Soccer
41 feliratkozó
több mint 15 éve
hát ez megint qrva gyenge volt...amilyen jól és szépen játszottunk ősszel ez annyira fos, így még a lilákok is telibe fognak minket verni 😕a kézi sima ügy lesz,lazán ütni fogjuk a franciákatezeken már nem szabad meglepődninemh kézire mennél inkább meleg... 😊Divat
ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!Joci
a foci viszont meleg lesz.. :/
te kis meleg 😛Joci
Ilyen himnuszt, neeeee 😀csak fél oldalt kellett volna visszanézni...
Hallgassátok meg, erre nincs mit mondani: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.htmlDeny
|
több mint 15 éve
Jó döntésnek tartottam félidőben a Hernández-Berbatov cserét (nincs bajom Chicharitóval, de az utóbbi időben elég sokat volt a pályán, kellett a frissítés, a bolgárnak pedig az ilyen csapatok fekszenek igazán), és bár Jaaskelainen közreműködésére is szükség volt, Berbatov a végén belőtte a három pontot érő gólt. És arról se feledkezzünk el, hogy Nani önzősége is kellett a győztes találathoz. 😀 Egy Bolton-szintű csapat ellen ennél lényegesen jobb játékot vártam volna, de le a kalappal a csapat előtt, hogy emberhátrányban (Evans vesszen!) is meg tudták nyerni a meccset. Until We Score! 😉 És természetesen az 5 pontos előnynek is örülök.
Az esti Palermo-Milan is nehéznek ígérkezik, főleg Ibra nélkül, bár ha a Brescia elleni találkozót vesszük alapul, ott Ibrahimovic nélkül, emberhátrányban kezdett el igazán jól játszani a csapat... Be kell húzni, Forza Milan!
több mint 15 éve
Ilyen himnuszt, neeeee 😀hát ez...hát ez... gyönyörű 😂
Hallgassátok meg, erre nincs mit mondani: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.htmlDeny
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Ilyen himnuszt, neeeee 😀Hallgassátok meg, erre nincs mit mondani: http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110319-az-albertirsa-klubhimnusza-kisse-furan-dolgozta-fel-a-legendas-queendalt.html
több mint 15 éve
Hosszabb Rapids-szezonelőzetes, ha esetleg érdekel valakit. 😛http://denversports.blog.hu/2011/03/19/rapids_irany_a_cimvedes
Ma éjjel 2-től az újonc Portland Timbers ellen nyitjuk a szezont.
több mint 15 éve
Hát ezt a mai 3 pontot bemákoltuk rendesen... :cool: Mondjuk az a vicc, hogy a kiállítás után kezdett el a csapat focizni... :rolleyes:

több mint 15 éve
Lövésem nincs ez a Bolton mi a halál faszát akart Manchesterben. Rég láttam ilyen ötlettelen, béna focit. (Na jó ez nem igaz mert, rendszeres NB2 látogató vagyok.) Negyed óráig játszottak emberelőnyben, a ManU ráadásul támadott, ezek meg egy helyzetre voltak képesek. Labdatartás, kondi?
több mint 15 éve
arsenal meg magat szopatja. x birminghamben


Just Win Baby!
több mint 15 éve
Dimitar! 😊 Amúgy sincs szinte egészséges középhátvéd manapság a Unitedben, erre Evans.... még szerencse, hogy válogatott meccsek jönnek.
szerk1.: megvan a 3 pont, ez a lényeg! ágyusok meg ikszeltek..szal az előny is nőtt!
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 15 éve
evans szépen kinyírta szegény pedersent, remélem pontot rabol a bolton 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
qrva anyad evans te madar... inkabb gill kezdett volna.


Just Win Baby!
több mint 15 éve
Nem is lepődtem meg... Csak kezd tele lenni a hócipőm a tolvajokkal....Lassan ideje lenne, ha pár ember sittre is kerülne már. Talán a többi meggondolja.... Milliós csalás, kettős könyvelés a Fradinálapeszosezeken már nem szabad meglepődni
ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!Joci
több mint 15 éve
Kemény. 😀 😀valaki végig bírta hallgatni?
http://www.youtube.com/watch?v=B8dIq9Jmrt4xrace77
több mint 15 éve
a kézi sima ügy lesz,lazán ütni fogjuk a franciákatnemh kézire mennél inkább meleg... 😊DivatLassan ideje lenne, ha pár ember sittre is kerülne már. Talán a többi meggondolja.... Milliós csalás, kettős könyvelés a Fradinálapeszosezeken már nem szabad meglepődni
ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!Joci
a foci viszont meleg lesz.. :/
te kis meleg 😛
több mint 15 éve
nemh kézire mennél inkább meleg... 😊Lassan ideje lenne, ha pár ember sittre is kerülne már. Talán a többi meggondolja.... Milliós csalás, kettős könyvelés a Fradinálapeszosezeken már nem szabad meglepődni
ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!Joci
|
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Talán majd 2015-re tisztázódik minden a Fradinál. Jó esetben...
több mint 15 éve
Lassan ideje lenne, ha pár ember sittre is kerülne már. Talán a többi meggondolja.... Milliós csalás, kettős könyvelés a Fradinálapeszosezeken már nem szabad meglepődni
ma meg meccs,remélem jó lesz a győri túra 😊
Hajrá Fradi!
több mint 15 éve
Lassan ideje lenne, ha pár ember sittre is kerülne már. Talán a többi meggondolja.... Milliós csalás, kettős könyvelés a Fradinál
több mint 15 éve
szerintem is Barca - MU döntő lesz, félretéve az érzelmeket. viszont ott már Barca gyözelmet érzek 😕
több mint 15 éve
stitch90
256
Real Madrid - Tottenham HotspurBarcelona - Shaktar Donyeck
Chelsea - Manchester United
Internazionale - Schalke
papírforma lesz:
Real M. - Barca
MU - Inter
Barca - MU
sajnos Barca 😕
Vamos Gringos!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
NSO:"ha kulabá targoncás volt, akkor salami egy pornószinész volt?"
LOOOOOOOOOOOOOOOL
több mint 15 éve
Igazából inkább a Tottenhamet írtam volna a döntőig, de olyan szép lenne, ha Raúl megmutathatná Pereznek személyesen h mi nem kellett neki...Black_AdderA Szurkolók nagy részének sem kellett. Most már visszasírják persze, de ez nem változtat azon, hogy a távozása előtt hogy vélekedtek róla...
Real Madrid - Tottenham Hotspur
Barcelona - Shaktar Donyeck
Chelsea - Manchester United
Internazionale - Schalke
Real Madrid - Barcelona
Chelsea - Schalke
Real Madrid - Chelsea
Real Madrid
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nyugi Black tesó, Tottenham - Schalke döntő lesz 😊Hajrá egyik, ne hagyd magad másik..de szar ez a Vidi - Loki .....


