Tenisz

16 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
azért látom, az amerikaiaknak is van egy Fucsovicsuk
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.
| jinx |
Igor
federer ellen sokan játszanak így, és neki még mindig nem a Federer szintű zseniket kell megverni. A tisztes helytállás azért megvolt, remélem megy tovább a megkezdett úton!
eaglesmcnabb
Jaja, az első 2 szett teljesen jó volt (a másodikban még szebbeket ütött), úgyhogy én is optimista vagyok.. azért egy Querrey-elleni skalp után, benne van hogy TOP 50-be bejöjjön majd.
Igor
Most pont azt a lépcsőt ugorja meg, hogy nem kell majd selejteznie nívósabb tornákon, vagy az ATP 1000-es versenyeken, kicsit gyengébb tornákon kiemelt is lehet, plusz ugye főtábla minden GS-en, innen lehet stabilan top 50-es játékosnak lenni. Ha esetleg előre tudna vergődni 30-40 közé, akkor sérülésektől függően meg akár már kiemelt is lehetne GS-tornákon, bár az még kicsit odébb van. Mindenesetre most kellene stabil formát hozni.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.
| jinx |
Igor
federer ellen sokan játszanak így, és neki még mindig nem a Federer szintű zseniket kell megverni. A tisztes helytállás azért megvolt, remélem megy tovább a megkezdett úton!
eaglesmcnabb
Jaja, az első 2 szett teljesen jó volt (a másodikban még szebbeket ütött), úgyhogy én is optimista vagyok.. azért egy Querrey-elleni skalp után, benne van hogy TOP 50-be bejöjjön majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.
| jinx |
Igor
federer ellen sokan játszanak így, és neki még mindig nem a Federer szintű zseniket kell megverni. A tisztes helytállás azért megvolt, remélem megy tovább a megkezdett úton!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.

| jinx |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Nadal ide is jöhetne lapátolni, elég sok hó esett 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Harmadik meccs lesz a centeren, fél5-5 körül fog valszeg kezdődni.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 845 — 258. §
Mikor lesz a Federer-Fucsovics rangadó?😊
Vrij6
holnap derül csak ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 477 — nabege2@yahoo.com
Mikor lesz a Federer-Fucsovics rangadó?😊
Vrij6
állítólag hétfő reggel 9
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 420 — Слава Україні! Героям слава!
Mikor lesz a Federer-Fucsovics rangadó?😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Sávolt nem tudom milyen munkát végez vele de említsük meg őt is, volt honnan visszahoznia Marcit, mert sosem a képességeivel volt baj. Bravo srácok!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
A végén kicsit ráfeszült, amikor ki kellett volna szerválni, de összességében megvolt a lesimázás, jól is játszott, mondjuk az argentin srác se nagyon tudta, hogy mit keres itt a 3. körben 😊 Meg talán el is fáradt az első két körben.

Babosék is nyertek.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
na akkor már csak Federeren múlik hogy Fucsóval összefussanak 😊
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Ez a Kicker gyerek a leggusztustalanabb salakteniszt játssza itt is, ha Marci nem parázza szét a meccset, le kéne simáznia

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Na, ez a topic meghalt?

Elég jól megy az amcsik ellen.
Babos ugye első körben kiütötte Vandeweghét (aztán sajna kikapott), most viszont Fucsovics nyert Querrey ellen, és a 3. körben az argetin Kicker (lol) személyében megint verhető ellenfelet kapott.. ha őt is veri, nyolcaddöntőzhet Fed ellen.
Igor
Ráadásul Kickert 2 hete 6-0 6-3-ra verte, van is rá vagy 1,15ös odds :d (sajna az ilyeneken szokott kiszopni, de remélem most nyer), utána valószínüleg Federer jön, ha a pldakép ellen kikap nem fog bánkódni...
Mondtam én hogy meg lesz idén a top 50, egyelőre jó úton halad hozzá
eaglesmcnabb
Rodzsert már ismeri, mint a tenyerét, kileste a közös edzéseken a gyenge pontjait, sima nyerő lenne 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na, ez a topic meghalt?

Elég jól megy az amcsik ellen.
Babos ugye első körben kiütötte Vandeweghét (aztán sajna kikapott), most viszont Fucsovics nyert Querrey ellen, és a 3. körben az argetin Kicker (lol) személyében megint verhető ellenfelet kapott.. ha őt is veri, nyolcaddöntőzhet Fed ellen.
Igor
Ráadásul Kickert 2 hete 6-0 6-3-ra verte, van is rá vagy 1,15ös odds :d (sajna az ilyeneken szokott kiszopni, de remélem most nyer), utána valószínüleg Federer jön, ha a pldakép ellen kikap nem fog bánkódni...
Mondtam én hogy meg lesz idén a top 50, egyelőre jó úton halad hozzá

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Na, ez a topic meghalt?

Elég jól megy az amcsik ellen.
Babos ugye első körben kiütötte Vandeweghét (aztán sajna kikapott), most viszont Fucsovics nyert Querrey ellen, és a 3. körben az argetin Kicker (lol) személyében megint verhető ellenfelet kapott.. ha őt is veri, nyolcaddöntőzhet Fed ellen.
Igor
meg hát.
Fucsovicsnak örülök, Babos meg hát... legalább tovább jutott, mint tavaly. mondjuk párosban nagyon belecsapott a lecsóba, éppen szeretetszolgálatot játszik, most nézem, hogy Mladenovicnak már négy és fél hónapja nem volt nyertes meccse párosban (egyesben meg öt és fél hónapja 😮), szóval kellett neki már valami sikerélmény
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ez a topic meghalt?

Elég jól megy az amcsik ellen.
Babos ugye első körben kiütötte Vandeweghét (aztán sajna kikapott), most viszont Fucsovics nyert Querrey ellen, és a 3. körben az argetin Kicker (lol) személyében megint verhető ellenfelet kapott.. ha őt is veri, nyolcaddöntőzhet Fed ellen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
 twitter.com/Dimonator/status/932350628516585473
Aguirre
no igen. mondjuk Dimitrov év végére nagyon belejött szerintem, igazából amint Roger kikapott, nálam a bolgár lett a fő esélyes.
slowmotion
Mondjuk azért onnan nem volt túlmerész a tipped 😛
Toca
no de aki elkapja Rafát és Rogert is, az elkaphat bárkit :Ö

de valóban, nem volt túl merész, ezért is fogadtam meg.
mondjuk szerintem Dimitrov Rogert is elkapta volna jó eséllyel, csak hát ugye az ember ne fogadjon az ellen, akinek szurkol...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
 twitter.com/Dimonator/status/932350628516585473
Aguirre
no igen. mondjuk Dimitrov év végére nagyon belejött szerintem, igazából amint Roger kikapott, nálam a bolgár lett a fő esélyes.
slowmotion
Mondjuk azért onnan nem volt túlmerész a tipped 😛
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
 twitter.com/Dimonator/status/932350628516585473
Aguirre
no igen. mondjuk Dimitrov év végére nagyon belejött szerintem, igazából amint Roger kikapott, nálam a bolgár lett a fő esélyes.
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 twitter.com/Dimonator/status/932350628516585473

 www.tennisworldusa.org/tennis/news/Rafael_Nadal/49273/david-goffin-becomes-6th-player-to-beat-nadal-and-federer-at-same-event/

 twitter.com/Dimonator/status/932360717340160001
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerencsére feljövőben van újra a magyar tenisz. Rég volt ilyen. Pedig nagy támogatása nincs itthon ennek a sportnak. Sajnos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
grat!

de Akkor már Fucsovics mellett se menjünk el szó nélkül, amit lenyomott most a világranglista 4. Cilic ellen az nem egy No. 100-as teljesítmény volt! 2 labdára volt a győzelemhez 6-7 7-5 6-5 40-40-nél
Kár hogy akkor lendül formába mikor vége a szezonnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hatalmas gratula Timiéknek.