Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Béna pálya!
több mint 1 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Lautaro mennyire forman kívül van anyám..
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
ennek a Lautarónak is rossz méretű mezt vittek azért, vagy csak az első meccsen elvett három gól húzza vissza, én nem tudom
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Az elképzelhetetlen megtörtént. Pedig a legtöbb statisztikus szerint nem volt jó meccse a Wales elleni.

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
ekkora önzőt, hátrateszi, ajtó ablak és valszeg el is dől
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hahh


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
aztakurva milyen szóló volt ez.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308
Olyan kurva jó ez a meccs, hogy elaludtam rajta, pedig én ilyet évente kb kétszer csinálok 😀
Hanni
Egyszer majd csinálok felsorolást azon BL, VB és EB meccsekről, amiken elaludtam.
Kampman
gyűrűk ura trilógia rendezői
Sixo
VB-döntő is volt közte, úgy vigyázzál.
Kampman
1994?😀
Zsellértelkes Vrij
Én a 82-es és 86-oson biztos aludtam egy és ötévesen
Willie Parker
😀 Én még egy kéjes gondolat sem voltam. 😊
Zsellértelkes Vrij
Nekem az '90-es volt az első, amit néztem 10 évesen, balatoni táborban 😀
Előtte lutra album meg könyv a játékosokról, minden
warr_b
Emlékszem, h A/4-es irodapapírokra filccel rajzoltam a zászlókat, meg írtam a gólszerzőket, bár a Szkiláccsi leírva hülyén nézett ki!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 351 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Behich bazmeg

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
csipkelli 4 000
Ausztrál Messi közel volt.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Jó lesz ez.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
de röhögnék, ha elchokerkednék 😊
NB2
én is így tettem 2018 februárban 😉 😛
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
de röhögnék, ha elchokerkednék 😊
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Fantasyban jár pont ezért Enzo Fernandesnek ?

több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Mennyire undorító pechem van fantáziában, azért ez már gigalol lassan. Az az egy mázli, hogy Acunat leszedte a mester...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
máááááááázlisták 😕
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Nnnaaaaa

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Nem kell több gól srácok, így minden tipp pontos
zacknorb
Mindkét csapat rúghatna még 2-2 gólt.
Kampman
na gyerünk
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 351 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mekkora góóóól 😀😀😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 549 — Kinek mit intézett a kormánya
Mipotya
Bár így is sima Argentína sztem
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Irvine is megúszta a második sárgát...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Űgy tűnik azok a csapatok fognak kiesni, ahol vannak "ics" játékosok (Pulisic, illetve Behich, Hrustic, stb)

Ez jó jel a Japánoknak, Koreának és Portugáliának.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Nem kell több gól srácok, így minden tipp pontos
zacknorb
Mindkét csapat rúghatna még 2-2 gólt.
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
kb ugyanezt várom a francia-lengyelen is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
legalább azok a k...a szabadok lennének veszélyesek