Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
mondjuk ezerszer egy kontrajátékot nézek mint pl. egy tiki-takát 😀
eaglesmcnabb
A világ legjobb csapatai kontra játékot játszanak. Lásd Diósgyőr, Juventus Tottenham.

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 337 — Cowboys fan
horvátokba jó sok fantázia szorult, Lovren vagy a jobbhátvéd ad egy negyven méteres labdát, hátha a két ott tartózkodó ember elfejeli a labdát a négy védő plusz a kapus elöl.
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
a bíró is faszán szétfújkálja a meccset



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
Lehetne a horvát csapatot is agyondicsérni ugye, hogy mennyivel ügyesebbek és klasszikusokkal jobbak ezen a meccsen, de arról nem nagyon szól a fáma érdekes módon (én írtam róluk is 1-2-t, arra senki nem reagált se felállásra, se játékminőségre)
Igor
en irtam amugy. lattam, a konkret elkepzelest hol akartak golt szerezni, a lehetoseg meg is volt, de olyan jo szerb modra kihagytak. sajnos most a 2.t nem latom, mert a fonokom berakott egy meetinget, es fel orara ra varunk ...

arra nem tudok mit irni, hogy a szogletet be sem adjak, ahogy itt irta csipkelli.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
Akkor nem egy meccset néztünk, mondjuk te eléggé elfogult vagy a Japánokhoz. Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti. Mert a kontrán kívül nem is akarnak másra játszani, csak védekezni. Ebben számomra semmi szép nincs,eredményes persze attól még lehet...
kapitnono
mondjuk ezerszer egy kontrajátékot nézek mint pl. egy tiki-takát 😀

Nincs rá okom, egyszerűen nem tetszik ahogy játszanak,csak a kontrák és semmi más kb .
kapitnono
hát de baszki, a spanyolok meg csak a tiki-taka és semmi más. Ha ég a ház tudnak mást? nem, akkor se lőnek, csak passzolgatnak 😀
eaglesmcnabb
Ne mondd már, hogy nem élvezted, amikor 2010-12 körül a Barca/spanyol válogatott félidőnként 1353-szor körbepasszolta az ellenfél térfelét.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
a labdaszedő csaj milyen undorodva hajolt el a labda elől 😊
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti.
kapitnono
Akkor definiáld nekem mi a szép foci... mert szerintem meg teljesen korrekt, technikás, passzolós nézhető focit játszanak. A védelmük picit necces... de ettől csak még látványosabbak a meccseik.

És nem igaz hogy csak kontráznak, nézd meg 25-40. percet pl ezen a meccsen.

A jobb csapatok ellen meg nehéz nem kontrázni, és 50-60%-ot birtokolni, főleg mondjuk a spanyolok ellen... szóval elég viccesek ezek az elvárások. De az h CRC ellen meg ők domináltak, azt meg mindeki elfelejti.
Igor
Ha szép,passzolós focit játszanak, az magában foglalja hogy náluk a labda, nélküle nem megy.Akkor meg hogy lehet, hogy 20 százalékos a labdabirtoklásuk kb?


több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
Akkor nem egy meccset néztünk, mondjuk te eléggé elfogult vagy a Japánokhoz. Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti. Mert a kontrán kívül nem is akarnak másra játszani, csak védekezni. Ebben számomra semmi szép nincs,eredményes persze attól még lehet...
kapitnono
mondjuk ezerszer egy kontrajátékot nézek mint pl. egy tiki-takát 😀

Nincs rá okom, egyszerűen nem tetszik ahogy játszanak,csak a kontrák és semmi más kb .
kapitnono
hát de baszki, a spanyolok meg csak a tiki-taka és semmi más. Ha ég a ház tudnak mást? nem, akkor se lőnek, csak passzolgatnak 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
csipkelli 3 997
Harmadik horvát szöglet, egyiket se adták be.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti.
kapitnono
Akkor definiáld nekem mi a szép foci... mert szerintem meg teljesen korrekt, technikás, passzolós nézhető focit játszanak. A védelmük picit necces... de ettől csak még látványosabbak a meccseik.

És nem igaz hogy csak kontráznak, nézd meg 25-40. percet pl ezen a meccsen.

A jobb csapatok ellen meg nehéz nem kontrázni, és 50-60%-ot birtokolni, főleg mondjuk a spanyolok ellen... szóval elég viccesek ezek az elvárások. De az h CRC ellen meg ők domináltak, azt meg mindeki elfelejti.
Igor
Hú Igor, nyugi 😉, vagy látom règen volt feszkó kieresztő sportkvíz alkalom, (vagy csak inkább nekem nem szóltatok 🤪😉)
dande2
Teljesen nyugodt vagyok - és így legalább valakin ki lehet ereszteni a gőzt. Lehetne a horvát csapatot is agyondicsérni ugye, hogy mennyivel ügyesebbek és klasszikusokkal jobbak ezen a meccsen, de arról nem nagyon szól a fáma érdekes módon (én írtam róluk is 1-2-t, arra senki nem reagált se felállásra, se játékminőségre)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
Akkor nem egy meccset néztünk, mondjuk te eléggé elfogult vagy a Japánokhoz. Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti. Mert a kontrán kívül nem is akarnak másra játszani, csak védekezni. Ebben számomra semmi szép nincs,eredményes persze attól még lehet...
kapitnono
gondolom te is fujolsz a japanokra mar 2.5 eve vmiert.
csebi
Nincs rá okom, egyszerűen nem tetszik ahogy játszanak,csak a kontrák és semmi más kb .


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti.
kapitnono
Akkor definiáld nekem mi a szép foci... mert szerintem meg teljesen korrekt, technikás, passzolós nézhető focit játszanak. A védelmük picit necces... de ettől csak még látványosabbak a meccseik.

És nem igaz hogy csak kontráznak, nézd meg 25-40. percet pl ezen a meccsen.

A jobb csapatok ellen meg nehéz nem kontrázni, és 50-60%-ot birtokolni, főleg mondjuk a spanyolok ellen... szóval elég viccesek ezek az elvárások. De az h CRC ellen meg ők domináltak, azt meg mindeki elfelejti.
Igor
Hú Igor, nyugi 😉, vagy látom règen volt feszkó kieresztő sportkvíz alkalom, (vagy csak inkább nekem nem szóltatok 🤪😉)

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti.
kapitnono
Akkor definiáld nekem mi a szép foci... mert szerintem meg teljesen korrekt, technikás, passzolós nézhető focit játszanak. A védelmük picit necces... de ettől csak még látványosabbak a meccseik.

És nem igaz hogy csak kontráznak, nézd meg 25-40. percet pl ezen a meccsen.

A jobb csapatok ellen meg nehéz nem kontrázni, és 50-60%-ot birtokolni, főleg mondjuk a spanyolok ellen... szóval elég viccesek ezek az elvárások. De az h CRC ellen meg ők domináltak, azt meg mindeki elfelejti.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
Akkor nem egy meccset néztünk, mondjuk te eléggé elfogult vagy a Japánokhoz. Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti. Mert a kontrán kívül nem is akarnak másra játszani, csak védekezni. Ebben számomra semmi szép nincs,eredményes persze attól még lehet...
kapitnono
gondolom te is fujolsz a japanokra mar 2.5 eve vmiert.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
Akkor nem egy meccset néztünk, mondjuk te eléggé elfogult vagy a Japánokhoz. Lehet szeretni japánt azt nem mondom,de hogy minden meccsük kb nézhetetlen az is tuti.Legalábbis aki a szép focit szereti. Mert a kontrán kívül nem is akarnak másra játszani, csak védekezni. Ebben számomra semmi szép nincs,eredményes persze attól még lehet...


több mint 1 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
1-1et raktamy lesz meg gol. XD
Zsellértelkes Vrij
1-2 legyen 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
1-1et raktam, lesz meg gol. XD

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 590 — Lucas Scott
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
en a 30. percig lattam, hat ez egyszeruen nem igaz. messze van ez a szinvonal egy spanyol-nemet, francia-dan meccstol ...
csebi
A nyolcaddöntők közül melyik volt jobb - vajon miért emeltem ki azt a három csapatot? És felsoroltál két random meccset a 48 csoportmérközésből, bravó.

Azok után meg, hogy minden japán dologba belekötöttél az elmúlt 2.5 meccsen, meg elég látványosan savanyú a szőlő/fújsz a japánokra, nyilván nehéz komolyan venni az állandó siránkozásodat...
Igor
mikor irtal arrol, hogy csak nyolcaddontokrol van szo? nagycsapatok meccserol volt szo, gondolkozz mar el vagy akkor legkozelebb irj pontosabban ...

attol, mert belekotok dolgokba, nem jelenti azt, hogy nincs igazam. csak nyilvan megint, nehez relevans erveket felhozni, hanem te is mar inkabb az embert tamadod. gratulalok ehhez, buszke lehetsz magadra.

de ha nyolcaddontokrol van szo, akkor igen. nem log ki az atlagtol ez a meccs, se lefele, se felfele. a horvatoknak amugy volt kifejezett taktikaja feltorni a japan vedekezest ( 3 vedo, tamadtak a jobb belso vedo es kozepso vedo kozotti savot hosszu magas labdaval, el is mentek ebbol 2-3 alkalommal, egyszer Perisics volt onzo, maskor meg Petkovics), de nyilvan elszorakoztak, es a japanok buntettek, mint kb eddig mindig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jé, rájöttek hogy a japók ellen fejjel lesznek eredményesek. nice

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
Konda ezt benézte nagyon


több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ott a gól a semmiből.... nagyon szép ívelés volt, bár azért van egy olyan érzésem, h lehetett volna ezt is jobban védekezni 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
csipkelli 3 997
Ez nem volt benne.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
az mi fejes volt!
nb1-ben nem lőnek ekkorát!
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Semmivel nem volt nézhetetlenebb mint a nagy csapatok meccsei... egyszerűen csak két "kiscsapat" játszik, és nem Anglia, Hollandia vagy Argentína 😛
Igor
en a 30. percig lattam, hat ez egyszeruen nem igaz. messze van ez a szinvonal egy spanyol-nemet, francia-dan meccstol ...
csebi
A nyolcaddöntők közül melyik volt jobb - vajon miért emeltem ki azt a három csapatot? És felsoroltál két random meccset a 48 csoportmérközésből, bravó.

Azok után meg, hogy minden japán dologba belekötöttél az elmúlt 2.5 meccsen, meg elég látványosan savanyú a szőlő/fújsz a japánokra, nyilván nehéz komolyan venni az állandó siránkozásodat...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Vamos felirat a japán zászlón odabasz 😊