Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
slowmotion
Lloris lépett előre
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
kösz igor, miattad megy el a tökéletes tippem ... Lewa-t is eladtam fantasyben,
Sixo
Igazából kampman vuduzza valami eszméletlen szinten.... ezzel már én sem tudom felvenni a versenyt (újrarúgatott tizi??? come on)
Igor
Anglia-Szenegál 1-2, csak szólok.
Kampman
Én 0-1-et tettem rá.... ha a franciák ellen esnének ki az nem lenne gáz, szóval muszáj már ezen a meccsen kiesniük.

Bár filózom rajta hogy X lesz, és tizikkel esnek ki.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagyon szétestem a tipekkel az utóbbi napokban, egy jó alakulásom van csak, Mbappe gólkirályi címe.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Frissült a Lewa meme

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
60 ezres szelomhoz annyi hianyzott hogy ne rugjanak golt a lengyelek szoval koszi😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
Kampman
eleve azért esett be valamelyik okos csoki a büntetőterületen belülre, mert Lewandowski megállt a tizenegyes közben
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
kösz igor, miattad megy el a tökéletes tippem ... Lewa-t is eladtam fantasyben,
Sixo
Igazából kampman vuduzza valami eszméletlen szinten.... ezzel már én sem tudom felvenni a versenyt (újrarúgatott tizi??? come on)
Igor
Anglia-Szenegál 1-2, csak szólok.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
kösz igor, miattad megy el a tökéletes tippem ... Lewa-t is eladtam fantasyben,
Sixo
Igazából kampman vuduzza valami eszméletlen szinten.... ezzel már én sem tudom felvenni a versenyt (újrarúgatott tizi??? come on)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem a büntetők 99%-át szabálykönyv szerint szabálytalanul rúgják, valaki mindig belép, a rúgó megtorpan, vagy a kapus előre mozog.
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Ez így szabályos?
nagylaza, főpohárnok
Komolyan mintha nem egy Fifa és Soccer VBt néznénk. Ha ordítóan faszság akkor egyértelmű hogy elengedik 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
3-1et raktam...
davemayer
én 4-2-őt 😀
Kampman
én a céges tipperen 3-0-t, tipszmikszen csak az egyes hendit mertem megtenni.
de szarjon sünt a bíró, minden volt, csak konzisztens nem
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Írtam tegnap, h Dumfriest, Lewat és Chot raktam ki.

Szóval mindenki rakja meg, h Cho gólt szerez a brazilok ellen... elég jó az odds rá.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Ez így szabályos?
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
3-1et raktam...
davemayer
én 4-2-őt 😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
ez se szabályos, de mindegy
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Hogy rúgta, te szűzanyám.
Kampman
Pump fake, és elszállt rá a védő és a kapus is.

Ügyes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
de szánalmas Lewa, égne a pofám, nem őrülnék!!!
több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
3-1et raktam...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Gyenge játékosok ezek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Hogy rúgta, te szűzanyám.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
offsetting penalties bazmeg, Lewa se volt szabályos
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
😀 😀

Miafaszt csinál?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
a wikipédián a "mentálisan erős" kifejezés mellett Lewa fotója van.
több mint 1 éve
csipkelli 3 999
Buzitopogást tiltsátok be pls.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
bohóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóc 😀