Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 685 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha Besic így folytatja, garantált lesz a top ligás szerződés már most nyáron szerintem.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben. Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
a finnek két év alatt feljlődtek fel és hagytak le minket a faszba, a bosnyákoknál szarrá bombázták az országot. nem tudom, itt mi kéne. a kisebb pofa az nem megy.berger90
Ti olyanok vagytok, mint két öregember, esküszöm.Schleck
30 elmúltam. Az már itthon soccerben öregnek számít. 😀😀iktriad
27 alatt meg ifju tehetségek

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennek az argentin csapatnak megint csunya vege lesz.Stez
a francia csoportból játszanak valakivel, a szokásos negyeddöntő garantált megint, utána necces.Joey Tribbiani
Svájc elkaphathja őket már ott is.iktriad
hát, ez a mai Svájc gyalázat volt.Joey Tribbiani
Altattak.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
HatezaBesicfantaszticse

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben. Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
a finnek két év alatt feljlődtek fel és hagytak le minket a faszba, a bosnyákoknál szarrá bombázták az országot. nem tudom, itt mi kéne. a kisebb pofa az nem megy.berger90
Ti olyanok vagytok, mint két öregember, esküszöm.Schleck
kaszo
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben. Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
a finnek két év alatt feljlődtek fel és hagytak le minket a faszba, a bosnyákoknál szarrá bombázták az országot. nem tudom, itt mi kéne. a kisebb pofa az nem megy.berger90
Ti olyanok vagytok, mint két öregember, esküszöm.Schleck
30 elmúltam. Az már itthon soccerben öregnek számít. 😀😀
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben. Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
a finnek két év alatt feljlődtek fel és hagytak le minket a faszba, a bosnyákoknál szarrá bombázták az országot. nem tudom, itt mi kéne. a kisebb pofa az nem megy.berger90
Ti olyanok vagytok, mint két öregember, esküszöm.Schleck
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eddig jobbak a bosnyákok.Sixo67
Meg ezután is így leszHöri
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben... Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
De a szlovénok meg a szerbek most botladoztak. Egydzerre csak 2 jugo lehet jó es az egyik mindig a horvát.

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Ennek az argentin csapatnak megint csunya vege lesz.Stez
a francia csoportból játszanak valakivel, a szokásos negyeddöntő garantált megint, utána necces.Joey Tribbiani
Svájc elkaphathja őket már ott is.iktriad
hát, ez a mai Svájc gyalázat volt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben. Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
a finnek két év alatt feljlődtek fel és hagytak le minket a faszba, a bosnyákoknál szarrá bombázták az országot. nem tudom, itt mi kéne. a kisebb pofa az nem megy.berger90
Ti olyanok vagytok, mint két öregember, esküszöm.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennek az argentin csapatnak megint csunya vege lesz.Stez
a francia csoportból játszanak valakivel, a szokásos negyeddöntő garantált megint, utána necces.Joey Tribbiani
Svájc elkaphathja őket már ott is.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Eddig jobbak a bosnyákok.Sixo67
Meg ezután is így leszHöri
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben. Nem, inkább nem akarok belegondolni.iktriad
a finnek két év alatt feljlődtek fel és hagytak le minket a faszba, a bosnyákoknál szarrá bombázták az országot. nem tudom, itt mi kéne. a kisebb pofa az nem megy.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eddig jobbak a bosnyákok.Sixo67
Meg ezután is így leszHöri
Ha belegondolok, hogy a (biztos agyonfinanszírozott...) bosnyák futball hová jutott szemben a mieinkkel az elmúlt 20 évben... Nem, inkább nem akarok belegondolni.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Eddig jobbak a bosnyákok.Sixo67
Várt valaki mást?Jakehomer
Bennem 6 sör után felmerült.

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Ennek az argentin csapatnak megint csunya vege lesz.Stez
a francia csoportból játszanak valakivel, a szokásos negyeddöntő garantált megint, utána necces.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Eddig jobbak a bosnyákok.Sixo67
Várt valaki mást?

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
Mascheranot életemben először láttam kapura lőni.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eddig jobbak a bosnyákok.Sixo67
Meg ezután is így lesz

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennek az argentin csapatnak megint csunya vege lesz.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
Eddig jobbak a bosnyákok.

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
'Own Goal' is the top scorer in this World Cup so far with three goals.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
espn-en roberto martinez a szakkommentátor, nem szar 😊 m1-en meg kb azt se tudják a "szakértők", hogy merre van hondurasDexxter Tailor
Szerintem a kb nyugodtan leveheted onnan. De mondjuk az nem is lenne baj, az hogy 0 játékost ismernek tőlük nah az már a baj, és erős felkészültségre és nagy elvárásokra vall.Sixo67
amikor az idősebb Knézy meghalt, Jenő megmutatta az öreg füzetét, amivel a kilencvennyolcas vébén tolta. Minden meccsen, amit közvetített, fel voltak rajzolva a kezdők, cserék, és mindenki neve mellett, hogy mennyit játszott, melyik csapatban és hány gólt rúgott. nem tudom miért nem nézem ezt ki a mostaniakból...berger90
Most van net, csak a könyvjelzokon mulik mennyire vagy kepbenHöri
az eredmény hallható, csak mondom.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
espn-en roberto martinez a szakkommentátor, nem szar 😊 m1-en meg kb azt se tudják a "szakértők", hogy merre van hondurasDexxter Tailor
Szerintem a kb nyugodtan leveheted onnan. De mondjuk az nem is lenne baj, az hogy 0 játékost ismernek tőlük nah az már a baj, és erős felkészültségre és nagy elvárásokra vall.Sixo67
amikor az idősebb Knézy meghalt, Jenő megmutatta az öreg füzetét, amivel a kilencvennyolcas vébén tolta. Minden meccsen, amit közvetített, fel voltak rajzolva a kezdők, cserék, és mindenki neve mellett, hogy mennyit játszott, melyik csapatban és hány gólt rúgott. nem tudom miért nem nézem ezt ki a mostaniakból...berger90
Most van net, csak a könyvjelzokon mulik mennyire vagy kepben

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Éledeznek Höriék.

Besic közben máris megdöntötte Emeke Ezeugo 94es "rekordját".iktriad
a következő Juanan lesz tőlünk, ebbe a spanyol védelembe például lazán beférne

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hogy Seamant hiányolták az angoloknál itt néhányan, na azon kész voltamdande
könyörgöm, ne emlegesd, mert 12 év után is álmodok még azzal a ronaldinho-góllal.berger90
Nagyon paraszt vagyok, tudom. De legalább Knézy a kommentátor 😀