Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 959 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mekkora beadás Acunatól 😮

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 549 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem kell több gól srácok, így minden tipp pontos
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 351 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hiába eddig pontos a tippem, jó lenne egy aussie gól hátha

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Ma csak a sárgák kapnak sárgát?
Gergőbácsi
se Japán, se Dél-Korea nem játszik ma
több mint 1 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ma csak a sárgák kapnak sárgát?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk tartok tőle, hogy a hollandok minket is lekontrázhatnak, de egyelőre örülök ha ez meg lesz 😊
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ah, ismételték, hát lol...

Mindkét kapus elég életveszély...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pont kifagyott a stream 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Messi zseniálisan beszurkolta 😉
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Helyzet nélkül: 2:0.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 550 — !SuPeR6BoWL!
Ausztrál bal🍆ok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Ez az az ostoba hiba, amit a franciák megengedhetnek maguknak 4-1-nél, de az ausztrálok ilyen helyzetben nem.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
game over 😕
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 351 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bravó Ryan, végleg itt a vége

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 952
Olyan kurva jó ez a meccs, hogy elaludtam rajta, pedig én ilyet évente kb kétszer csinálok 😀
Hanni
Egyszer majd csinálok felsorolást azon BL, VB és EB meccsekről, amiken elaludtam.
Kampman
gyűrűk ura trilógia rendezői
Sixo
VB-döntő is volt közte, úgy vigyázzál.
Kampman
1994?😀
Zsellértelkes Vrij
Lehet, hogy akkor is, de az 1998-ast tuti nem néztem teljes egészében végig, az eleje még megvan.
Kampman
Pedig az egyik legjobb VB volt 😀 bár aki ugye iszik 🤪
dande2
Éppen óvodából diplomáztam azon a nyáron, szóval a bioritmusom még nem tette lehetővé a hosszúvá nyúlt éjszakázásokat.

De nagyon megmaradt a tornából az argentin-jamaikai meccs, hogy a brazilok megverték a dánokat és a hollandokat, hogy mekkora sztori volt, ahogy Ronaldót ki-be rakták a kezdőcsapatból a döntő előtt és persze Ricky Martin.
Kampman
horvátok menetelése volt a nagy sztori akkor fiatal országként, hogy megverték 3-0-ra a németeket a negyeddöntőben. illetve a 18 éves Owen remeklése volt még nagy történet, meg az angol - argentin meccs, amely után Beckham közellenség lett egy darabig Angliában. ez volt még a kelet-európai csapatok utolsó nagy tornája, három kelet-európai ország jutott a legjobb 16 közé, erre azóta nem volt példa. magyar vonatkozása talán annyi, hogy Vágner László bírónk közellenség lett Kamerunban a Chile - Kamerun meccs után. a vb zenéje inkább a Dario G - Carnaval De Paris volt számomra mint a Ricky Martin. jó vb volt nagyon, kár hogy a franciák győztek.
deyell
Igen, ezeket utólag bepótoltam 😊
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ez mi volt jézusom ...

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 549 — Kinek mit intézett a kormánya
Lol 😄
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 23 691 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Onnan lehet tudni, hogy nem jó egy meccs, hogy egyből megkezdődik a nosztalgiázás.
Igor
de szépen mondtad, hogy milyen vének vagyunk 😛 😀
dande2
Csak te. 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
Fura egyébként, hogy minden csapatnak a saját válogatott mezébe öltözött emberek szurkolnak. Senkinek nincsenek olyan fáintos fekete vitézei, mint nekünk?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Onnan lehet tudni, hogy nem jó egy meccs, hogy egyből megkezdődik a nosztalgiázás.
Igor
de szépen mondtad, hogy milyen vének vagyunk 😛 😀
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
Olyan kurva jó ez a meccs, hogy elaludtam rajta, pedig én ilyet évente kb kétszer csinálok 😀
Hanni
Egyszer majd csinálok felsorolást azon BL, VB és EB meccsekről, amiken elaludtam.
Kampman
gyűrűk ura trilógia rendezői
Sixo
VB-döntő is volt közte, úgy vigyázzál.
Kampman
1994?😀
Zsellértelkes Vrij
Lehet, hogy akkor is, de az 1998-ast tuti nem néztem teljes egészében végig, az eleje még megvan.
Kampman
Pedig az egyik legjobb VB volt 😀 bár aki ugye iszik 🤪
dande2
Éppen óvodából diplomáztam azon a nyáron, szóval a bioritmusom még nem tette lehetővé a hosszúvá nyúlt éjszakázásokat.

De nagyon megmaradt a tornából az argentin-jamaikai meccs, hogy a brazilok megverték a dánokat és a hollandokat, hogy mekkora sztori volt, ahogy Ronaldót ki-be rakták a kezdőcsapatból a döntő előtt és persze Ricky Martin.
Kampman
horvátok menetelése volt a nagy sztori akkor fiatal országként, hogy megverték 3-0-ra a németeket a negyeddöntőben. illetve a 18 éves Owen remeklése volt még nagy történet, meg az angol - argentin meccs, amely után Beckham közellenség lett egy darabig Angliában. ez volt még a kelet-európai csapatok utolsó nagy tornája, három kelet-európai ország jutott a legjobb 16 közé, erre azóta nem volt példa. magyar vonatkozása talán annyi, hogy Vágner László bírónk közellenség lett Kamerunban a Chile - Kamerun meccs után. a vb zenéje inkább a Dario G - Carnaval De Paris volt számomra mint a Ricky Martin. jó vb volt nagyon, kár hogy a franciák győztek.

choose life
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Onnan lehet tudni, hogy nem jó egy meccs, hogy egyből megkezdődik a nosztalgiázás.
Igor
Jah lassan jönnek a csöcsök is, majd egy kis politika.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 968 — beers & Packers
ahelyett, hogy filmet néztem volna 😕
NB2
Képzeld azt, hogy ez egy Tarr Béla-film.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
ahelyett, hogy filmet néztem volna 😕
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Onnan lehet tudni, hogy nem jó egy meccs, hogy egyből megkezdődik a nosztalgiázás.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)