hülye a szakértő, mb1 reference, iktriad ír valamit

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
kéne az a 2. csatár Dzeko mellé.Joey Tribbiani
ezt nézem hetek óta, hogy ez így gecikevés ha tovább is jutnak. Irán ellen elég lesz és Nigéria ellen már nem biztos.berger90
Nigériától hasonló odaadásra számítok mint Kameruntól, bár lehet az Irán elleni holnapi W meghozza a kedvüket.Höri
még abban az Irán elleni W-ben sem vagyok biztos, a védelmük gyenge, a legjobb csatáruk Odemwingie ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
Én trollkodom, a többiek szakértenek.iktriad
akkor csak a szokásos úgy nézem 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.KmetyG
Én trollkodom, a többiek szakértenek.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Valaki összefoglalná pár mondatban mi volt az elmúlt 1636 hozzászólásban? Elég lesz csak körmondatokban.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
meghívásra érkeztemKmetyG
Akkor most olvass vissza! 😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
meghívásra érkeztem
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rojo 😀 a VB mezőnyből ő hasonlít leginkább mb1es magyar ászra séró és tetkók alapján.Höri
Fejre Radóra, tetkókra Simon Attilára. 😀iktriad
szerintem a GosztonyiVargaKabát csomagot kérte.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kéne az a 2. csatár Dzeko mellé.Joey Tribbiani
ezt nézem hetek óta, hogy ez így gecikevés ha tovább is jutnak. Irán ellen elég lesz és Nigéria ellen már nem biztos.berger90
Nigériától hasonló odaadásra számítok mint Kameruntól, bár lehet az Irán elleni holnapi W meghozza a kedvüket.