Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Alapból Forza Italia, de fekete Afrika is menő nálam.
Most az aktuális kedvenc egyértelműen: Ghána. Légyszi hozzájuk írj be, elsőként.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Jó kis surranós löketeket lehet megereszteni ebben a szar időben. Felállás alapján elég támadó lesz mindkét csapat, élvezetes döntetlennek ígérkezik.
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 864
Mai meccsekre a tippem:
Mexikó impotens lesz támadó oldalon, ahogy mostanság sokszor, és Kamerun egy kontrából betalál

Mexiko - Kamerun 0-1

Hollandok harapni fognak az elbukott VB döntö miatt, de ez nem lesz elég a gyözelemre

Spanyolorszag - Hollandia 1-1

Végül pedig Chile, akik szinte otthon érezhetik magukat, behúzzák az ausztrálok ellen, akik már nem olyan erösek, mint régen

Chile - Ausztralia 3-1
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Amúgy ma kezdésnek egy elképesztően unalmas 0-0-s kezdést várok (ne legyen igazam)Jughead
pfej, ez a mostani Mexikó szerencsére nem képes csúnyán játszani (csak szépen meghalni), szóval előbb szaladnak bele egy csúnya zakóba, mintsem 0-0-ra remizzenek bárkivel is 😊 pláne hogy nekik ez szinte hazai pálya leszbaggio
írj be Belgiumhoz kérlek 😀

több mint 10 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 721
csatlakozok a holland fanokhoz! remélem ma este visszavágnak a 2010es döntő miatt 😉

THIS IS THE WAY
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Amúgy ma kezdésnek egy elképesztően unalmas 0-0-s kezdést várok (ne legyen igazam)Jughead
pfej, ez a mostani Mexikó szerencsére nem képes csúnyán játszani (csak szépen meghalni), szóval előbb szaladnak bele egy csúnya zakóba, mintsem 0-0-ra remizzenek bárkivel is 😊 pláne hogy nekik ez szinte hazai pálya lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Remélem olaszok kiesnek a picsába, amióta Tottit nem válogatják be nem is nyertek semmit 😛eaglesmcnabb
Lehet besülök vele, mert mintha iróniát éreznék a hozzászólásodban, de biztos, ami biztos megjegyzem, hogy Totti 2007-ben lemondta a válogatottságot, mert neki a Róma a mindene...

Amúgy ma kezdésnek egy elképesztően unalmas 0-0-s kezdést várok (ne legyen igazam), aztán még egy x-et, kicsit több történéssel, meg egy sima chilei sikert (nálam ők a titkos esélyesek, de ahhoz meg kéne nyerni a csoportot).
több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Csatlakozok Horvát fanokhoz!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Remélem olaszok kiesnek a picsába, amióta Tottit nem válogatják be nem is nyertek semmit 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én is Forza Italia!braxa88
én is bírom az olaszokat, de nem hinném, hogy sokáig jutnak. (mondjuk mindig ezt írom, aztán két éve is eb-döntőig mentek 😀)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 248 — E/1
Ha mar megint a fene nagy angolotok ,akkor mar lehetne a masik fele is az!
vagy World Cup....WC meg aktualis is lenne a mai 'modern" focira.😀

De a Labdarúgó Világbajnokság 2014 se lenne piskota! 😀
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
büdös nagy brazil szurkoló vagyok.

Amúgy a braziloknak azért megy a konf. kupa mert az ellenfelek tojnak rá kb. 😀

Meg most tétmeccsük se volt már egy ideje a braziloknak, majd belelendülnek szerintem csoportkör végére.

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
holt találom a meccserkről a statokat? előző vbn olyan szép statok voltak, ki mennyit passzolt, hőtérkép, stb.
most semmi?

ja megvan. ilyen formában:  resources.fifa.com/mm/document/tournament/competition/02/36/92/54/01_0612_bra-cro_playersheatmap.pdf
hát kretaív...
több mint 10 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
4 éve kurvajók voltak a brazilok ,ha Robinho szabályos gólját megadják, akkor a hollandoknak kalap kabát. Egyedül azt nem rétem a brazilokban hogy a Konföderációs kupán kívül miért nem tudnak fociznieaglesmcnabb
vicces amúgy, hogy azt a Robinho gólt említed, mert azt a meccset pont Nishimura vezette 😀 teljesen véletlen egybeesés persze, csak érdekességképp írtam
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én is Forza Italia!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Iránt gondolom minden Titans szurkoló bevállalja 😉 😛
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Sempre forza Italia! 😊 már ketten vagyunk Bekivel

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 692 — Pfizer & Moderna fan
Mondjuk elég gáz, hogy hazai pályán top favorit brazilokat egy full kamu tizi fújja bele a 3 pontba.peach
Attól függetlenül lőttek még 2 szabályos gólt. Matematikailag anélkül is nyertek volna a brazilok.

Amúgy el clasicon Ramos anno ennyit se csinált, az volt a 11-es mellett az érv, hogy ott volt a keze. Hát akkor a horvátnak se kellett volna ott nyúlkálnia, szerintem ha nem ad esélyt hogy benézze a bíró, nem fújja be, de ott volt a kéz. Ettől függetlenül szerintem is kamu.eaglesmcnabb
am akkor Olic esetét is belehetett volna fújni 11esnek
3. gól meg faultból indult....

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Éljen Svájc! 😀

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93
Anglia: berger, slowmotion, Gogo, Newman, Stez, Bálesz, davemeyer
Bosznia-HERCEGovina: Höri, Shilkor, Tony, MarioAna
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77
Belgium: Löfli, Hanni, Schleck, ghstzR
Horvátország: zidane5, Geeri, Dub, valakis
Portugália: Jughead, Matthew99, miilann
Spanyolország: Tony, Montana, Sinisa, kaszo
Hollandia: xrace77, peach, Hurka
Chile: Mikey, Gergőbácsi
Mexikó: baggio, BaltimoreDefense
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy
Franciaország: JoeyPorter
Ausztrália: Gabesz92,
Kolumbia: deyell
Kamerun: sutianap
USA: Bazzani
Olaszország: Beki
Japán: sapka
Uruguay: tenorxbaggio
az Aussiekhoz felírhattokKmetyG
Számomra pedig felvéshetnétek Görögországot 😛Bondi
Engem is beírhattok Belgiumhoz 😊

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93
Anglia: berger, slowmotion, Gogo, Newman, Stez, Bálesz, davemeyer
Bosznia-HERCEGovina: Höri, Shilkor, Tony, MarioAna
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77
Belgium: Löfli, Hanni, Schleck, ghstzR
Horvátország: zidane5, Geeri, Dub, valakis
Portugália: Jughead, Matthew99, miilann
Spanyolország: Tony, Montana, Sinisa, kaszo
Hollandia: xrace77, peach, Hurka
Chile: Mikey, Gergőbácsi
Mexikó: baggio, BaltimoreDefense
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy
Franciaország: JoeyPorter
Ausztrália: Gabesz92,
Kolumbia: deyell
Kamerun: sutianap
USA: Bazzani
Olaszország: Beki
Japán: sapka
Uruguay: tenorxbaggio
az Aussiekhoz felírhattokKmetyG
Számomra pedig felvéshetnétek Görögországot 😛

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 248 — E/1
Amúgy győztek volna a brazilok a tizenegyes nélkül is, ezért sem értem, hogy miért kellett hazai pályát fújni nekik.mustaine
Azert ,,mert 3-1-et tippelte.(melos tippjatek) :-p
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nekem van több is 😀 A Spanyoloknak elsősorban, Angoloknak és Mexikónak meg utánuk. Spanyolba beírhattok.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93
Anglia: berger, slowmotion, Gogo, Newman, Stez, Bálesz, davemeyer
Bosznia-HERCEGovina: Höri, Shilkor, Tony, MarioAna
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77
Belgium: Löfli, Hanni, Schleck, ghstzR
Horvátország: zidane5, Geeri, Dub, valakis
Portugália: Jughead, Matthew99, miilann
Spanyolország: Tony, Montana, Sinisa, kaszo
Hollandia: xrace77, peach, Hurka
Chile: Mikey, Gergőbácsi
Mexikó: baggio, BaltimoreDefense
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy
Franciaország: JoeyPorter
Ausztrália: Gabesz92,
Kolumbia: deyell
Kamerun: sutianap
USA: Bazzani
Olaszország: Beki
Japán: sapka
Uruguay: tenorxbaggio
az Aussiekhoz felírhattok
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ilyen szar 4 gólos meccset is régen láttam már, bár igazából nem is láttam, mert annyira izgalmas volt, hogy haverokkal konkrétan végigdumáltuk az egészet....