Soccer VB 2014

6 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
metország: Vrijbloed, Iktriad, Sobri Jóska, csebi, danyly, HanSolo, gamerkr, Kroos, FViktor93, NB2, puffin, Asbee, Gaba93, Amadeus91, Burkus
Argentína: dande, JC6, ZoliZoltán, Sebii, csi77, Janek, Rataxes, Boston
Brazília: eaglesmcnabb, ulpianus, DoM, Eazzy, ano92, Ka'deemCarey25
Hollandia: xrace77, peach, Hurka, Cardinalis, seefer
több mint 10 éve
kronikk Indianapolis Colts Clemson Tigers 237
Milyen lenne Kolumbia, ha Falcao még itt lenne? bele se merek gondolni
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Na,igy kell "elénekelni" egy himnuszt.Kenny
már amelyiket így lehet..
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
remélem Kolumbia nem követi el azt a hibát, mint a többi "kis"csapat
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 869 — Omar's Coming Yo!
Na,igy kell "elénekelni" egy himnuszt.

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 667 — Eagles fan
Az espn-en már a hot dog-evő verseny megy, ha valaki igazi izgalmakat szeretne átélnibaggio
Sör-virslire még oda is kapcsolnék. 😀Greengo
én a sör-virslit nem nézni szeretném... 😊slowmotion
Jogos, de azért csak megnéznék egy ilyen klasszikus számot . 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
góóóóóóóóóóól ja nem 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 263 — Cowboys fan
Az espn-en már a hot dog-evő verseny megy, ha valaki igazi izgalmakat szeretne átélnibaggio
Sör-virslire még oda is kapcsolnék. 😀Greengo
én a sör-virslit nem nézni szeretném... 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ibarbo kezd? De jó, hogy kivettem a csapatból. 😕
Nem baj, nyer Kolumbia.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 079 — Chalk Dawk fan
Ami nagyobb baj, hogy Hakszon Martinez a világ legjobb futballistája padozik

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem volt szép, nem volt lehengerlő a német teljesítmény, de a lényeg hogy megvan a 4. VB elődöntő zsinórban. Francba a károgókkal.iktriad
Neuer és Hummels a meccs emberei nálam, teljesen egyértelműen.

Ma elég volt ennyi is. Lehet az influenza bejátszott picitm plusz ez a meleg meg a 13 órás kezdés egyik csapatnak sem tett jót. :/ Ha esti meccs, biztos nagyobb lett volna az iram...Vrijbloed
Én még azért Lahm-ot is kiemelném ebből a szürke csapatból. Mert valljuk be nem csodásan játszott a Nationalelf, de okosan és megfontoltan. Viszont Boateng nevét talán a második félidő közepén hallottam először és Höwedes sem volt valami penge. Következő meccsen biztos megint lesz kavarás a védelemben. Nagy valószínűséggel jön vissza Mertesacker.danyly
Az mondjuk nem tudom, hogy miért olyan nagy baj, ha nem hallod a középső védő nevét túl gyakran.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aguilar helyett Guarín, D.Alves helyett Maicon, L.Gustavo helyett Paulinho

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem volt szép, nem volt lehengerlő a német teljesítmény, de a lényeg hogy megvan a 4. VB elődöntő zsinórban. Francba a károgókkal.iktriad
Neuer és Hummels a meccs emberei nálam, teljesen egyértelműen.

Ma elég volt ennyi is. Lehet az influenza bejátszott picitm plusz ez a meleg meg a 13 órás kezdés egyik csapatnak sem tett jót. :/ Ha esti meccs, biztos nagyobb lett volna az iram...Vrijbloed
Én még azért Lahm-ot is kiemelném ebből a szürke csapatból. Mert valljuk be nem csodásan játszott a Nationalelf, de okosan és megfontoltan. Viszont Boateng nevét talán a második félidő közepén hallottam először és Höwedes sem volt valami penge. Következő meccsen biztos megint lesz kavarás a védelemben. Nagy valószínűséggel jön vissza Mertesacker.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elődöntő azt is jelenti, hogy még 2 meccse van Mironak új VB gólrekordot dönteni.

Az espn2-n már a hot dog-evő verseny megy, ha valaki igazi izgalmakat szeretne átélnibaggio
Hiába ma ez van odaát a nagy vízen túl.
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 667 — Eagles fan
Az espn-en már a hot dog-evő verseny megy, ha valaki igazi izgalmakat szeretne átélnibaggio
Sör-virslire még oda is kapcsolnék. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Az espn2-n már a hot dog-evő verseny megy, ha valaki igazi izgalmakat szeretne átélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

😀😀 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 878 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 467 — nabege2@yahoo.com
Siralmas meccs volt. A 2 csapat teljesítménye, meccsről-meccsre romlik.
Ma a németek iszonyat taktikusan játszottak. Gondolom meccs előtt el lett mondva ki szabálytalankodhat és ki nem. És mit ad isten értelmes emberekről van szó, nem is csinált senki olyan csúnya faultot aki veszélyben volt.
Remélem az esti jobb lesz 😊
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem volt szép, nem volt lehengerlő a német teljesítmény, de a lényeg hogy megvan a 4. VB elődöntő zsinórban. Francba a károgókkal.iktriad
Neuer és Hummels a meccs emberei nálam, teljesen egyértelműen.

Ma elég volt ennyi is. Lehet az influenza bejátszott picitm plusz ez a meleg meg a 13 órás kezdés egyik csapatnak sem tett jót. :/ Ha esti meccs, biztos nagyobb lett volna az iram...
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Mondjuk Alaba mint OSZTRÁK mindent visz 😀Burkus
Hát a Miriuta Laci??James007
Thomas Sowunmi még jobb példa lett volna 😊Burkus
Neki az anyukája magyar, de Laci echte oláh csávó
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem volt szép, nem volt lehengerlő a német teljesítmény, de a lényeg hogy megvan a 4. VB elődöntő zsinórban. Francba a károgókkal.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 869 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez baj Benzemával a Realnál is - öt helyzet kell neki, hogy egyet belőjön, amúgy nem lenne rossz játékos.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
a partjelző alkalmatlan loool szakadokgamerkr
Figyeljünk oda, az asszisztens!

Töketlenek voltak a franciák, a görögök nagyobb nyomást fejtettek volna ki, mint ők.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ez hatalmas védés volt!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Ez tulajdonképpen egy sétagalopp meccs volt. És hát nem mellesleg a németek pihenhetik a legtöbbet az elődöntőig. Nagyon Fiiiiiiiiinale jellege van ennek.. 😊