Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Ez a Bellingham eleg jol teszi a zsugat.
Duff
Nem is marad sokáig a bundásban
Hanni
csak nehogy sancho legyen belőle is
eaglesmcnabb
Ő Panza lesz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 545 — Kinek mit intézett a kormánya
Érdekes lesz ez a francia-angol
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a Bellingham eleg jol teszi a zsugat.
Duff
Nem is marad sokáig a bundásban
Hanni
csak nehogy sancho legyen belőle is

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Áhh, nem kellett volna ott Sarrakodni... egyből bebaszni, és nem kell a VAR szobába menni Dia-vetíteni...
Igor
Jacobs pedig még egy kávét is kért
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Igazat szólt a kommentátor.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
a durva az, hogy az első 4 negyeddöntő közül, ez volt a legx-esebb, nem volt benne, hogy félidőre már 2-0 lesz
NB2
Én a Holland-USA-ra éreztem X-et, de simább lett, mint gondoltam.
Zsellértelkes Vrij
Szerintem a játék képére gondolt a kolléga.
Sixo
Az bizony könnyen lehet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
a durva az, hogy az első 4 negyeddöntő közül, ez volt a legx-esebb, nem volt benne, hogy félidőre már 2-0 lesz
NB2
Én a Holland-USA-ra éreztem X-et, de simább lett, mint gondoltam.
Zsellértelkes Vrij
Szerintem a játék képére gondolt a kolléga.

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
a durva az, hogy az első 4 negyeddöntő közül, ez volt a legx-esebb, nem volt benne, hogy félidőre már 2-0 lesz
NB2
Én a Holland-USA-ra éreztem X-et, de simább lett, mint gondoltam.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
a durva az, hogy az első 4 negyeddöntő közül, ez volt a legx-esebb, nem volt benne, hogy félidőre már 2-0 lesz
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
azért nem lesz 2-0, mert a céges tipperen a mai két tippem 3-0, 2-0 volt.
azt ugye tudjuk, a franciák mikor és hogyan kapták a gólt, az angolokra is hasonlót tippelek.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
Ez a Bellingham eleg jol teszi a zsugat.
Duff
ezért akarja valaki vinni év végén - Sziti, Margit, ha jól tolja, talán még a Diznilend is bejelentkezik érte
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez a Bellingham eleg jol teszi a zsugat.
Duff
Nem is marad sokáig a bundásban
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezzel el is dőlt, jó kis angol-francia csata
Zsellértelkes Vrij
A franciáknak fogok szurkolni, ilyen is csak ritkán van.
Általában csak brazilok ellen fordult elő eddig.
Kampman
Mbappé meg fogja enni azt a két középső védőt is... és a francia középpálya/védelem nem lesz ennyire amatőr.

A két kontrán kívül nem sok mindent csináltak (elején volt egy félhelyzetecske?)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Ezzel el is dőlt, jó kis angol-francia csata
Zsellértelkes Vrij
A franciáknak fogok szurkolni, ilyen is csak ritkán van.
Általában csak brazilok ellen fordult elő eddig.
Kampman
Én mint dojcs drukker, abszolút semleges leszek, szóval már előre dörzsölöm a tenyerem. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Azért a kommentátor valahogy összekeverte Foden meg Shawt.
Sixo
Egyik fehér olyan, mint a másik.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
na, Kén gól bejövős, félidő/vége szintén (egyelőre), rendes játékidős is jól áll.
szóval akkor visszajön Szenegál.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azért a kommentátor valahogy összekeverte Foden meg Shawt.

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Ezzel el is dőlt, jó kis angol-francia csata
Zsellértelkes Vrij
És jó ez így....baromi jók a franciák...az angoloknak több esélyt adok ellenük, nem is kevéssel...
több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Ez a Bellingham eleg jol teszi a zsugat.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Ezzel el is dőlt, jó kis angol-francia csata
Zsellértelkes Vrij
A franciáknak fogok szurkolni, ilyen is csak ritkán van.
Általában csak brazilok ellen fordult elő eddig.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez ennyi nagyjából, vagy gólözön vagy egy dög uncsi 2.félidő
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Ezzel el is dőlt, jó kis angol-francia csata

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ennyire amatőrök, itt kellett volna egy falt a középpályán.... még akkor is ha sárgát ér.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Hurrrikane 😀