Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Mig a Liverpoolnal megvolt a BL, egesz myaron azt pedzegettek, hogy az sem lenne meglepo, ha Klopp iden egy ido utan elengedne a BL-t, es a bajnoksag mar fontosabb lesz. Engem nem is lepne meg, mar csak azert sem, mert abban sokkal nagyobb penz van.
Stez
hát... nem. nem árt persze értelmezni, hogy mi az, amit így is, úgy is megkap a csapat, és mi az, amit a teljesítménye után.

a BL túlnyomórészt, a PL félig teljesítményarányos kifizetés.

a PL tavaly úgy nézett ki, hogy
1,9m font * (21 - helyezés), minimum 1,9m, max 38 millió
1,16m font * élő meccsek száma, de minimum 12m, a max 33,5m volt
(79,4m font fix bevétel, teljesen mindegy, hogx első vagy huszadik-e a csapat,) tehát az a pénz, ami a hajtással nyerhető, az kb 70m font.

a BL ezzel szemben úgy néz ki (2018-19, de kevesebb nem lesz a pénz), hogy
fix 15,25m € (13,6m font)
csoportmeccsek 900e € per pont (minimum 6 kell, de inkább 8 a továbbjutáshoz), az 7,2m € minimum, 16,2m maximum
csoportprémium győztesnek 2m €, másodiknak 1m €
emellett a két lejátszott meccs után a nyolcaddöntőért kapnak 9,5m-t, két negyeddöntőért 10,5m-t, elődöntőért 12m €-t, döntőért 15m €-t, győzelemért 4m €-t, ez ugye eddig 59,2m-68,2 €, és ehhez jön hozzá a market pool, vagyis a (lejátszott meccsek száma)/(honfitárs csapatok összes lejátszott meccsének száma) * (az ország market poolja), ez tavaly a két angol döntősnél 35,3m € volt, ezen csökkenthet az, ha mondjuk idén az összes angol csapat eljut az elődöntőig, úgy kb 32m-ig. ez összesen 91-100m €, vagyis 81-89m font.

ha meg a brexit miatt bezuhan a font, akkor a BL még értékesebb lesz.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 836
A malaga es a deportivo a tavalyi playoff utan, kieso helyen a spanyol 2. ligaban 😀 hat ez mi 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
SZEGED!

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Kleinheisler goool 😂 eg az MU

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
James sem lenne rossz, kar, hogy o sem tud egyebkenz egy az egyben megverni kb senkit, es tizbol nyolcszor annyira szurke, hogy az mar faj, de szerintem ez azert is van, mert nem kap normalis labdat, ebben a csapatban mindenkinek mindent maganak kell megoldani. De amugy nalam meg peldaul Mctominay kb ertekelhetetlen kategoria, szet lett hype-olva, de sokkal nagyobb a fustje, mint a langja.

több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Hát ha ezt a Unitedet nem tudjuk lenyomni a 4. heylért akkor senkit. Mondjuk Xhakat elfelejthetné végre Emery, mert szörnyű mennyire gyenge a pali. Viszont Chamberssel nem tudom mit etettek, ma is a legjobb emberünk volt a pályán.
Sebii
Nem kell aggódnod mi nem leszünk tényezők a 4. helyért 😀

több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Hát ha ezt a Unitedet nem tudjuk lenyomni a 4. heylért akkor senkit. Mondjuk Xhakat elfelejthetné végre Emery, mert szörnyű mennyire gyenge a pali. Viszont Chamberssel nem tudom mit etettek, ma is a legjobb emberünk volt a pályán.
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Manchesterben nagyon max 3 tehetséget lehet mondani, Greenwood, Tuanzebee meg talán Mctominay....Pereira sehol nem volt tényező ahol eddig pályát látott, az a MU szégyene hogy ő egyáltalán pályát lát mert nincs más, Fred meg szimplán szar. Ilyen gyenge középpálya nem is tudom mikor volt utoljára Manchesterben

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnalom szegeny Maguire-t, elment a Leicesterbol egy olyan bun gyenge Manchester Unitedbe, amit nezni is rossz. Annyira buta, veszelytelen jatekot nyomnak, nincs aki iranyitson, aki osztogasson, szurke fiatalok tomkelege. Plusz egy hetek ota szenvedo Rashford, aki lassan mar annyira gorcsos, hogy barmit csinal, az a visszajara fog elsulni. Allandoan az eletkorra mutogat Solskjaer, de Lampard harmad ennyi idobol sokkal tobbet kihozott a Chelsea tehetsegeibol. Es a vedelmuk szar, de a gollovessel nem allnak hadilabon.

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
@Stez Olyan tekintetben még mindig jobban állnak, hogy több mindent nyertek az elmúlt években. Abban pedig egyenlően, hogy ami Kloppnak a bajnokság, az Guardiolának a BL. Szóval ha a nyomást nézzük, szerintem a Liverpool felé billen a mérleg. A vételárakat itt már szerintem felesleges nézni, irreális mind.
Mikey
ha mind irreális akkor nem az a reális? 😀
Negritis
Miért lenne? Példa: '16-ban Mané 30 milliós vételára is irreális volt, ahogy van Dijk tavalyi 75 milliós ára is. Egymáshoz képest pedig pláne irreálisak.

| S most NE jöjjön senki azzal, hogy mindenki annyit ér, amennyit adnak érte. Kösz Sobri. |

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
@Stez Olyan tekintetben még mindig jobban állnak, hogy több mindent nyertek az elmúlt években. Abban pedig egyenlően, hogy ami Kloppnak a bajnokság, az Guardiolának a BL. Szóval ha a nyomást nézzük, szerintem a Liverpool felé billen a mérleg. A vételárakat itt már szerintem felesleges nézni, irreális mind.
Mikey
ha mind irreális akkor nem az a reális? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
@Stez Olyan tekintetben még mindig jobban állnak, hogy több mindent nyertek az elmúlt években. Abban pedig egyenlően, hogy ami Kloppnak a bajnokság, az Guardiolának a BL. Szóval ha a nyomást nézzük, szerintem a Liverpool felé billen a mérleg. A vételárakat itt már szerintem felesleges nézni, irreális mind.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvéd jelenlegi helyzetében az 1 pontnak is örülni kell még a Fradi B ellen is. Bár sanszosan a meccs legvégén nem kapott meg a csapat egy tizenegyest...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
8 meccs 8 pont előny!
Csak idén ne aludjunk bele...
alatriste
Meglesz az, kb csak a Cityn van nyomas, es Pepnek a BL-t is muszaj lassan megnyernie, ugyhogy szet lesz terhelve a csapat. Ha De Bruyne a vegeig birja, talan akkor lehet esely, de azt sem hiszem. Kemeny lesz.
Stez
Mondjuk a Liverpoolon szvsz nagyobb a nyomás. 29 év az 29 év.
Mikey
Lehet, de szerintem az egymilliardos szupercsapat Cityn nagyobb, a bajnoksag miatt is, amire rajon, hogy Pep a BL-ben keptelen ezzel a bandaval atuto sikert elerni. Es mar oriasi hatranyban is vannak, futhatnak minden heten a Pool utan abban bizva, hogy Kloppek kipukkadnak. Mig a Liverpoolnal megvolt a BL, egesz myaron azt pedzegettek, hogy az sem lenne meglepo, ha Klopp iden egy ido utan elengedne a BL-t, es a bajnoksag mar fontosabb lesz. Engem nem is lepne meg, mar csak azert sem, mert abban sokkal nagyobb penz van.

En azt latom, hogy perpill sokkal nagyobb a Citynek a vesztenivaloja.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
8 meccs 8 pont előny!
Csak idén ne aludjunk bele...
alatriste
Meglesz az, kb csak a Cityn van nyomas, es Pepnek a BL-t is muszaj lassan megnyernie, ugyhogy szet lesz terhelve a csapat. Ha De Bruyne a vegeig birja, talan akkor lehet esely, de azt sem hiszem. Kemeny lesz.
Stez
Mondjuk a Liverpoolon szvsz nagyobb a nyomás. 29 év az 29 év.
Mikey
remélem végre sikerül túllépni az árnyékunkon
2-3x már nagoyn közel voltunk hozzá azóta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 819
8 meccs 8 pont előny!
Csak idén ne aludjunk bele...
alatriste
Meglesz az, kb csak a Cityn van nyomas, es Pepnek a BL-t is muszaj lassan megnyernie, ugyhogy szet lesz terhelve a csapat. Ha De Bruyne a vegeig birja, talan akkor lehet esely, de azt sem hiszem. Kemeny lesz.
Stez
Mondjuk a Liverpoolon szvsz nagyobb a nyomás. 29 év az 29 év.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
8 meccs 8 pont előny!
Csak idén ne aludjunk bele...
alatriste
Meglesz az, kb csak a Cityn van nyomas, es Pepnek a BL-t is muszaj lassan megnyernie, ugyhogy szet lesz terhelve a csapat. Ha De Bruyne a vegeig birja, talan akkor lehet esely, de azt sem hiszem. Kemeny lesz.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
8 meccs 8 pont előny!
Csak idén ne aludjunk bele...


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 037 — Whoops, looks like something went wrong.
Eg a City a 80. percben.

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Csak mindez k8 a f*szt érdekel mikor ma szeged vs csaba a szentélyben?
Remélem ez a stadion jobban sikerült mint a fehérvári mert ha nem akkor fürdünk is egy jót 😁
peach
Nagyon jól fogynak a jegyek ahogy néztem. Mindjárt indulok én is.
Bazzani
mikor a kezdés? hátha még vonattal hazaérek rá 😀
Negritis
5



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Csak mindez k8 a f*szt érdekel mikor ma szeged vs csaba a szentélyben?
Remélem ez a stadion jobban sikerült mint a fehérvári mert ha nem akkor fürdünk is egy jót 😁
peach
Nagyon jól fogynak a jegyek ahogy néztem. Mindjárt indulok én is.
Bazzani
mikor a kezdés? hátha még vonattal hazaérek rá 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Csak mindez k8 a f*szt érdekel mikor ma szeged vs csaba a szentélyben?
Remélem ez a stadion jobban sikerült mint a fehérvári mert ha nem akkor fürdünk is egy jót 😁
peach
Nagyon jól fogynak a jegyek ahogy néztem. Mindjárt indulok én is.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 300 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak mindez k8 a f*szt érdekel mikor ma szeged vs csaba a szentélyben?
Remélem ez a stadion jobban sikerült mint a fehérvári mert ha nem akkor fürdünk is egy jót 😁
peach
Püspök úr jól kilobbizta megszentelte 😊😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Csak mindez k8 a f*szt érdekel mikor ma szeged vs csaba a szentélyben?
Remélem ez a stadion jobban sikerült mint a fehérvári mert ha nem akkor fürdünk is egy jót 😁
peach
Mind az az 50 ember aki legutóbb is kilátogatott?
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Csak mindez k8 a f*szt érdekel mikor ma szeged vs csaba a szentélyben?
Remélem ez a stadion jobban sikerült mint a fehérvári mert ha nem akkor fürdünk is egy jót 😁



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...