Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints 6 161
Negyed szemmel ezt is nézem ma Vikes meccs és a bowlok csöpögtetese közben, ha már Szenegál a csapatom. Látom van még pár vakmerő, aki az angolok kiesését várja.
dancogo
Én pl megraktam a szenegál - Japán - svájci (és a spanyol) továbbjutás 5000 jó magyar forinttal!

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
ha már volt nosztalgia, akkor az Anglia-Kamerun meccskor én is a Balatonon voltam 😊
emléxem OT volt, de nyertek az angolok
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Negyed szemmel ezt is nézem ma Vikes meccs és a bowlok csöpögtetese közben, ha már Szenegál a csapatom. Látom van még pár vakmerő, aki az angolok kiesését várja.
dancogo
Ahogy Szenegálban mondanák:
Moom lele bicci topu anam bu beru!

| a Wolof nyelvről történő fordításért nem vállalok felelősséget - de elvileg ez a "it's coming home") |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 056 — Big Penix Energy
Negyed szemmel ezt is nézem ma Vikes meccs és a bowlok csöpögtetese közben, ha már Szenegál a csapatom. Látom van még pár vakmerő, aki az angolok kiesését várja.

több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Minden egyes alkalommal mikor mutatják Infantinot az elmúlt napokban, az a benyomásom róla, hogy borzalmasan kell kakálnia
Hanni
Mondta már valamelyik kommentátor is, hogy nem csinál jó PR-t a vébének és a FIFÁ-nak.
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Minden egyes alkalommal mikor mutatják Infantinot az elmúlt napokban, az a benyomásom róla, hogy borzalmasan kell kakálnia
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
annak drukkolok ahol több a néger 😊
NB2
Japán-Horváton mi lesz?
Igor
A sárga az nem fekete, de nem is fehér.
Kampman
Daniel Schmidt and Naomi Osaka dislike this.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
annak drukkolok ahol több a néger 😊
NB2
Japán-Horváton mi lesz?
Igor
A sárga az nem fekete, de nem is fehér.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
annak drukkolok ahol több a néger 😊
NB2
Japán-Horváton mi lesz?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
annak drukkolok ahol több a néger 😊
NB2
hűha
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
annak drukkolok ahol több a néger 😊
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 546 — Kinek mit intézett a kormánya
Az USA-ban már Richarlison a brazilok fő reklámarca a FOX reklámban a holnapi meccsre
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 349 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nincs ma Sterling, sima angol győzelem lesz így 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Megbaszódott a telitalálatom
Willie Parker
Irodalmi stílus, de kifejező.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Megbaszódott a telitalálatom
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
ezt a csacsiságot honnan veszed?
azért rúgták újra, mint Hugo fél méterrel volt a gólvonal előtt és az szabálytalan...a rúgónál már alig van kikötés...folyamatosnak kell lennie a mozgásának, de az megvalósul egy ugrás közben is...úgyhogy Lewa szabályos volt...Lloris meg bár gyönyörűen kivárt a végéig, de ezt csak annak árán tudta, hogy lépnie kellett előre
Klaci79
persze lehet mutatgatni, hogy folyamatos volt a mozgása, mert a kezdeti 0.5 m/s sebessége csak 0.01m/s-ig esett vissza, nem teljesen nullára... de kétszer torpant meg tizenegyes közben, és nem, felugrania sem sikerült, mint Brünónak vagy a Zsorzsinnyónak
slowmotion
Árgus szemmel figyelik ezeket a mozdulatokat. Az utolsó szabalyvaltoztatas után nagyon szélesre tártak a rugó lehetőségeit. De látod így is van hogy a kapus megfogja, most Hugo egy picit elsiette a hátsó lábat. Annak muszáj vonalon maradni…
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
ezt a csacsiságot honnan veszed?
azért rúgták újra, mint Hugo fél méterrel volt a gólvonal előtt és az szabálytalan...a rúgónál már alig van kikötés...folyamatosnak kell lennie a mozgásának, de az megvalósul egy ugrás közben is...úgyhogy Lewa szabályos volt...Lloris meg bár gyönyörűen kivárt a végéig, de ezt csak annak árán tudta, hogy lépnie kellett előre
Klaci79
persze lehet mutatgatni, hogy folyamatos volt a mozgása, mert a kezdeti 0.5 m/s sebessége csak 0.01m/s-ig esett vissza, nem teljesen nullára... de kétszer torpant meg tizenegyes közben, és nem, felugrania sem sikerült, mint Brünónak vagy a Zsorzsinnyónak
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
Tök jó hogy a kapus álljon vigyázba addig amíg nem méltóztatik az ember elcsámpázni a labdáig aztán belebotlani. Tiltanám amit Lewa csinál. Fusson neki és rúgja. Ha meg ezt csinálja akkor ne lepődjön meg hogy ellép a kapus.
Matthew99
a kapus elléphet, ezt nem tudom honnan veszed, hogy nem...mehet jobbra-balra és hátra is...csak előre nem mehet, illetve azt is lehet, de a hátsó lábával érintenie kell a vonalat...ennyi
Klaci79
Valóban: A kapusnak a kapuvonalon a kapufák közt, a rúgó játékossal szemben kell maradnia anélkül, hogy érintené a kapufákat, a keresztlécet vagy a kapuhálót a
rúgás elvégzéséig.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyszer rúgna nekem tizit lewa vagy jorginho... várhatná hogy elvetődjek, ellennénk vagy 10 percig mire elgurítaná valamerre... Ha lett volna tétje kihagyta volna másodjára is. Bohóc

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
Most néztem meg a szabálykönyvet. Régebben mintha benne lett volna, hogy a mozgásnak folyamatosnak kell lennie, most nem találok ilyet. A 11-est elvégző játékos által elkövetett szabálytalanság: a labda elrúgásának színlelése, miután a rúgást végző játékos befejezte a nekifutást (nekifutás közben a cselezés engedélyezett);
121. oldaltól:
 bacs.mlsz.hu/adat/dokumentum/48/dokumentumok/szabalykonyv_2019-2020.pdf
nagylaza, főpohárnok
Pontosan! Kivették a szabálykönyvből néhány évvel ezelőtt.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
Most néztem meg a szabálykönyvet. Régebben mintha benne lett volna, hogy a mozgásnak folyamatosnak kell lennie, most nem találok ilyet. A 11-est elvégző játékos által elkövetett szabálytalanság: a labda elrúgásának színlelése, miután a rúgást végző játékos befejezte a nekifutást (nekifutás közben a cselezés engedélyezett);
121. oldaltól:
 bacs.mlsz.hu/adat/dokumentum/48/dokumentumok/szabalykonyv_2019-2020.pdf
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
Tök jó hogy a kapus álljon vigyázba addig amíg nem méltóztatik az ember elcsámpázni a labdáig aztán belebotlani. Tiltanám amit Lewa csinál. Fusson neki és rúgja. Ha meg ezt csinálja akkor ne lepődjön meg hogy ellép a kapus.
Matthew99
a kapus elléphet, ezt nem tudom honnan veszed, hogy nem...mehet jobbra-balra és hátra is...csak előre nem mehet, illetve azt is lehet, de a hátsó lábával érintenie kell a vonalat...ennyi
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
ezt a csacsiságot honnan veszed?
azért rúgták újra, mint Hugo fél méterrel volt a gólvonal előtt és az szabálytalan...a rúgónál már alig van kikötés...folyamatosnak kell lennie a mozgásának, de az megvalósul egy ugrás közben is...úgyhogy Lewa szabályos volt...Lloris meg bár gyönyörűen kivárt a végéig, de ezt csak annak árán tudta, hogy lépnie kellett előre
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
60 ezres szelomhoz annyi hianyzott hogy ne rugjanak golt a lengyelek szoval koszi😀
JéBé
Llorist pereld be😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
Tök jó hogy a kapus álljon vigyázba addig amíg nem méltóztatik az ember elcsámpázni a labdáig aztán belebotlani. Tiltanám amit Lewa csinál. Fusson neki és rúgja. Ha meg ezt csinálja akkor ne lepődjön meg hogy ellép a kapus.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.