Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Szerk: Az előzőt átrakom soccerba, ide csak annyit, hogy Oscar gólja hatalmas volt, de egyébként rajta Neymaron és Modricon kívül kevés ember hozott jó teljesítményt... 😉
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Amúgy győztek volna a brazilok a tizenegyes nélkül is, ezért sem értem, hogy miért kellett hazai pályát fújni nekik.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk elég gáz, hogy hazai pályán top favorit brazilokat egy full kamu tizi fújja bele a 3 pontba.peach
Attól függetlenül lőttek még 2 szabályos gólt. Matematikailag anélkül is nyertek volna a brazilok.

Amúgy el clasicon Ramos anno ennyit se csinált, az volt a 11-es mellett az érv, hogy ott volt a keze. Hát akkor a horvátnak se kellett volna ott nyúlkálnia, szerintem ha nem ad esélyt hogy benézze a bíró, nem fújja be, de ott volt a kéz. Ettől függetlenül szerintem is kamu.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - HorvátországHöri
Itt legalább nem volt kiállítás a vendégektől. És Marceloék sem rugdosták agyon Modricékat a meccs alatt, mint Kempesék Törőt és társait...iktriad
amennyi kell, annyit engednek a zebrákHöri
Na ja. Nishimori a soccer VB Joey Crawfordja. Tartok tőle, hogy lesz belőle még pár klón...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - HorvátországHöri
Itt legalább nem volt kiállítás a vendégektől. És Marceloék sem rugdosták agyon Modricékat a meccs alatt, mint Kempesék Törőt és társait...iktriad
amennyi kell, annyit engednek a zebrák

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - HorvátországHöri
Itt legalább nem volt kiállítás a vendégektől. És Marceloék sem rugdosták agyon Modricékat a meccs alatt, mint Kempesék Törőt és társait...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
házigazda dél-amerikaiak bírói segédlettel megnyerik a nyitómeccset a csóri, senkit sem érdeklő közép-európai gárda ellen.

1978: Argentina - Magyarország
2014: Brazília - Horvátország

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Mondjuk elég gáz, hogy hazai pályán top favorit brazilokat egy full kamu tizi fújja bele a 3 pontba.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erre utaltam én is azzal, hogy elintézte Gundi, hogy ne legyen konkurencia. Nagyon gyenge a csapat többi része. Mezei remélem nem közvetít éjszaka, mert a hangjától bealszom.

Focista és bíró után már jó szpíker sem lesz lassan a vb-n.Burkus
Ez inkább Riskó Gézát "dicséri"(ő a sportfőszerkesztő), nem Gundit...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek Man of the Match performansz Nisimurinhótól.

Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat. iktriad
Jenő jobb mindegyik őstehetség kommentátornál, aki kinn van.Cubehor
Attól függ, mire. Kommentálni nem. De poéngenerátrornak igen.
több mint 10 éve
Cubehor Los Angeles Rams 317
Remek Man of the Match performansz Nisimurinhótól.

Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat. iktriad
Jenő jobb mindegyik őstehetség kommentátornál, aki kinn van.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A brazilok büszkék lehetnek magukra - a nyitómeccsen rúgtak 4 gólt. 😀


Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor - ez a közvetítőcsapat. Hát elég szánalmas. Gundi vigyázott, ne legyen konkurencia. Hajbu B. hiányozni fog nekem.Burkus
Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat.
Még Gundival lesz a legkevesebb bajunk, ezt most megmondom.iktriad
Ez a négy gólos szövegen nagyon röhögtem. 😊

Erre utaltam én is azzal, hogy elintézte Gundi, hogy ne legyen konkurencia. Nagyon gyenge a csapat többi része. Mezei remélem nem közvetít éjszaka, mert a hangjától bealszom.

Focista és bíró után már jó szpíker sem lesz lassan a vb-n.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 479 — nabege2@yahoo.com
Horti: sàrgàban jàtszò szìnészvàlogatott😊))
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Sziasztok! Szokásosan unalmas nyitómeccs. De ez a brazil csapat nem túl karakteres, különösen ahhoz képest, amekkora esélyesnek tartják.Burkus
Volt "karakteres" brazil csapat 98 óta?baggio
Úgy érted, 82 óta? 😊Jakehomer
Írhattam volna 58-at is, de azt erős túlzásnak érezném 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
4 éve kurvajók voltak a brazilok ,ha Robinho szabályos gólját megadják, akkor a hollandoknak kalap kabát. Egyedül azt nem rétem a brazilokban hogy a Konföderációs kupán kívül miért nem tudnak focizni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Sziasztok! Szokásosan unalmas nyitómeccs. De ez a brazil csapat nem túl karakteres, különösen ahhoz képest, amekkora esélyesnek tartják.Burkus
Volt "karakteres" brazil csapat 98 óta?baggio
Úgy érted, 82 óta? 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Puhl Sándor buszke lenne a japán fiúkra, a horvátoknak pedig ki kell küszöbölni ezeket az amatőr védelmi hibákat.

Részemről jóéjszakát.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Diszkréten összecsalták nekik a meccset, ja nem, nem diszkréten.

Lehet, hogy tényleg végigfújják a brazilokat a mezőnyön, amilyen állapotok vannak az országban, még a végén forradalom lesz, ha meg sem nyerik 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
HKori Cleveland Browns 74
Meccs után a sportklub elemzésre kell kapcsolni hatha horti nem bulshitelHKori
Remélem a "tolódás" szó el fog hangozni megint.iktriad
Ja. Eltolta jositacu
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A brazilok büszkék lehetnek magukra - a nyitómeccsen rúgtak 4 gólt. 😀


Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor - ez a közvetítőcsapat. Hát elég szánalmas. Gundi vigyázott, ne legyen konkurencia. Hajbu B. hiányozni fog nekem.Burkus
Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat.
Még Gundival lesz a legkevesebb bajunk, ezt most megmondom.iktriad
Knézy még nagyon kéne ide, lenne egyből csak ma este 10 Leonardo

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccs után a sportklub elemzésre kell kapcsolni hatha horti nem bulshitelHKori
Remélem a "tolódás" szó el fog hangozni megint.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
Az bökő volt apukám 😀😀😀DDHanni
Csőrmester!Geeri
look at the score

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Az bökő volt apukám 😀😀😀DDHanni
Csőrmester!

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A brazilok büszkék lehetnek magukra - a nyitómeccsen rúgtak 4 gólt. 😀


Gundel Takács Gábor, Mezei Dániel, Menczer Tamás és P. Fülöp Gábor - ez a közvetítőcsapat. Hát elég szánalmas. Gundi vigyázott, ne legyen konkurencia. Hajbu B. hiányozni fog nekem.Burkus
Ha Knézy nem üti ki magát(szó szerint), ő közvetítette volna az utolsó 4 meccset. Szóval így nézd a dolgokat.
Még Gundival lesz a legkevesebb bajunk, ezt most megmondom.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
micsoda gála!
ezzel a mai fújással Brazília valóban komolyan bejelentkezett a kupáért....