Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahhoz képest hogy egy ritka hitvány bolgár csapat lesz az ellenfél csak a rossz előjelek sorakoznak... Pedig a sors megadta az esélyt, de úgy tűnik egy ritka szánalmas csapat egy gyáva edzővel fog majd pofára esni.

Akkor már inkább a Kövesd, DVTK és MTK legjobb formában lévő magyarjait nyomassák...

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
ozibozi
Egy uj keretet kell kialakitani...
ezt szoktak meg mondani nem ? 😀
ZoliMP
Tanulunk a hibákból, dolgozunk tovább.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
ozibozi
Egy uj keretet kell kialakitani...
ezt szoktak meg mondani nem ? 😀
több mint 6 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Azért az elmúlt években Kádi volt az egyik legstabilabb ember a válogatottban.
Nem tudom mi történt Kijev-ben, de borzalmasan rossz időben került ki a keretből és lógott sokáig a levegőben.
Ráadásul asszem Kínában 1 hónapig szünetel a bajnokság, ezzel nem sok esélye maradt bármire is...
Sad story.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Az EB most elszáll, utána a VB-re úgy sincs semmi esély kijutni, akkor viszont a következő pár évben semmi jelentősége egy válogatottságnak sajnos. Addigra pedig új edző lesz stb. Egy dolog lesz állandó az kb dzsuzsák.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Sztem psv szintu csapathoz igazolt!
ZoliMP
Meg lett neki mondva, hogy többet nem lesz válogatott, hianyzik neki a meccspénz biztos 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Juve lefocizza a franciákat, les gólt lőnek, majdnem tizit kapnak, de persze kikapnak majd bakker.
Na majd Torinóban....
Chargers LT
Wait, wait, wait... a Juve lefocizta a Lyon-t? Ha hármat kapott volna az olasz banda csak az első félidőben, egy szavuk nem lehetne. Les gól, amit a Lyon rúgott? Majdnem tizi pedig csak egy visszanézett szitu volt semmi több.
Még jó, hogy jön a hétvégén az Inter elleni meccs, majd a Lyon elleni visszavágó és remélem h ezek után már nem az a bagós köcsög ül a padon.
Beki
Nos...én csak a 2. félidőt láttam, szóval ami az elsőben volt, az meg se történt 😀 😀
De amúgy jah, Sarri egy nímand...nem is értem mit keres egy top csapat padján.
Chargers LT
Kb mint Khedira, De Síjjó és Matuidi a Juve keretében...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Én magát az idegenben lőtt több gól szabályt szeretem, szerintem színesíti kicsit a dolgot. Az, hogy a hosszabbításra megtartanám-e, az már más kérdés. Ott van pro-kontra bőven.
dugo93
Én valahogy úgy tartanám igazságosnak, hogy oda-visszavágó és döntetlen esetén hosszabbítás nélkül tizik.

Ez sem teljesen jó, mert nyilván a visszavágón a hazai csapat van előnyben a párbajnál, de az is vicces lenne, ha minden meccs végén rúgnának büntetőket. Akkor meg egy 5-0 meccs után elhülyülné mindenki.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.
VanillaSky
Sztem psv szintu csapathoz igazolt!
több mint 6 éve
VanillaSky 1 696
Kádár kicsit később kezdte meg a levezetést, 29 évesen már kihozta magából a maximumot. A magyar fanyűvő bohócok újabb selejtes terméke.

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
A Juve lefocizza a franciákat, les gólt lőnek, majdnem tizit kapnak, de persze kikapnak majd bakker.
Na majd Torinóban....
Chargers LT
Wait, wait, wait... a Juve lefocizta a Lyon-t? Ha hármat kapott volna az olasz banda csak az első félidőben, egy szavuk nem lehetne. Les gól, amit a Lyon rúgott? Majdnem tizi pedig csak egy visszanézett szitu volt semmi több.
Még jó, hogy jön a hétvégén az Inter elleni meccs, majd a Lyon elleni visszavágó és remélem h ezek után már nem az a bagós köcsög ül a padon.
Beki
Nos...én csak a 2. félidőt láttam, szóval ami az elsőben volt, az meg se történt 😀 😀
De amúgy jah, Sarri egy nímand...nem is értem mit keres egy top csapat padján.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Én magát az idegenben lőtt több gól szabályt szeretem, szerintem színesíti kicsit a dolgot. Az, hogy a hosszabbításra megtartanám-e, az már más kérdés. Ott van pro-kontra bőven.

több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Így van, pontosan ez a lényeg. A hazai csapatnak ott a hazai pálya előnye még 30 percig, meg az esetek kb 95 százalékában, amikor nincs döntés, akkor a 11-espárbajban. Valahol így igazságos a sztori
Wyatt
Mar reg at kellett volna venni, a del-amerikai szabalyt.
Ugy van meg egyaltalan?Ott nincs idegenben lott tobb gol.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
slowmotion
Így van, pontosan ez a lényeg. A hazai csapatnak ott a hazai pálya előnye még 30 percig, meg az esetek kb 95 százalékában, amikor nincs döntés, akkor a 11-espárbajban. Valahol így igazságos a sztori

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
viszont így elvileg ugye a vendég csapat idegenben játszik még egyharmad meccset
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Az idegenbeli gólokat azèrt vezették be, mert anno volt hogy napokat kellett utazni a meccs helyszínére. Manapság ez azért már másként van.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
5 v 6 éve volt egy hasonló amikor rageltem mert a csapat akinek szorítottam egy párharcban így esett ki (nem a pool volt de nem emlékszem)
és hiába röhögök az egészen ez a szabály szánalmas
Negritis
En nem szeretem az Arsenalt, nem vagyok kifejezetten ideges emiatt, de nyilvan ha a Milannal tortenik, zuzok. Csak hat szimplan vicces az egesz, mekkora egy kocsog dolog ez. Es elkepeszto, hogy ilyenek egy El-ben vagy BL-ben tortenhetnek.

Mert hogy a kambodzsai rajatszasban ennyire butak, az ember legyint, de ez...

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 986 — The Mathematician
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.
Stez
5 v 6 éve volt egy hasonló amikor rageltem mert a csapat akinek szorítottam egy párharcban így esett ki (nem a pool volt de nem emlékszem)
és hiába röhögök az egészen ez a szabály szánalmas

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Arsenal OT 😊
NB2
Mondjuk az eleg vicces, hogy hosszabbitas eseten is jatszik az idegenben lott gol, mivel igy kvazi kis tulzassal behozhatatlan elonybe kerul a vendeg, ha golt szerez. Egy golra rogton kettot kell lonie a hazainak. Ez amugy mekkora mocsok dolog. Ha meg lo egyet, tehat golokban egal a parharc, akkor is kiesik a kukiba.

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
mekkora védés a MU-Brugge meccsen 😊
NB2
Rettentő okos döntés volt 😀
dugo93
Beírhatja a cv-jébe, hogy több poszton (CB, GK) is bevethető játékos
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
mekkora védés a MU-Brugge meccsen 😊
NB2
Rettentő okos döntés volt 😀

Szerk.: Amúgy hogy működik most ez a szabály? A tizi mellé adható piroslap, de nem muszáj? Vagy itt csak a helyzet extrém mivolta miatt volt kiállítás?

Amúgy zseniális volt a bíró, ahogy 4 percig nézte vissza VAR-on, hogy valóban kezezés történt-e :'D

Szerkesztette: dugo93

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
mit hagyott ki a gaboni??????? úristen!!!
és ki is esett az Arsenal is!!!
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Benfica is beárazva.
ozibozi
Az egész portugál foci fekete napja ez, a Bragát a nagy hármas követte, négyből semmi azért elég durva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mintha ez a szar bárkit érdekelne persze, de akkor is kibaszott idegesítő ezeknek a kislányoknak az folytonos kurválkodása. És még fél év, mire jön a normális foci... #tiltsákbeeztalatinszart

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
este kiesett az Ajax, Benfica, Celtic, Sevilla! Kemény névsor és még az Arsenal is csatlakozhat hozzájuk!

portugál foci is szép 2 napot zárt😊 kiesett a Braga, Porto, Sporting és a Benfica😊

Szerkesztette: NB2