NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer VB 2022

16 feliratkozó

több mint 1 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Kozma Péter a tippjáték nyertese, bárki is ő, írjon gordon usernek, aki felajánlott egy üveg bort a győztesnek
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
A képen hol van elrejtve a tulipán?
több mint 1 éve
Peszinter Ferenc 766 — 中国加油
hajrá hollandok
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....


😊
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 308


Sixo
Várom Jesus feltámadását, m az Arsenalnak szüksége van csodákra.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Egy fun fact: 2016. Július 2 óta nem volt olyan EB vagy VB meccs, amin a németek ne kerültek volna hátrányba. Hat így nehéz eredményt elérni
Szerk. Mármint azon a napon kezdődött ez a sorozat, az volt az első meccs amikor nem tudtak lehozni meccset anélkül h hátrányba kerülnek
csebi
Hat de nem úgy van, hogy a végén ők nyernek? 🤔
Toca
Lineker ezt még az NSZK-ra mondta, arról nem volt szó, hogy a keletieket is magukhoz veszik.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Egy fun fact: 2016. Július 2 óta nem volt olyan EB vagy VB meccs, amin a németek ne kerültek volna hátrányba. Hat így nehéz eredményt elérni
Szerk. Mármint azon a napon kezdődött ez a sorozat, az volt az első meccs amikor nem tudtak lehozni meccset anélkül h hátrányba kerülnek
csebi
Hat de nem úgy van, hogy a végén ők nyernek? 🤔
Toca
mer nem nyertek a végén?
mármint ami nekik a vége volt 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
A Holland-USA-ra szenvedos, hosszabbitasos meccset varok, az estire meg 2 golos argentin sikert.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 549 — Kinek mit intézett a kormánya
Agyam: a 16 órás meccsen lesz hosszabbítás, és az USA továbbmegy
Szívem: ne legyen már OT, kéne nézni a BIGXII döntőt 6-tól
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
Egy fun fact: 2016. Július 2 óta nem volt olyan EB vagy VB meccs, amin a németek ne kerültek volna hátrányba. Hat így nehéz eredményt elérni
Szerk. Mármint azon a napon kezdődött ez a sorozat, az volt az első meccs amikor nem tudtak lehozni meccset anélkül h hátrányba kerülnek
csebi
Hat de nem úgy van, hogy a végén ők nyernek? 🤔
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!



Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Egy fun fact: 2016. Július 2 óta nem volt olyan EB vagy VB meccs, amin a németek ne kerültek volna hátrányba. Hat így nehéz eredményt elérni
Szerk. Mármint azon a napon kezdődött ez a sorozat, az volt az első meccs amikor nem tudtak lehozni meccset anélkül h hátrányba kerülnek

Szerkesztette: csebi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 547 — The Mathematician
Van aki jósnak hív, van aki látónak, mások shámánnak. A németeket tippeltem vb győztesnek, kiestek a csoportkörben. Benzema kiesése után Darwin Nunezt tippeltem a vb gólkirályának, gól vagy gólpassz nélkül esett ki.
Sixo
Luis Suarezt tippeltem gólkirálynak.
Tipperen a pontjaim fele abból van, hogy véletlenül eltalálom, hogy az egyik csapat hány gólt talál.
Vezetem a versenyt.
Kampman
haveri csoportban tippeltem egy dán vb győzelmet De Bruyne gólkirálysága mellett 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 953
Van aki jósnak hív, van aki látónak, mások shámánnak. A németeket tippeltem vb győztesnek, kiestek a csoportkörben. Benzema kiesése után Darwin Nunezt tippeltem a vb gólkirályának, gól vagy gólpassz nélkül esett ki.
Sixo
Luis Suarezt tippeltem gólkirálynak.
Tipperen a pontjaim fele abból van, hogy véletlenül eltalálom, hogy az egyik csapat hány gólt talál.
Vezetem a versenyt.
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Van aki jósnak hív, van aki látónak, mások shámánnak. A németeket tippeltem vb győztesnek, kiestek a csoportkörben. Benzema kiesése után Darwin Nunezt tippeltem a vb gólkirályának, gól vagy gólpassz nélkül esett ki.

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Telibevertem 5 sargat a szerb meccsen 351-es oddsert es ebbol 3 a 95. perc utan jott. 😀 I'm done.
JéBé
Mennyit kaszáltál?
nagylaza, főpohárnok
Ezressel ment ez a bohockodas. Persze az ilyen 1.2-es oddsokat meg veletlenul sem sikerul eltalalani.😀

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja hogy már ma játszunk a kengurukkal 😊 Akkor hajrá 😛
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Na még egy sárga, és megvan a 7 (és 5000 HUF)
Kampman
úriember biztosra nem fogad!
r.baggio
5-ös szorzó volt rá, nem is értettem.
Kampman
a kameruni győzelemre pedig 8.5-szörös
r.baggio
A tippmixpro-n a meccs előtt kerek 10-es.

Nem szeretem a sportfogadást (csak ha tudom előre az eredményt), de egy ismerősömnek mutogattam a vb alatt a hedgelés rejtelmeit a második, harmadik fordulóban.
Ehhez ugye az kell, hogy az esélytelenebb, nagyoddsú csapatot (kb. 5 felett, de sokszor volt 8-9 is) és a remit kiveszi az ember az elején pár unittal, és ha nem a favorit kezd góllal, akkor egy idő elteltével megemelkedik úgy az oddsa, hogy vissza lehet fogadni több unittal, hogy mindhárom kimenetelnél biztos legyen a profit.
Ilyen szempontból ez a VB (főleg a zárókör) kiemelkedő, a következő meccseken volt érdemes elkezdeni eképp fogadni, és a boldoltakon lehetett biztos profitot realizálni, ugye hol többet, hol kevesebbet:
USA-Angol 0:0
Japán-Costa Rica 0:1
Belgium-Marokkó 0:2
Franciaország-Tunézia 0:1
Dánia-Ausztrália 0:1
Soanyolország-Japán 1:2
Németország-Costa Rica 4:2
Portugália-DélKorea 1:2
Brazília-Kamerun 0:1

Horvátország-Kanada 4:1
Hollandia-Katar 2:0
Argentína-Lengyelország 2:0
Őszentsége Sobri Jóska
utólag én is tudok így okosan fogadni, de ugye meccs előtt csak biztosra szabad, Te is mondtad
slowmotion
Ezt a 12-t próbából mind megfogadtuk, igaz, azt gondoltam, hogy 4-5 lesz csak ami profitábilis, -és az kb. egál unitot eredményezett volna-, nem 10. Az nagyon, mondhatni irreálisan sok, de az is meglepett, hogy milyen nagy oddsok vannak még a zárófordulóban is olyan csapatokra, mint pl. Lengyelország, Ausztrália, Japán, Tunézia, Dél-Korea, vagy ma Kamerun. (Van ahol továbbjutott, b-csapattal felálló nagycsapatok ellen.)
Szerintem ebben az évezredben nem tippszmikszültem, de 10-es odds (meg a 6-os remire) egy már továbjutott, B-csapattal, Neymar nélkül felálló Brazília ellen irreális, de mint mondtam nem tudom egyébként klubfocinál mi van, de Svájc ellen is 2 fölé rakták már a Brazilokat a 70. percben, és most Kamerun ellen is.
Illetve ha csak simán megrakta valaki ezt a 12 meccset (vagyis azokat ahol kb. 5 felett indult a "kiscsapat") nagyoddson 1 unittal, és se döntetlent nem tesz, se nem hedgel, akkor is kb. 40 unit plusz. Durva.

Csak azt akartam jelezni, hogy számomra (a sportfogadó outsidernek) mennyire fura, egy tunéziai, koreai, ausztrál 7-es, costa ricai 26-os vagy egy kameruni 10-es odds .

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 970 — beers & Packers
Telibevertem 5 sargat a szerb meccsen 351-es oddsert es ebbol 3 a 95. perc utan jott. 😀 I'm done.
JéBé
Mennyit kaszáltál?
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 338 — Cowboys fan
Na még egy sárga, és megvan a 7 (és 5000 HUF)
Kampman
úriember biztosra nem fogad!
r.baggio
5-ös szorzó volt rá, nem is értettem.
Kampman
a kameruni győzelemre pedig 8.5-szörös
r.baggio
A tippmixpro-n a meccs előtt kerek 10-es.

Nem szeretem a sportfogadást (csak ha tudom előre az eredményt), de egy ismerősömnek mutogattam a vb alatt a hedgelés rejtelmeit a második, harmadik fordulóban.
Ehhez ugye az kell, hogy az esélytelenebb, nagyoddsú csapatot (kb. 5 felett, de sokszor volt 8-9 is) és a remit kiveszi az ember az elején pár unittal, és ha nem a favorit kezd góllal, akkor egy idő elteltével megemelkedik úgy az oddsa, hogy vissza lehet fogadni több unittal, hogy mindhárom kimenetelnél biztos legyen a profit.
Ilyen szempontból ez a VB (főleg a zárókör) kiemelkedő, a következő meccseken volt érdemes elkezdeni eképp fogadni, és a boldoltakon lehetett biztos profitot realizálni, ugye hol többet, hol kevesebbet:
USA-Angol 0:0
Japán-Costa Rica 0:1
Belgium-Marokkó 0:2
Franciaország-Tunézia 0:1
Dánia-Ausztrália 0:1
Soanyolország-Japán 1:2
Németország-Costa Rica 4:2
Portugália-DélKorea 1:2
Brazília-Kamerun 0:1

Horvátország-Kanada 4:1
Hollandia-Katar 2:0
Argentína-Lengyelország 2:0
Őszentsége Sobri Jóska
utólag én is tudok így okosan fogadni, de ugye meccs előtt csak biztosra szabad, Te is mondtad
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Na még egy sárga, és megvan a 7 (és 5000 HUF)
Kampman
úriember biztosra nem fogad!
r.baggio
5-ös szorzó volt rá, nem is értettem.
Kampman
a kameruni győzelemre pedig 8.5-szörös
r.baggio
A tippmixpro-n a meccs előtt kerek 10-es.

Nem szeretem a sportfogadást (csak ha tudom előre az eredményt), de egy ismerősömnek mutogattam a vb alatt a hedgelés rejtelmeit a második, harmadik fordulóban.
Ehhez ugye az kell, hogy az esélytelenebb, nagyoddsú csapatot (kb. 5 felett, de sokszor volt 8-9 is) és a remit kiveszi az ember az elején pár unittal, és ha nem a favorit kezd góllal, akkor egy idő elteltével megemelkedik úgy az oddsa, hogy vissza lehet fogadni több unittal, hogy mindhárom kimenetelnél biztos legyen a profit.
Ilyen szempontból ez a VB (főleg a zárókör) kiemelkedő, a következő meccseken volt érdemes elkezdeni eképp fogadni, és a boldoltakon lehetett biztos profitot realizálni, ugye hol többet, hol kevesebbet:
USA-Angol 0:0
Japán-Costa Rica 0:1
Belgium-Marokkó 0:2
Franciaország-Tunézia 0:1
Dánia-Ausztrália 0:1
Soanyolország-Japán 1:2
Németország-Costa Rica 4:2
Portugália-DélKorea 1:2
Brazília-Kamerun 0:1

Horvátország-Kanada 4:1
Hollandia-Katar 2:0
Argentína-Lengyelország 2:0

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Az lesz a baj innentől, hogy ha a meccs eldől, akkor nincs hova kapcsolni 😊
Simán benne van, hogy Hollandia vagy Anglia ellép 2-3 góllal, onnan csak passzolgatás lesz.

NS ágrajzon 2 Portugál-Svájc meccs lesz 😊
több mint 1 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!


Szerkesztette: Sixo

több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 896
Telibevertem 5 sargat a szerb meccsen 351-es oddsert es ebbol 3 a 95. perc utan jott. 😀 I'm done.

Szerkesztette: JéBé
több mint 1 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Jó, most már nyugodj le, és koncentrálj a holnapi Packers W-re.
nagylaza, főpohárnok
holnap milyen Packers meccs lesz? :o
Löfli
Ennek most én is gyorsan utánanéztem, mert nem rémlett
Kampman
Oké, veletek még sosem fordult elő, hogy összekevertétek a napokat?
nagylaza, főpohárnok
Ha ma lesz a holnap tegnapja - tedd a bús Packersmeccsemléket* az ablakba!

| (l'art pour l'art-os Dallas song módra, molto allegro!!! ) |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)